Duyduk duymadık demeyin...Duyumlar Hayaller...

Kodla Büyü
Re: Benden söylemesi kadro çok yakında.

ya bu konuda hiç yazmadım ama böyle bir şeyi ortaya atıp milletin bununla ilgilenmesi hoşunuza mı gidiyor onu anlayamıyorum.'kaynak sormayın böyle bir şey var' ne demek?!!! iyilikmidir,dalga geçmekmidir,zevklimidir bilemiyorum.umarım herşey gönlümüzce olur.herkesi memnun etmek mümkün değildir tabi ama hayırlısını diliyorum

by_katliam' Alıntı:
benim anlamdığım biz zaten kadrolu değilmiyiz :p
Hocam görevlendirme çalışıyoruz...:) Kadro verilsin, çalışma saatleri düzenlensin, dileyen geçsin formatörlüğe...

Ya ne kadrosu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak rehber öğretmenlerin ki gibi çalışma şartlarıyla çalışalım. Yok formatör, yok BT rehber vs. yeni isimlere ne gerek var.

Bence de yeni görevlendirme yapılmayacak ve haziran ayı içerisinde muhtemelen ayın sonuna doğru yönetmelik çıkacak.

bilisim_34' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
benim anlamdığım biz zaten kadrolu değilmiyiz :p
Hocam görevlendirme çalışıyoruz...:) Kadro verilsin, çalışma saatleri düzenlensin, dileyen geçsin formatörlüğe...

Katılıyorum. Tercihe göre kadro verilsin dileyen geçer.

hasari' Alıntı:
Forumdan ne haberler geldi geçti. Resmi yazı önümüze gelmeden artık hiç bir şeye inanmayız.

Hocam ben resmi yazıyıda görsem inanmayacak durumdayım :D

Kaynak sormayın Ama siz zaten kaynağı biliyorsunuz.
YAKINDA ÖLECEĞİZ.

hımmmmm :wink: sakal bıyık meselesi gibi
yada iki ucu pis değnek gibi
tabi doğruysa

Ne büyük bir lütuf... Bugün kravatımı kasanın içine bakarken metal aksama taktım ve yırtıldı. İlk defa bugün lanet ettim yaptığım işe. Kadro mu geliyomuş. Çok da fifi...

craxx' Alıntı:
Kaynak sormayın Ama siz zaten kaynağı biliyorsunuz.
YAKINDA ÖLECEĞİZ.
Balon ha ber kardeşim bunlar nerden uyduruyorsunuz :lol: :++: :++:

ya birileri bir şey yazıyor herkes kaynak göster deyip cevap veriyor arkadaşlar madem kaynak yok bırakın açsınlar başlıkları kendi kendilerine yorum yapsınlar neden prim yaptırıyorsunuz yada kendinizi sıkıyorsunuz bu haberi yazanlar bakanlıkta mı çalışıyor ki bilgisi var sevindirmeyin insanları :x :x :x :x

2651.jpg

Benim de kaynağım sağlam;

Okulda süt paketlerini taşıtmak üzere bilişimcileri sütçü amca yapacaklarmış.

mevcut formatöre kadro verilmesi çok saçma. bizim okulda matematikçi formatör.. ben değilim. ona mı kadro verilcek direkt.
hem formatör kadrosuna da inanmıyorum ki zaten formatörlükten de nefret ediyorum. okulun kadrolu hizmetçisi :))

Kaynak vermeden özellikle bu konuyla ilgili başlık açan herkes ucuzdur benim gözümde.

:mrgreen: :mrgreen: çok güldüm ya :mrgreen: .
bi haber yazayım demiş arkadaş sündürebildiğiniz kadar sündürmüşsünüz :) .
Tabikide öyle bişey olursa düzenlemesi yapılacaktır. Bilgisayar öğretmeni dururken gidipte matematik öğretmenini formatör olarak seçmeyeceklerdir ama ben isteğe dayalı olmasından yanayım . Resmi yazı olmadan da inanmamak lazım . Çok hayal kırıklığı yaşadık çok .

Kaynak sormayın balon değildir demiş birde adam :p

kaynak ta kaynak alın size

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    9.3 KB · Görüntüleme: 400
Geri