Duyduk duymadık demeyin...Duyumlar Hayaller...

Kodla Büyü
"Bakan: ‘4+4+4 beni çok yordu’ ''

Cok iyi isler yapti, cok sorunu cozdu ya sanki. Hala bekliyoruz bir gelisme, bir aciklama olsun diye, dinlensin bakalim...

''Dış dünya değişiyor ama siz değişmiyorsanız aranızda çok ciddi mesafeler oluşmaya başlar. O mesafeyi kapatmanın çaresi nedir diye bakıldığında iki yöntem var, birincisi evrimsel değişimdir, ikincisi devrimsel değişimdir'' diye konuştu. "

Dis dunya degisiyormus. Sen kalk teknolojiden uzak bir nesil yetistir. cocuklarin eline tablet versen ne olacak sanki. evrimselmis, devrimselmis.
Gerci biz BT ogretmenlerinin evrimsel bir degisim gecirdigimiz yadsinamaz, ne hale geldik, ne oldugumuzu bilmiyoruz artik...

Resimler hayaller paramparça ... şarkısını söylemek geldi içimden...

benim en büyük hayalim bir gün formatörlük kalkacak 30 sat dolu dolu derse girecez bilgisayar dersininde bir notu olacak negüzel olur beee :) cokmu uzak sizce bu ???

benim aldığım duyuma göre de bilgisayar öğretmenlerine kadro verilsin diye eğiteğe giden eğitici formatörlere "olmaz o zaman bize bissürüüüüü bilgisayar öğretmeni açığı çıkar " demişler... onlar tıpış tıpış geri dönmüşler.. kadro verecekleri kişilerin zaten kadrolu çalıştıklarını, 1 kadroluk norm olmayan yerlerde bile 2 -3 kişinin norm fazlası olarak çalıştığını, atama için bekleyen binlerce mezun olduğunu söylemek sormak herneyse akıllarına gelmemiş.... sağlam duyumdur haaa :) :!: :?: :shock:

Re: Duyum

fercanx' Alıntı:
formatörler hizmetiçi eğitimden geçirilp dozer operatörü olabilecekmiş .duyum tabiki benimki.

terminatör de olabiliyor mu? Zeki müren de bizi görecek mi? :oops:

şimdi ben Dinçer'i rüyamda gördüm desem inanmazsınız:) yeminle rüyamda gördüm yanına gittim ne olacak halimiz dedim bana baktı yine bilgisayarcılar dedi sizin atanmanız zor dedi ben ama ben göreve başlayalı 4 yıl oldu dedim tamam size ihtiyacımız var doğuda görevlendiririz dedi ben ben Karstayım dedim bu sene tayin isteyeceğim dedim batıya geldikten sonra bir daha gidersin dedi gerisini hatırlamıyorum :D

Ömer Dinçer'i bir arkadaşım SMS atarken görmüş. Sms'de "Ben bilgisayar öğretmenlerini o kadar çok seviyorum ki, ama anlamıyorlar beni işte. Dersleri kaldırdım ki şimdi yetişen nesil bir virüs taramasını bile yapamasın, ilerde herkes bilgisayar öğretmenine iyice muhtaç olsun. Onları da öğretmenlikten iyice soğutayım da istifa edip birer dükkan açsınlar, yanlarında yetiştirdikleri elemanları da koysunlar dükkana 150-200 tlye virüs temizlesinler, format atsınlar zengin olsunlar." yazıyormuş. Ömer Dinçer'e bu sms sorulduğunda önce başbakana attım demiş, sonra onlar şarkı sözüydü demiş :p

:++: :+1: süper umutlar duyumlar teşekkürler bu yaratıcılığınız yüzleri güldürdü en azından

Neska' Alıntı:
:++: :+1: süper umutlar duyumlar teşekkürler bu yaratıcılığınız yüzleri güldürdü en azından

Yaratıcılık akıyor zaten her yerimizden, bir baraj yapan çıkmadı bu zamana kadar, biz de denizlere akıyoruz habire :D

24 kasım 2012 öğretmenler gününde bir bilişim teknolojileri öğretmenini 1 günlüğüne bakan koltuğuna oturtup avutacaklarmış :D...

Benden söylemesi kadro çok yakında.

Kaynak vs sormayın söyleyemem ama balon değil. Yeni sistemde mevcut formatörlere kadro geliyo.Açık olan formatör kadroları da hızla doldurulacak.

Re: Benden söylemesi kadro çok yakında.

formatör kadrosu olması ii bişey mi???istemeyenler ne olacak??

Kadro vermeye verecekler de çalışma saatleri hakkında bir bilgi var mı...?

Forumdan ne haberler geldi geçti. Resmi yazı önümüze gelmeden artık hiç bir şeye inanmayız.

çalışma saatleri düzenlenmedikten sonra..

istemeyenleri ve isteyipte bu habere inanmayanlarıda kadrolu formatör yapmayacaklarmış. onlar okulda getir-götür işlerine bakacakmış.

hasari' Alıntı:
Forumdan ne haberler geldi geçti. Resmi yazı önümüze gelmeden artık hiç bir şeye inanmayız.
resmi yazıyı 3 kere görüp üzerinden 1 hafta geçmeden inanmam

10-adet-kirmizi-balon.jpg

kadronun avantajı ne ne fark olacak saatler değişecek mi ve istemeyenler ne olcak formatör zımbırtısı kakmalı biz öğretmenlik okuduk arkadaşklar yaaaa öğretmenlik yapmak istiyorum ben koçluk değil alah alahh yaaaa

Geri