Duyduk duymadık demeyin...Duyumlar Hayaller...

Kodla Büyü
Re: Duyum

formatör öğretmenlere özel oda düzenlenecekmiş...koğuş ağası gibi okul ağası... birileri gelip elimizi öpüp bizden izin almadan hiçbirşey yapmayacakmış....

hasari' Alıntı:
Okullara gelen yazıda etkinliklerde formatörlerin big bax yapmaları istendi. Bundan sonra formatörler tüm etkinlkilerde fotograf çekiminden sonra big bax yapacak. :mrgreen:

:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Benim de aldığım duyuma göre artık formatörler okula gitmeyecekmiş, çünkü gerek yokmuş, telefonla halledeceklermiş her şeyi

:p :p hizmetliler derse girecek hayat dersi verecekmiş onun için maaşları öğretmenden yuksekmiş, okursanız babayı alırsınız okumazsanız zam alırsınız diyeceklermiş

çok iyi, zaytung gibi bi sayfa nasıl gelmedi aklımıza :)

Benim duyum müdürümüzden... Ayaküstü durumumuzla alakalı konuştuğumda geçende müdürler toplantısı yaptık 2. 4lükte dersleriniz zorunlu olacakmış, bilgisayar dersinin ve öğretmeninin önemi iyice artacakmış dedi... ( Tabii sadece tebessüm ettim...)
Gerçek olsa da insanın inanası gelmiyo, ne gerek var ne güzel sürünüyorduk diye düşünüyorum ister istemez... :D

Okullar hayat olsun projesiyle formatöre zorunlu ev olarak bulunduğu okul tahsis edilecekmiş. Bilgisayarlar internet cafe gibi kullanılacak. Geliri formatöre hibe edilecekmiş

Alo 147 meb şikayet hatlarındaki santralda formatör öğretmenleri görevlendireceklermiş. Bütün şikayetler formatör öğretmene yapılacakmış.

benim bacanağın bi tanıdığı bakanlıkta çaycı olarak çalışıyormuş , bizzat bakanın ağzından duyduğuna yemin ediyor...
bizim bakan tüm bilgisayar öğretmenlerini sabun yapıp okulların temizlik malzemesi ihtiyacını karşılayacakmış...

Bakan Formatörlerin şikayetinden bıkıp öğrencilerden sonra bide formatörler için Alo 148 Formatör şikayet hattı açacakmış. Burada bir Güzin Abla görevlendirecek Sadece formatörlükle ilgili değil günlük hayatta yaşadığımız bütün sorunları orda paylaşabilecekmişiz. Eşiyle kavga eden kaynanasına kızan trafiken şikayet eden bütün formatörlere açık olacakmış.

4+4+4 sisteme bende bir dörtlük ekliyorum.
+
bu benim bestem
geliyor yeni sistem
geçmeden testten
bıktık formatörlükten

gececiler' Alıntı:
:p :p hizmetliler derse girecek hayat dersi verecekmiş onun için maaşları öğretmenden yuksekmiş, okursanız babayı alırsınız okumazsanız zam alırsınız diyeceklermiş

:puhaha:

Bakanlık formatörler için genelge yayınlamış. Bizzat elektrik prizlerine dokunsunlar komple intihar etsinler demiş. İsteyen power supplya su döküp elleyebilir de demiş. Elektrik panolarına yapışmak isteyenler okulun genel hattına zarar verir diye yasaklanmış.

Aldığım duyumlara göre bilişim teknolojileri dersinin kaldırılması ile birlikte toplumumuzda yetişen bilgisayarı zaten bilen çocuklarımız yeterli yaşa ulaştıklarında darbükatör olarak okullara görevlendirileceklermiş :p

Artık formatörleri düğünler için kiralayabilecekler. :mrgreen:

aldığım son duyuma göre, kaynak çok sağlam, bize format atacaklarmış. sonrada farklı bir kimlikle piyasaya sürecekler.suriyeli birliklerle çarpışırkende sistem çökerse tekrar format atacaklarını yetkililer dile getirdi. hadi hayırlısı

hep martta yönetmelik çıkıyor derdik, artık oda hayal oldu. ama mebin bizim için hala bir yönetmelik çalışması yapıyor olması çok güzel değil mi?

hasari hocam ama adamlkar haklı , biz ki hiç çalışmayan , yan gelip yatan , vatana millete faydası dokunmayan (!) insanlarız. nasıl ki birileri vur abalıya misali öğretmeni taşlamaktan zevk alıyorsa , biz de bu sayede insanlara göbek attırırız düğünlerde:)

MEB yaptığı inceleme sonucunda öğrencilerin yaklaşık 6 yıldır okullara bilgisayarı bilerek geldiğini ve aslında 6 yıldır BT derslerine gerek olmadığını 6 yıldır BT öğretmenlerine gereksiz maaş ve ekders ödemesi yapıldığını tespit etmiş. Geçen 6 yılda BT öğretmenlerine yapılan maaş ödemelerinin faizi ile alınması için gerekli çalışmaların başlatılması kararı alınmış.

furkanhoca' Alıntı:
hasari hocam ama adamlkar haklı , biz ki hiç çalışmayan , yan gelip yatan , vatana millete faydası dokunmayan (!) insanlarız. nasıl ki birileri vur abalıya misali öğretmeni taşlamaktan zevk alıyorsa , biz de bu sayede insanlara göbek attırırız düğünlerde:)
:)

süpersiniz arkadaşlar durduk yere güldürdünüz beni, biz bilişimciler hakkaten yaratıcı düşünceye sahibiz ,çok güzel fikirler çıkmış :puhaha: :puhaha:

bende bir duyum paylaşayım farmatör açılımı yapılacakmış, 2. 4te seçmeli programlama dili olacakmış, 3. 4te programlama dili konuşmak zorunlu olacakmış.hatta yabancı dil gibi anadolu liseleri model alınıp ,buna göre avrupa liseleri oluşturulup oralarda da programlama dili ağırlıklı eğitim verilecekmiş.
:D :D

Son saniye duyumu da benden...
147'ye gelen şikayetlerin çokluğundan müfettişler soruşturmalara yetişmediği için formatörler gönüllü müfettişler olarak görev yapacakmış . Veliylen öğretmenin arasını yapacaklarmış...
bi de bekar öğretrmenler arasında iletişim kurma işlerine bakacaklarmış...
bi nevi esra erol - müge anlı karışımı :)))))

Aldığım duyuma göre bilgisayar bilmeyen öğretmen ve velilere, doğuştan yetenekli ve bilgisayar bilerek okula gelen öğrenciler kurs verecekmiş... Öğrencilere formatörlerin haksız yere aldığı(!) ek ders ücreti verilerek yetenekleri ödüllendirilecekmiş... :D

Ne duyduğuma inanamaycaksınız!!!

MEB sorunu çözemediği BT öğretmenlerinin sorunlarını çözmesi için:
her şifreyi çözen Ömer Çelakıl'ı görevlendirmiş. Görevi kabul eden Çelakıl ilk olarak Formatörlük bilmecesinden işe başlamış. İşin içinde illuminati örgütünün parmağı olabilir demiş.

hasari' Alıntı:
Artık formatörleri düğünler için kiralayabilecekler. :mrgreen:

Düğünlerde elinde laptop misket havası çaldıracaklarmış. hatta daha yetenekli olanlar eline mikrofonu alıp direk söyleyecekmiş. arada boş durmak olmaz tabi ortalığa saçılan paraları toplama görevide tabii ki" ne iş olsa yaparım abi " modunda olan formatörlerin olacakmış. :)

Geri