Duyduk duymadık demeyin...Duyumlar Hayaller...

Kodla Büyü
Bu sabah aldığım duyuma göre kütüphanedeki bilgisayar çökmüş, bi bakıverin hocam dediler... :D

Son Dakika:
Cinnet geçiren Bilişim Öğretmeni SB, bilgisayar kullanmayı bildiğini iddia eden MEB Bakanının oğlunu arıyor, emniyet güçleri çocuğun neden arandığını BBNET forumlarından araştırmaya devam ediyor. Aramalarda elde edilen Bitefo, Ebitefo, BT gibi kavramların anlamını MEB yetkilileri ve üniversitelere soran fakat doğru bir sonuca ulaşamayan emniyet yetkilileri yurt dışından bilir kişi getirme çalışmalarına başladı...
Bu çocuğa bilgisayar kullanmayı öğreten kişinin de hayatından endişe ediliyor...
:lol:

the_korsan' Alıntı:
Son Dakika:
Cinnet geçiren Bilişim Öğretmeni SB, bilgisayar kullanmayı bildiğini iddia eden MEB Bakanının oğlunu arıyor, emniyet güçleri çocuğun neden arandığını BBNET forumlarından araştırmaya devam ediyor. Aramalarda elde edilen Bitefo, Ebitefo, BT gibi kavramların anlamını MEB yetkilileri ve üniversitelere soran fakat doğru bir sonuca ulaşamayan emniyet yetkilileri yurt dışından bilir kişi getirme çalışmalarına başladı...
Bu çocuğa bilgisayar kullanmayı öğreten kişinin de hayatından endişe ediliyor...
:lol:
:puhaha: :puhaha:

Süper, yaratıcı yorumlar.Kahkaha attım resmen okurken, neyseki boş oturuyordum da sınıfta , kimse duymadı:)

Bu yorumları gören meb bakanı okullarda mizah dersi verilecek o derslere de bt öğretmenleri girecek demiş.

Duyduk duymadık demeyin artık bilgisayar öğretmenleri bilgi değil para sayacak... maaşlarımız diğer öğretmenlerin 3 katı olacakmış... böylelikle branşımız Parasayar Formatör Öğretmen olacakmıııııııışşşş... :idea: :scared: :scared:

Benim duyuyumum kaynağı önemli değil ama duyunca çok mantıklı geldi bana...Dinleyin bak...
Tüm Bilişimciler şu an ne öğretmen ne de idareci.Eğitim-Öğretimi içeriden gözlemleme dönemindeymişiz.Bir nevi MEB ajanıymışız.Şimdi eksikleri ve yapılması gerekenleri iyice görüp tespitlerini yapıyorlarmış beyinlerinde.Çok yakında Tüm Bilişimciler Yani biz Okulları ve MEB i yönetenler olacakmışız.Tüm Eğitim-Öğretimi Bilişim Tasarımı Öğretmenleri tasarlıyacakmış...Zaten onun için ne öğretmen ne de yöneticiymişiz.Çıraklık dönemindeymişiz ustalık dönemimiz çok parlak olacakmış Az daha Sabır.:++:

Bizim Müdür "Bilgisayar Öğretmenlerini Memur yapacaklarmış" dedi.

Bende Ona Olsa Olsa Bilgisayar Öğretmenlerinden Müdür Yaparlar, En azından Bilgisayar Kullanmayı biliyorlar dedim.
Bozuldu.

Yönetmelik üzerindeki çalışmlarda sona yaklaşılmış ve yeni tanımımız da netleşmiş.... Ne formatör , ne Bilişim Teknolojileri öğretmeni , ne de Bt rehber öğretmeni....

İşte yeni tanımımız Herşeyi_Yapartör

Bilişim teknolojileri öğretmenlerini çok üzdük diyen yetkililer fazladan bir +4 vermeyi ve bu 4 yıl kusana kadar bt eğitimi verdirmeyi planlıyorlarmış....

bt dersinde yaşanan gelişmelere karşılık bt öğretmenlerinin suskunluğu ilgili çevrelerce dikkate alınmış, bundan böyle hiç kimse hiç birşey yapmama kararı almış....

Bir yetkili "Tornavida bırakma eylemi yaparlarsa samimiyetlerine inanarız ,klavye kırma eylemi inandırıcı değil " demiş.

valla öyle bi bıkkınlık geldiki bana fırsat bulsam mebden başka bi kuruma atlayacam.

a_tunc1905' Alıntı:
arkadaşlar duyum sağlam .. formatörler 23 nisanda bir günlüğüne derse girip öğretmen olduklarını hatırlayacaklarmış:):) :puhaha:

uzun zamandır foruma üyeyim ama özellikle son zamanlarda olup bitenler büsbütün soğuttu beni forumdanda meslektende.Başlığı okuyunca çok güldüm buda bilişimcilerin farkı işte.

etkili kitlesel eylem yapmak istiyorsanız sene başı formatörlük istek formunu doldurmayın.
işte o zaman eylem neymiş mill eğitimde görür kimsede cop sopa yemez yerinden eylem için kalkıp bir yere gitmesine de gerek kalmaz

Hasan boşuna yırtınma senin siteden kimse birşey almaz bu forumda :wink:

Geri