Dyned Cdsiz kurulum paketi(aralık 2010 guncel)

Kodla Büyü

İşinize yaradımı

• Evet

Oy: 41 77.4%
  • Hayır

Oy: 12 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    53
Güzel çalışıyor ama lab a kurarken o güncelleme dosyasını bilgisayara kopyalayarak kurmak lazım, ağdan kurmaya izin vermiyo, ana setup ağdan kurulum yapıyo, anlatabildim mi?

Bu güzel oldu.Bizim çocuğun öğretmeni "CD çalışıyor siz kuramıyorsunuz." diyormuş.Bundan paket yapayım ona da yollarım

arkadaşlar ilk defa kuracağım önce sonra diye yazılmış
sırasıyla hangi dosyaları yükleyeceğiz ve linklerini gönderebilir misiniz? Teşekkürler...

isnes' Alıntı:
uploading.com sitesine yüklemiş olduğunuz ilk dosyayı mümkünse hotfile'a yüklermisiniz.

oraya yüklersem 2 ye bölmem lazım 404 MB olduğu için. Maksimum 400 e izin veriyor o zaman da 2 parça olur.Ama yüklerim.

hsezgin' Alıntı:
arkadaşlar ilk defa kuracağım önce sonra diye yazılmış
sırasıyla hangi dosyaları yükleyeceğiz ve linklerini gönderebilir misiniz? Teşekkürler...

boyutu 404 MB olanı önce, küçük olanı ise sonra.

lazanya' Alıntı:
isnes' Alıntı:
uploading.com sitesine yüklemiş olduğunuz ilk dosyayı mümkünse hotfile'a yüklermisiniz.

oraya yüklersem 2 ye bölmem lazım 404 MB olduğu için. Maksimum 400 e izin veriyor o zaman da 2 parça olur.Ama yüklerim.

Bir türlü indirmek nasip olmadı, aksi takdirde inanın istemezdim :sleep:

ellerinize emeğinize sağlık değerli arrkadaşım öğrencilerim sürekli bilgisayar laboratuarında sorun yaşarlardı sayenizde bu sorunu aşacaz.pazartesi günü mutlaka deneyeceğim.

günaydın arkadaşlar kurulum sonrası şöyle bi hata verdi bende "geçersiz kurulum bu uygulama 14 gün sonra çalışmayacaktır" diye çözümünü bilen varmı
iyi çalışmalar

collision' Alıntı:
günaydın arkadaşlar kurulum sonrası şöyle bi hata verdi bende "geçersiz kurulum bu uygulama 14 gün sonra çalışmayacaktır" diye çözümünü bilen varmı
iyi çalışmalar

belli bir süre sonra bu uyarı çıkıyor o yüzden indirmeyin derim ben zahmet etmeyin boşuna

Benim şöyle bir sorunum oldu. İlk indirdiğim bilgisayarda kurdum ve çalışıyor herhangi bir sorun yok ama. O bilgisayardan bu kurulum dosyalarını flash bellek ve cd ye yazarak başka bilgisayarlarda kurmak isteyince kurulumun son kısmında hata veriyor ve eksik kuruyor. Başına böyle bir durum gelen var mı?

azizerkut' Alıntı:
collision' Alıntı:
iyi çalışmalar

belli bir süre sonra bu uyarı çıkıyor o yüzden indirmeyin derim ben zahmet etmeyin boşuna

öğrencilerim bunu kullanıyor ve öyle bir uyarı daha çıkmadı, uzun süredir. Bu pakette sadece quick time sürümü yenilendi.Hem ne zaman indirdiniz ne zaman "belli bir süre" kullandınız.

Geri