Dyned Cdsiz kurulum paketi(aralık 2010 guncel)

Kodla Büyü

İşinize yaradımı

• Evet

Oy: 41 77.4%
  • Hayır

Oy: 12 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    53
meb engellemesinden hiçbirşey indiremiyoruz ki :verymad: evde de net yok. okuldaki bilgisayarlara format attığımda driverları indirmek için akşam internet cafeye gidiyorum. Böyle bi saçmalık nerde var yaa...!!!!

güncelle dediğimiz zaman "cannot create output file c:\ Program Files\Dyned\Dyned.jpg" die bir hata veriyo. çözümünü bilen var mı arkadaşlar?

xp de kurulunca sorun yokta vista da benim
C:Documents and Settings/All Users/Application Data diye bir dosya yok.. o zaman bu dosya uzantısını ne yapmam lazım..

birde sabahtan beri uğraşıyorum sürekli Dyned sunucusuna bağlanılamıyor. internete bağlı olduğunuzu kontrol edin die hata veriyor. aynı hatayla karşılaşan var mı arkadaşlar?

longing0786' Alıntı:
xp de kurulunca sorun yokta vista da benim
C:Documents and Settings/All Users/Application Data diye bir dosya yok.. o zaman bu dosya uzantısını ne yapmam lazım..

Vistada hiç denemedim hocam, zaten sakat doğmuş bir işletim sistemi vista.

buffy' Alıntı:
birde sabahtan beri uğraşıyorum sürekli Dyned sunucusuna bağlanılamıyor. internete bağlı olduğunuzu kontrol edin die hata veriyor. aynı hatayla karşılaşan var mı arkadaşlar?

Ocak ayını bilmemde bu gece bir baktımda dyned in kendi sitesi gümlemiş zaten.

Ekli dosyalar

• OpenDNS Guide  That website isn't working - Mozilla Firefox_2011-02-15_00-49-09.jpg
    OpenDNS Guide That website isn't working - Mozilla Firefox_2011-02-15_00-49-09.jpg
    51.1 KB · Görüntüleme: 1,751
arkadaşlar neden uğraşıyorsunuz bu dyned'le... bende sene başında gelen üst yazıya göre (dyned kullanımıyla lakalı) hemen bilgisayarlara kurdum. kulaklıkları depodan çıkardım. lab kullanım çizelgesinde her ingilizce öğretmenine her sınıf için 2 şer saat ayırdım ama kullanan yok. dün toplantıda söyledim, ingilizce öğretmenleri kullanmıyor diye. ingilizce öğretmeni dediki ben müfettişle görüştüm dersimizden dyned için vakit ayırmamız yasak demiş. onun için girmiyorlarmış. bilginiz ola boşuna uğraşmayın. saygılar.

1 mb'lik güncelleştirme sorununu ortadan kaldıran dosyayı göderebilecek ark. varsa sevinirim.
şimdiden tşkler.

söylenilen önerilen tekniklerin hepsini uyguladım ama belli bi süre çalıştıktan sonra yani bi kaç açıp kapamadan sonra hata veriyo."runtime error", "kurulum hatası", "bu uygulama 14 gün sonra çalışmayacaktır"...vs... gibi hatalar alıyorum

bende ki dynedler çalışıyordu ama güncel değil uyarısı veriyodu arada bunu yükleyip kurtulayım dedim sonuç
"Runtime Error" and "R6002 floating point support not loaded" dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olduk bütün bilgisayarlarda hata verdi önce büyük olanı sonra küçüğü kurdum tam tersinide yaptım 5 kadar bilgisayar yarın uğraştıracak beni düzelmiyorda...

bu arada arkadaın paylaşımı sorunsuz çalışıyor vistada ama xpde sorun oldu buda büyük ihtimal ağdaki bir bilgisayarda virüs var deepfreeze açınca hemen atladı.. 2006 yılından beri hiç format kurulum vs görmemişti ilk günkü gibi sorunsuzdu labımdaki bilgisayarlarım ta ki bugüne kadar :puhaha:

Yükledim fakat kurduğumda girdiğiniz "kurulum kodu" kurulumda bulunmayn bir diske aittir deniyor. Ve kapanmıyor

ilyas33' Alıntı:
söylenilen önerilen tekniklerin hepsini uyguladım ama belli bi süre çalıştıktan sonra yani bi kaç açıp kapamadan sonra hata veriyo."runtime error", "kurulum hatası", "bu uygulama 14 gün sonra çalışmayacaktır"...vs... gibi hatalar alıyorum
Hocalarım R6002 hatasının çıkmasının sebebi bu program değil geçen sene kullandım bu programı ve herhangi bir problem çıkartmadı. Sizlerin bilgisayar ağlarınızda virüs var bu virüs exe dosyalarının çalışmalarını bozuyor...staykiller diye bir program var onun ile tarattırın ya da bilgisayarlar kaldırırsa avg kurun o zaman bu hatayı vermez ama yeniden yüklemeniz gerekiyor dynedi haberiniz olsun bu işlemlerden sonra...
programı buraya yükleyen arkadaşa tekrardan teşekkür ederim yeni okulda yoktu yine site yapacağını yaptı bana çok yardımı oldu eyvallah sağolasın... :alkis: :alkis: :alkis:

C:\Program Files\DynEd klasörü içindeki 'UpToDate' dosyasını üzerinde sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmak işe yarıyor. Ben denedim oldu.

Geri