Eşim renkli dizüstü istiyor ama pahalı!

Kodla Büyü

halk

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar eşim renkli dizüstü istiyor ama hemen hemen bütün siteleri gezdim. Uygun bir şey yok gibi. Normal bir şey alıp bunu renkliye çevirme imkanı falan var mı? Kaplık tarzı bir şey. Ya da yağlı boya mı kullanmam gerekiyor? :D

En ekonomik yolu laptop için yapışkanlı kağıtlar var üstelik mazara veya renkli, alıp yapıştrın komple

ah hocam ah kendileri çalışıp para kazansalardı siyahında bir renk olduğunu gayet net anlarlardı.

dell bilgisayarların üst kapağı değişenleri var bir bak derim :)...

Hocam normalini al götür bir reklamcıya üstüne istediğin şekli folyo kağıdına hazırlayıp yapıştırıyorlar, anlamaz bile :D

KAZAK erkekle KILIBIK arasındaki fark???

Kılıbık olan karısının dediğini hemen yapar.
Kazak olan ise geciktirebildiği kadar geciktirir, sonunda o da yapar.:mrgreen:

İstiyorsa yapacan çare yok...

Kılıbık erkek ile bir yazıda ben yazim. Sevdiğim laflardan biri

Biri aslan, biri boğa iki arkadaş o akşam ormanın bir köşesine içmeye giderler. Daha aradan bir saat geçmiş-geçmemiştir ki aslan kalkmaya davranır:
birader bana müsaade, artık ben eve gideyim der

Bunun üzerine boğa sorar:
- Dur bakayım, daha yeni başlamıştık?

Aslan durumu açıklar:
- Yok, evde hanım bekler şimdi, geç kalmasam iyi olur birader der.

Boğa aslanın bu sözü üzerine pis pis sırıtır ve:
- Vaay bee! bide ormanların kralısın diye ortalıklarda gezersin herkesin ödünü koparırsın, demek ki sana bundan sonra ormanların kralı yerine ormanların kılıbığı diyelim der ve

Ormanların Kralı Aslan cevabı hemen yapıştırır:
- Eee, beni evde bekleyen seninki gibi bir inek mi olm; beni evde bekleyen koskoca bir aslan..

Sözü üzerine birader bizler eşimizi mutlu ettiğimiz sürece emin ol aslında kendimizi mutlu kılarız. Durumun varsa al yoksa da aslanlığını kaybetme. :)

hocam birçok sitede laptop sticker mevcut.fiyatları da ortalama 30 tl civarı.istediğiniz herhangi bir resmi de bastırıp kullanabiliyorsunuz.en uygun çözüm bu olabilir...

SONY VAIO VPCCA2S1E/R CORE i3-2310M/4GB/500GB/14"/W7PRE/1GB HD6470M KIRMIZI
LENOVO Z570 (59-070929) CORE i5-2410M/4GB/500GB/15.6"/W7PRE/1GB 410M KIRMIZI
SONY VAIO VPCEH2C1E/W CORE i3-2330M/4GB/320GB/15.5"/W7PRE/1GB 410M BEYAZ
SONY VAIO VPCSB3L9E/W CORE i3-2330M/4GB/500GB/13.3"/W7PRE/512 HD6470M BEYAZ
LENOVO IDEAPAD U260 (59-310043) CORE i5-470UM/4GB/320GB/12.5"/W7B TURUNCU
LENOVO IDEAPAD U260 (59-310044) CORE i5-470UM/4GB/320GB/12.5"/W7B K.RENGİ

Stokta bunlar mevcut hocam düşünürseniz yardımcı olurum...Fiyatlarıda uygun gibi...

Stiker olarak orjinal durmayacaktır. Bunlara daha çok lise gençler hevesli öğrencilerimin bazılarının notebooklarında var basit duruyor eşinizi hoşuna gideceğini sanmıyorum benim fikrim:(

Ekli dosyalar

• 23.0000386.jpg
    23.0000386.jpg
    18.7 KB · Görüntüleme: 1,025
  • 23.0000390.jpg
    23.0000390.jpg
    12.7 KB · Görüntüleme: 1,025
  • 23.0000405.jpg
    23.0000405.jpg
    13.7 KB · Görüntüleme: 1,025
  • 23.0000414.jpg
    23.0000414.jpg
    12.3 KB · Görüntüleme: 1,025
  • 23.0000482.jpg
    23.0000482.jpg
    14.4 KB · Görüntüleme: 1,025
  • 23.0000483.jpg
    23.0000483.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 1,025
Biz ne desek boş hocam. Hanım istiyosa alacaksın :roll:. Ya da pahalılığı konusunda biz zaten tatminkarız siz hanımı ikna edin

hocam sticker hiç de basit durmaz.ben 4-5 yıldır kullanıyorum.ayrıca bilgisayarın çizilmesini de engelliyor.gören herkes nerden aldınız diye sormuştu ilk başlarda.5-6 öğretmen arkadaşa daha aldık.yani gayet kullanışlıdır...

Merhabalar hocam, erkek kardeşim geçenlerde bir çekilişten kazandığı SONY VAIO VPCCA3S1E (Beyaz) model laptopu ihtiyacı olmadığı için satıyor. Satmayı düşündüğü için daha hiç kullanmadı. İncelemek isterseniz ilanı buraya koyuyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...u-sik-tasarimli-vaio-vpcca3s1e-84066990/detay
Özellikleri
Notebook Bilgisayar
Sony
İşlemci Core i3
RAM 4 GB
Ekran Kartı 512 MB
Kapasite 500 GB HDD
Ekran Boyutu 14 ''
Ağırlık 2 - 2,4 kg

mızrap' Alıntı:
Mutlu olacaksa tereddüt etmeye gerek yok.

Konuyu açan arkadaşım sözüm meclisten dışarı, siz eşinizi mutlu ediniz

ama neden hep erkekler mutlu etmek zorunda, neden o mutlu olunca ben mutlu olacağım diye düşünen hep erkek

Yahu rengi ne farkeder

hangisi ucuz, dışkı rengi mi, hem de isal, kocacığım çok güzel diyecek bir bayan yok mu?

Renk bu ya, kalite konusunda tartışalım, diretsin ama renk nedir ya?

Her çalışan bayan veya çalışmayan bayan aynı değildir elbette ama çalışan bayanlar aile ekonomisinin değerini daha iyi biliyorlar gibi bir intibam var.

obsearchver' Alıntı:
mızrap' Alıntı:

ama neden hep erkekler mutlu etmek zorunda, neden o mutlu olunca ben mutlu olacağım diye düşünen hep erkek

Yahu rengi ne farkeder

hangisi ucuz, dışkı rengi mi, hem de isal, kocacığım çok güzel diyecek bir bayan yok mu?

Her çalışan bayan veya çalışmayan bayan aynı değildir elbette ama çalışan bayanlar aile ekonomisinin değerini daha iyi biliyorlar gibi bir intibam var.

çalışan çalışmayan farketmiyor gibi geldi bana :D :puhaha:

arkadaşın eşinin çalışmadığı kanısına nereden vardınız arkadaşlar :scared:

birkaç sprey boya al bir kaç tanede laptop stikırı
aşkımızın renklerine boyayalım bir renk senden bir renk benden olsun de

Merhabalar hocam, erkek kardeşim geçenlerde bir çekilişten kazandığı SONY VAIO VPCCA3S1E (Beyaz) model laptopu ihtiyacı olmadığı için satıyor. Satmayı düşündüğü için daha hiç kullanmadı. İncelemek isterseniz ilanı buraya koyuyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 6990/detay
Özellikleri
Notebook Bilgisayar
Sony
İşlemci Core i3
RAM 4 GB
Ekran Kartı 512 MB
Kapasite 500 GB HDD
Ekran Boyutu 14 ''
Ağırlık 2 - 2,4 kg

bu bilgisayarın modeli vpcca3s1e
benim bilgisayarın modeli vpcea3s1e
geçen sene istanbul aksarayda sony outlet mağazasında 1450 tl ye almıştım (10 TAKSİT)

pentinjara' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...u-sik-tasarimli-vaio-vpcca3s1e-84066990/detay
Özellikleri
Notebook Bilgisayar
Sony
İşlemci Core i3
RAM 4 GB
Ekran Kartı 512 MB
Kapasite 500 GB HDD
Ekran Boyutu 14 ''
Ağırlık 2 - 2,4 kg

Fiyatlardan haberiniz yok herhalde.

800'den fazla vermem. 800'lük laptop'ı da zaten almam.

eses' Alıntı:
obsearchver' Alıntı:
mızrap' Alıntı:

Yahu rengi ne farkeder

çalışan çalışmayan farketmiyor gibi geldi bana :D :puhaha:

çalışan çalışmayan değil de memur çocuğu olarak büyüyen ya da büyümeyen kişi olarak farkediyor gibi geliyor bana:) Yıllarca her şeyin en ucuzunu almaya çalışan aile geçimini sağlamaya çalışan ailelerin çocukları olunca ister istemez görünüşe çok dikkat edilmiyor. Ucuzunu alma güdüsü diye bir şey oluşuyor:)

tanes' Alıntı:
arkadaşın eşinin çalışmadığı kanısına nereden vardınız arkadaşlar :scared:

Yok ben arkadaşın eşinden yola çıkarak değil, kendi etrafımdaki bayanlardan edindiğim izlenime göre böyle yazdım.

obsearchver' Alıntı:
pentinjara' Alıntı:
Özellikleri
Notebook Bilgisayar
Sony
İşlemci Core i3
RAM 4 GB
Ekran Kartı 512 MB
Kapasite 500 GB HDD
Ekran Boyutu 14 ''
Ağırlık 2 - 2,4 kg

Fiyatlardan haberiniz yok herhalde.

800'den fazla vermem. 800'lük laptop'ı da zaten almam.

Sizin de SONY' den haberiniz yok sanırım hocam:))
Bir zahmet ürünün piyasa fiyatını netten inceleyiniz, ya da 14" başka bir sony'nin fiyatını.
http://www.pcdepo.com/sony-vaio-vpcca3s1e-g-notebook-urun7112.html
http://www.bimeks.com.tr/urun/120447/sony-vaio-vpcca3s1e-g.aspx
http://www.hepsiburada.com/Liste/so...Details.aspx?productId=bd760745&categoryId=98
http://www.sanalmarketim.com/urun/0...1E/W-Beyaz-Core-i3-2330M-4GB-500GB-HD6470M-14
Ürünü satan ben değilim ama uzun yıllar özel sektörde satış işinde çalıştığım için Sony ya da diğer cihazların fiyatlarını iyi bilirim, halen de takip ederim :)

Geri