Eşim renkli dizüstü istiyor ama pahalı!

Kodla Büyü
bence çalışan bayanlar daha çok harcıyo :) Çünkü nasıl olsa ben çalışıyorum ben kazanıyorum gibi bi düşünce oluyo, ya da alışmış oluyo çok harcamaya evlendikten sorna da pek değişmiyo malesef..

eses' Alıntı:
obsearchver' Alıntı:
mızrap' Alıntı:
Mutlu olacaksa tereddüt etmeye gerek yok.

Konuyu açan arkadaşım sözüm meclisten dışarı, siz eşinizi mutlu ediniz

ama neden hep erkekler mutlu etmek zorunda, neden o mutlu olunca ben mutlu olacağım diye düşünen hep erkek

Yahu rengi ne farkeder

hangisi ucuz, dışkı rengi mi, hem de isal, kocacığım çok güzel diyecek bir bayan yok mu?

Renk bu ya, kalite konusunda tartışalım, diretsin ama renk nedir ya?

Her çalışan bayan veya çalışmayan bayan aynı değildir elbette ama çalışan bayanlar aile ekonomisinin değerini daha iyi biliyorlar gibi bir intibam var.

çalışan çalışmayan farketmiyor gibi geldi bana :D :puhaha:

Hatta çalışıp Bilişim Teknolojileri öğretmeni olan bayanların bile cihazın teknolojik özelliklerini bildiği halde, özellikten önce Renge takıldığını bilirim
Örnek: Kendi eşim :D

Ya zaten belli bir süre sonra eşiniz renkli laptopun renginden sıkılacaktır. Bunun yerine stikerli bir şeyler düşünseniz daha iyi olur. Sıkıldığı zaman farklı bir renk yapıştırırsınız olur biter. Makyaja bu kadar para vermeye lüksümüz yok bence.

Ne kadar abartılmış ya anlayamıyorum. Konuyu acan kisinin esi pahalı da olsa ne olursa olsun illa ki renkli istiyorum dememis sonucta. Normal renkli istemesi. Ben de güzel bir desenli stickerlı kullandım, insanın ici acılıyor, simsiyah olmasından daha guzel gorunuyor. Memur cocuguyum, nasıl idare edilmesi gerektigini de bilirim. Abartılacak bir sey degil bence verilen tepkiler kadar.

ocelote' Alıntı:
Ne kadar abartılmış ya anlayamıyorum. Konuyu acan kisinin esi pahalı da olsa ne olursa olsun illa ki renkli istiyorum dememis sonucta. Normal renkli istemesi. Ben de güzel bir desenli stickerlı kullandım, insanın ici acılıyor, simsiyah olmasından daha guzel gorunuyor. Memur cocuguyum, nasıl idare edilmesi gerektigini de bilirim. Abartılacak bir sey degil bence verilen tepkiler kadar.

Bence de RENK abartılacak birşey değil, abartılıp da fazladan, 50-100 lira ödenecek kadar önemli birşey değil.

patlamismisir' Alıntı:
eşinden kıymetli mi yaptır taksiti 300 lira daha fazla öde o snein her şeyini yapıyor
http://www.notebookadresi.com/sony-ca4s ... n1701.html bak 1500 tlye pembe notebook

Bir eş hizmetçi midir de "herşeyini yapıyor" diyorsunuz, herşeyini yapıyorsa, erkek de herşeyini yapıyor, neden bir renk için adama 50-100 lira fazla ödettiriyorsun?

50-100 lira kadından kıymetli mi diye soruyorsunuz da, neden BİR RENK YAHU KAHROLASICA BİR RENK adamdan, kocadan, güç bela kazandığı paradan, kocanızın sinirlerinin gerilmesinden KIYMETLİ Mİ YAHU?

...

Ondan sonra çık "yok efendim eşinden kıymetli mi", yok "abartılacak ne var"

Var işte birşey, tek taraflı bakış açısı, diktatörlük. Zamaneler işte.

obsearchver' Alıntı:
ocelote' Alıntı:

Bence de RENK abartılacak birşey değil, abartılıp da fazladan, 50-100 lira ödenecek kadar önemli birşey değil.

patlamismisir' Alıntı:
eşinden kıymetli mi yaptır taksiti 300 lira daha fazla öde o snein her şeyini yapıyor
http://www.notebookadresi.com/sony-ca4s ... n1701.html bak 1500 tlye pembe notebook

Bir eş hizmetçi midir de "herşeyini yapıyor" diyorsunuz, herşeyini yapıyorsa, erkek de herşeyini yapıyor, neden bir renk için adama 50-100 lira fazla ödettiriyorsun?

50-100 lira kadından kıymetli mi diye soruyorsunuz da, neden BİR RENK YAHU KAHROLASICA BİR RENK adamdan, kocadan, güç bela kazandığı paradan, kocanızın sinirlerinin gerilmesinden KIYMETLİ Mİ YAHU?

...

Ondan sonra çık "yok efendim eşinden kıymetli mi", yok "abartılacak ne var"

Var işte birşey, tek taraflı bakış açısı, diktatörlük. Zamaneler işte.

arkadaşım bayanlar hem eşle hem çokcuklarla zamanın bayanları aynı zaman çalışarak hepsini aynı anda yapıyor.kendi annenden yola cık babalar maddi destekleyeci annelerse derleyici toplayıcı aileyi bir arada tutan varlık.o yüzden eşinden renkli istemiş çok mu yani 1300 tl verip notebook alan 200 lira daha verir eşinin gönlünü yapar.kendi düşüncem boyle

joombal' Alıntı:
KAZAK erkekle KILIBIK arasındaki fark???

Kılıbık olan karısının dediğini hemen yapar.
Kazak olan ise geciktirebildiği kadar geciktirir, sonunda o da yapar.:mrgreen:

İstiyorsa yapacan çare yok...
:)
bunada şükür etmek gerekli sadece renkli olsun demiş hadi bilmem nekadar ram olsun ekran kartı sundan aşağı olmasın ... gibi istekleri olsa nolurdu

joombal' Alıntı:
KAZAK erkekle KILIBIK arasındaki fark???

Kılıbık olan karısının dediğini hemen yapar.
Kazak olan ise geciktirebildiği kadar geciktirir, sonunda o da yapar.:mrgreen:

İstiyorsa yapacan çare yok...

vay beee desene halimiz kötü.

hocam git ultabook al eşine sonrada üzerine sticker falan ayarlarsın.Onuda matbaacılar özel yapıyorlar.
Eşinin çok hoşuna gider ultrabooklar çok zarif.
samsung 530u4B var bimeksde en son 1700 civarı idi fiyatı.

Geri