e-konferansta görevli olanlar mebbise bakın semineriniz var

Kodla Büyü
hımm sızde hataydamısınız kumlu mu bazı ılcelerı ıle topladılarda

yok hocam ben zonguldakta ilçedeyim. müdürün söylediği çarşamba ve perşembe günleri konferansın olduğu. bu arada konferans kaçta başladı. müdür bey 8 de bağlanmalıyız diyor. konferans 9.30 da değil mi? 8 çok erken geldi bana

8.45 baglantı ıcın son denıldı saat 9 a cekıldı cunku konferans

insan kaynakları müdürünün paylaştığı pptx uzantılı sunuyu göremedik açılmadı office 2007 yüklü olduğu halde sorun ne olabilir arkadaşlar

Arkadaşlar biraz önce ilçe MEM'den aradılar. Yarın saat 13:00 de Milli Eğitim Bakanı okul müdürlerine yönelik seminer verecekmiş. Yarınki şube müdürlerine olan toplantı ne oldu diye sorunca ondan haberim yok cevabını aldım. Şimdi ne olacak. Bu konuda bilginiz var mı?

cgg*seco' Alıntı:
Arkadaşlar biraz önce ilçe MEM'den aradılar. Yarın saat 13:00 de Milli Eğitim Bakanı okul müdürlerine yönelik seminer verecekmiş. Yarınki şube müdürlerine olan toplantı ne oldu diye sorunca ondan haberim yok cevabını aldım. Şimdi ne olacak. Bu konuda bilginiz var mı?
yarın şube müdürleri toplantısı var. fazladan saat 13 de bakan herkese konuşma yapacak

http' Alıntı:
cgg*seco' Alıntı:
yarın şube müdürleri toplantısı var. fazladan saat 13 de bakan herkese konuşma yapacak

Peki şube müdürlerine olan toplantı zaten 3e kadar değil mi? 1e kadar tek başına şube müdürlerine, 1den sonra şube müdürlerinin yanına okul müdürleride mi gelecek?

cgg*seco' Alıntı:
Arkadaşlar bize ne mail geldi ne arayan var.

offspring001' Alıntı:
cgg*seco' Alıntı:
Arkadaşlar bize ne mail geldi ne arayan var.
e konferansta yazdı hocam ben ılceyı aradım bıldırdım yazın sıteye yada tel zıncırı kurun dedım sızdede aynısı olmustur yada olacaktır

saat yarın 9.45 te gırısler kapatılacak 10 dada toplantı baslıyacakmıs

arkadaşlar bugünkü telekonferans bitti. yarınki saat 10.00 da tekrar başlayacak moderatörler en son 09.45'te giriş yapmış olacaklar.
Ayrıca saat 13.00'te tüm il, ilçe ve okul yöneticilerine Bakan Ömer DİNÇER konusacakmış..bilgilerinize...

osy' Alıntı:
arkadaşlar bugünkü telekonferans bitti. yarınki saat 10.00 da tekrar başlayacak moderatörler en son 09.45'te giriş yapmış olacaklar.
Ayrıca saat 13.00'te tüm il, ilçe ve okul yöneticilerine Bakan Ömer DİNÇER konusacakmış..bilgilerinize...

:alkis: :++: :alkis:

arkadaşlar sorunsuz bir şekilde izledik fena değildi ama soruları soranlar bi türlü sağlıklı bağlanamadılar volkan bey kızdı resmen bu işin sonu nereye varacak. O değilde kendi okulumda bile görevli değilim.

aynen öyle. ama bence konferans salonundan değilde çoğu kendi makamından bağlanmak istedi. o yüzden teknik sıkıntılar çıktı

evet hocam bazı müdürler kendi odalarından bağlanmışlar. bakalım diğer günlerde neler olacak?
inş. hiçbirinde hiçbirimiz sıkıntı çekmeden bitiririz.

Arkadaşlar son bir habere göre yarınki ve bundan sonraki günlerdeki seminerler 9:00 alınmış, bilgisi olan varmı, doğrumudur...

hocam zaten 9 daydı ama yarınki saat 10.00'a alındı şuana kadar bir değişiklik yazısı gelmedi..diğerlerin saati yarın tekrar telekonferansta güncellenir.

Volkan bey kızdığı sıralarda benim bağlantı koptu, 2-3 dak .sonra internet gelince otomatikman giriş yaptı ama salon yöneticisi beni toplantıya dahil etmedi, yarım saat kadar dahil edilmeyi bekledim ama bişey çıkmadı. 15:30 gibi gonca hanımı aradım o da toplantı sona erdi dedi. şimdi sorun şu; toplantı esnasında bağlantı kısa süreliğine kesilirse toplantıya nasıl dahil olacağız....

şuan ki bilgilere göre
e-konferans yarın saat 10'da başlayacak
moderatörler en geç 09:45'te giriş yapacak. (şube müdürleri için olan seminer)
saat 13:00 'te ise Tüm idarecilerin Bakan beyle konferansı var.
sonrasındakileirn başlangıç saati hakkında bir bilgi vermediler
ancak açılış konuşmaları toptan yarın öğleden sonra olacağı için geç başlayacağı fikrindeyim. (haklı çıkmak istiyorum)

Geri