e-konferansta görevli olanlar mebbise bakın semineriniz var

Kodla Büyü
gules84' Alıntı:
hatay yatmış 118 lirasını da kesmişler.
hocam mebbıste kursu tamamladı yazıyormu bende hala yazmıyor resen yazısı hızmetıcıde duruyor fakat aldıgı hızmtıcılerde yok

Düzce yolluk yattı geçen gün. 271 TL

konferans için gerekli alt yapı için ilçeye dilekçe yazdım ses soluk yok

haftaya prova var. bakalım ne olacak.

Bizim ilçede 3 tane konferans salonu oluşturuldu. biri de benim okulum ama seminere ilçeden bir okulun müdürü gitmiş. şifreyide kimseyle paylaşmayın denmiş. şimdi ne olacak.

nvr' Alıntı:
Bizim ilçede 3 tane konferans salonu oluşturuldu. biri de benim okulum ama seminere ilçeden bir okulun müdürü gitmiş. şifreyide kimseyle paylaşmayın denmiş. şimdi ne olacak.
sizin konferanslarda göreviniz yok o zaman hocam. rahatınıza bakın

mrsduzcelee' Alıntı:
Düzce yolluk yattı geçen gün. 271 TL

konferans için gerekli alt yapı için ilçeye dilekçe yazdım ses soluk yok

haftaya prova var. bakalım ne olacak.

prova ayın kaçında hocam ? ( tamam 23 ünde )

http' Alıntı:
nvr' Alıntı:
Zaten keyfime bakıcam semineri (tatili) alan başkası. Anlamadığım nokta diğer konferans solanları nasıl bağlanacak. ilçede bir tane konferans salonumu çalışacak?

Evet arkadaşlar bizde de aynı problem var. Ben okul formatörüyüm fakat ilçenin işlerine de bakıyorum. e- konferansları da ben yapıyorum. Fakat ilçe mi yaptı artık bilmiyorum konferans sorumlusu olarak arge den birini yazmış. Kuşadasına gitti. Geçen gene konferans yaparken yanıma geldi ki hala konferans için beni arıyolar. Bana işimi öğretmeye kalktı bide biz işin eğitimini gördük hoca dedi :D elinde şifre olduğunu söyledi şifreyide veremeyeceğini söyledi. Eğitimini gördüysen buyur sen yap dedim çekti gitti. Şimdi işin ameleliğini ben yapıcam. Oda seminer seminer kurs kurs gezicek mi ? Sorumluluk onda ve ilçe beni arıyo Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım ??

nvr' Alıntı:
http' Alıntı:
nvr' Alıntı:
Zaten keyfime bakıcam semineri (tatili) alan başkası. Anlamadığım nokta diğer konferans solanları nasıl bağlanacak. ilçede bir tane konferans salonumu çalışacak?
ilçenizden kaç kişi kuşadasına seminere çağırıldıysa o kadar salonda konferans verilecek. bizde de 4 salon tespit edildi ama sadece ben seminere gittiğim için benim görevlendirildiğim salon çalışacak diğerleri yedek olacak. ayrıca acayip tatil yaptık hocam, 5 yıldız tam pansiyon. çok şey kaçırdınız. :?

http' Alıntı:
nvr' Alıntı:
http' Alıntı:
nvr' Alıntı:
ilçenizden kaç kişi kuşadasına seminere çağırıldıysa o kadar salonda konferans verilecek. bizde de 4 salon tespit edildi ama sadece ben seminere gittiğim için benim görevlendirildiğim salon çalışacak diğerleri yedek olacak. ayrıca acayip tatil yaptık hocam, 5 yıldız tam pansiyon. çok şey kaçırdınız. :?
Verdiğiniz bilgi tşk ederim. Bizim ilçede 3 konferans salonu için planlama yapıldı. Ayrıca yukarıda bazı okul müdürlerinin zikrettiklerini okuyunca tatil demek yanlış olmadığını düşünüyorum

nvr' Alıntı:
http' Alıntı:
nvr' Alıntı:

hocam cokta tatıl olmadı bee sadece kusadasında tur yaptılar oda merkezı gezmektı meryemanaya bıle gıdemedık neresı tatıl denızı uzaktan seyrettık ve gerı okullarımıza donduk yetmez gıbı besıktasa oradayken yenıldık kupa gıttı o yuzden yanı hıc eylenmedım ben :p

arkadaşlar bu konferans için bir başlık oluştursak nasıl olur ? malum önümüzdeki çarşamba genel prova var . ve ayın 28 inde il ve ilçe müdürlerine konferans var bize gelen mailllere göre ..

peki her il ve ilçede 1 kişi olduğuna göre nereden ve hangi şifre ile eğitime dahil olacaklar ? konu ile ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

Evet arkadaşlar bence ayrı ve sabit bir konu daha mantıklı....Cidden her il-ilçede 1 müdür var...müdür kendi odasında mı yoksa e-konferans salonunda mı konferansa katılacak? şube müdürleri aynı şekilde 1 olan var 2-3 olan var...

rohun' Alıntı:
Evet arkadaşlar bizde de aynı problem var. Ben okul formatörüyüm fakat ilçenin işlerine de bakıyorum. e- konferansları da ben yapıyorum. Fakat ilçe mi yaptı artık bilmiyorum konferans sorumlusu olarak arge den birini yazmış. Kuşadasına gitti. Geçen gene konferans yaparken yanıma geldi ki hala konferans için beni arıyolar. Bana işimi öğretmeye kalktı bide biz işin eğitimini gördük hoca dedi :D elinde şifre olduğunu söyledi şifreyide veremeyeceğini söyledi. Eğitimini gördüysen buyur sen yap dedim çekti gitti. Şimdi işin ameleliğini ben yapıcam. Oda seminer seminer kurs kurs gezicek mi ? Sorumluluk onda ve ilçe beni arıyo Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım ??
hocam sen hiç bir şey yapma sakın yedekte olma şifre kimdeyse sorumlu o kişi sistemde veri tabnında onun adı var sen rahat ol yapma o koşa koşa gelip yapmak zorunda yokda hukiki sorumluğu var ama sen sakın yedek olarak kendini yazdırm derm

14.20 de deneme yayınına girdim 16 :40 gibi bağlantım kesildi benden kaynaklanmadığını düşünüyorum tekrar deniyorum giriyorum ama kimse yok siz de de öyle olan var mı aciiilllll

Arkadaşlar Pazartesi programı yarım saat öne alınmış, en geç saat 08:45 te giriş yapmış olmamız gerekiyormuş, bilgilerinize....
bide bütün gün ilçe milli eğitim müdürüyle birlikte seminere katılmak sıkıcı olacak herhalde biraz... :D

başladı mı seminer ?
Neler anlatılacak? Arkadaşlar bize özetleyebilir mi? Özellikle 4+4+4 le ilgili...

Geri