E-okula buradan girin.[tek başlık]

Kodla Büyü
Bende kadrolu olduğum okulun dışında başka bi okulda formatörlük yapıyorum. Dün gece 2 okulunda işlerini halletim. Sabah götürdüm formatör çalıştığım okulun karneleri teşekküreri not fişlerini falan çıkardım. kadromun olduğu okuldaki müdürümüde arayıp gelin karneleriniz ve teşekkür takdirleriniz pdf olarak bende veriiimde çıktı alın dedim. Müdür bizzat kendisi geldi. 2 müdür benim için birbirine girdi bir sonraki formatörlük görevlendirmelerinde benim hangi okulda çalışacağıma dair. İkizide benim için benim personelim diyordu :D

Bizim yıllardır karşılık göremediğimiz kıymetimizi br server nasıl gösterdi. İlahi adalet...

Bizim yıllardır karşılık göremediğimiz kıymetimizi br server nasıl gösterdi. İlahi adalet...
katılıyorum.
Bizim okulda bu işi müdür yardımcıları halletti.Fakat sizin sayenizde adresi ben verdim.Benim ve sizin sayenizde işleri çok kolay oldu.Bir teşekur edebilirlerdi.

the_myth' Alıntı:
o kadar uğraştıktan sonra bende karne- takdir teşekkür hepsini hallettim. sorunsuz dağıttık hepsini. bu durumlada hiç ilgisi olmayan bi idareci övünüp durdu. :) e-okulda karne basımının nerden olduğunu bile bilmeyen bi idareci arkadaş. :) öğretmenlerin hepsi şaşkındı hiç bi okulda karne-belgelerin hepsi tam bi şekilde dağıtılamamış bizim okulda nasıl oldu diye soruyordu. bizim malum idareci arkadaşta idarecilik başarısı deyip duruyordu. bende gizli kahramanları oynadım kendi kendime :D ama yinede sorunsuz bi şekilde işin içinden çıkmak benide mutlu etti.

çok ayıp etmişler gerçekten. Bana hem idarem hemde bazı arkadaşlar tşk etti. Çok şükür kazasız belasız hallettik.

pdf işini bilenler yaptı :) bilmeyenler yapamadı :(
meb pdf işinin nasıl yapacağını açıklasaydı, hatta tek tek sınıf seçmek yerine topluca bütün okulun karnelerini tek seferde pdf'ye aktarma işine (takdir ve teşekkür belgelerinde olduğu gibi) imkan verseydi, olay bu kadar büyümezdi

Rapor sunucularının da isimlerini değiştirselerdi sokıntı yaşanmazdı ama dönem bitti artık. E-OKUL SUB'ına yapılan saldırılar durdurulsa da tekrar e-okul sunucularını kullanmaya devam etse proje

Teşekkür ediyorum!!! yöntemi bulana, paylaşana .....
ben adresi perşembe akşam saat 21:00 da okulda kara kara düşünürken birde "bilgisayarbilisim.net" bakayım burda mutlaka bi çözüm önerisi vardır diye tesadüfen öğrendim. hemen kendi okulumun işini hallederken çevrede bi kaç okulu aradım yeni öğrenenler çok sevindi çok teşekkür etti bir kaç küçük beyinli ise mahcup mahcup biz karneleri çıkardık öylemi yaa deyip geçiştirdi anladımki bu küçük beyinler önceden öğrenmiş saklıyorlar sabah onlar karne dağıtacak diğerleri rezil olacak bunlar mutlu olacaklar..... ben kınadım başkasının emeği üzerinde hırsızlığı bencilliği art niyeti.... bir kez daha teşekkürler bizi sıkıntıdan kurtaran herkese karne sevinci yaşatanlara TEŞEKKÜRLER

arkadaşlar bir sorum olacak taktir teşekkürleri pdfden basınca şekilleri kayık çıkıyor onu nasıl ayarlıyorsunuz :cry:

biraz geç oldu ama :( pdf dökümanı açınca yazdırma ayarlarında kağıt boyutunu A5 olarak ayarlarsanız sorun kalmaz :idea:

Geri