E-okula buradan girin.[tek başlık]

Kodla Büyü
arkadaslar e okul mesai saatlerinde sorun cıkarıyor.giriş yapabildiğiniz bir saatte yazdırma ekranına kadar gelin yazdır simgesinin solunda export report simgesi var orada crsytal report yazan yeri pdf uzantılı olanla degiştirip altta browsser denen yeri tıklayın masaustu yada flash dıskte bır bolum secın dosya adı verıp ok tusuna basın e okulu pdf dosyasına donusturun. ınternet olsun olmasın cıktınızı ıstedıgınız yerden alın

Bakanlık resmi olarak illere bu linkleri mail olarak bu sabah itiberiyle yolladı, anlamadığım madem bu linkler vardı neden daha önceden yani dün itibariyle bilgilendirmediler..

arkadaşlar rapor alabilen var mı? verilen linklerle e okul açılıyor ancak rapor kısmında sorun var

NORMAL BİLE GİREMİYORM ARTIK
Kullanıcı Girişi Sırasında Bir Sistem Hatası Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz. DİYOR :verymad:

heatcliff' Alıntı:
arkadaslar e okul mesai saatlerinde sorun cıkarıyor.giriş yapabildiğiniz bir saatte yazdırma ekranına kadar gelin yazdır simgesinin solunda export report simgesi var orada crsytal report yazan yeri pdf uzantılı olanla degiştirip altta browsser denen yeri tıklayın masaustu yada flash dıskte bır bolum secın dosya adı verıp ok tusuna basın e okulu pdf dosyasına donusturun. ınternet olsun olmasın cıktınızı ıstedıgınız yerden alın
hocam bu yazıcı simgesinin yanındaki export report neresi oluyo bulamadım..bi resim olarak atıp gösterseniz..

alper_atabek' Alıntı:
heatcliff' Alıntı:
hocam bu yazıcı simgesinin yanındaki export report neresi oluyo bulamadım..bi resim olarak atıp gösterseniz..

Hocam rapor çalışsaydı resim atacaktım ama yazdır düğmesinin hemen solunda yer alıyor.

Arkadaşlar benim işim saat 11.44 itibariyle bitti. Yaşasınnnnnnnnnnnnnn.
Darısı diğer arkadaşlara.....

wertyu6' Alıntı:
alper_atabek' Alıntı:
heatcliff' Alıntı:

Hocam rapor çalışsaydı resim atacaktım ama yazdır düğmesinin hemen solunda yer alıyor.
açılırsa gönderirseniz çok memnun olurum çıktı işim yok ama merak ettim, yazıcı simgesinin solunda sadece rss simgesi var ben de..

Okuldan bir türlü giremedik. Devamlı sorun verdi. Bir öğretmen arkdaşımız sağolsun, evinde raporları pdf'ye çevirip bize gönderdi.
Sabah, 8. sınıflar zamanında verildi, 6-7 öğleden sonraya kaldı.
Öğle grubunda hepsini yetiştirdik ama ne teşekkür, ne takdir,.. hatta öğle grubunu yetiştirelim dedim, 100 civarı takdir ve 180 civarı teşekkür belgesi ... vazgeçtik. Pazartesiye artık.

Türkiyede birçok okul hiç veremedi...

2 gecelik uykusuzluğumu birazda abartarak aziz ünvanı aldım bugün okulda :mrgreen:
gece evde bastığım karneleri sabah okula getirdiğimde müdür kaybolan çocuğunu bulmuşum gibi davrandı :)

o kadar uğraştıktan sonra bende karne- takdir teşekkür hepsini hallettim. sorunsuz dağıttık hepsini. bu durumlada hiç ilgisi olmayan bi idareci övünüp durdu. :) e-okulda karne basımının nerden olduğunu bile bilmeyen bi idareci arkadaş. :) öğretmenlerin hepsi şaşkındı hiç bi okulda karne-belgelerin hepsi tam bi şekilde dağıtılamamış bizim okulda nasıl oldu diye soruyordu. bizim malum idareci arkadaşta idarecilik başarısı deyip duruyordu. bende gizli kahramanları oynadım kendi kendime :D ama yinede sorunsuz bi şekilde işin içinden çıkmak benide mutlu etti.

Geri