E-okula buradan girin.[tek başlık]

Kodla Büyü
EYVALAH hocam. Allah ne muradın varsa versin. Çözüm yine bilgisayar bilişimden çıktı. Ben bu siteyi seviyorum yaaa :++:

güvenlik konusunda bir sorun olur mu arkadaşlar.eses hocam benim aklımı karıştırdı da.

porry' Alıntı:
güvenlik konusunda bir sorun olur mu arkadaşlar.eses hocam benim aklımı karıştırdı da.

ben karıştırmadım arkadaşım..sadece meb böyle bir uyarı koymuş neden koymuş onu meb daha iyi bilir...

hocam, Allah ne muradın varsa versin,
Allah tuttuğunu altın etsin,
Allah razı olsun.

sayende 220 öğrencinin karnelerini bastık. diğer arkadaşlara da söyledim, onlar da kendi okullarınkini basıyorlar. Yılın öğretmeni olarak seni seçiyorum.

hocam süpersiniz. Allah razı olsun. O çocukların sevinci sizin için hayırlı bir olaya vesile olur inşallah.

hocam çok sağolun, ne varsa bu sitede var zaten :) süper gidiyordu, fişleri bastım karneleri bastım ama belgeler kaldı, hata vermeye başladı yine. sabahlıcaz anlaşılan :shock: :? :cry:

aynen hocam. ben de yaklaşık 1den beri giremiyorum sistem hatası diyor. napcaz bilmiyorum saat kaç oldu

evet o zaman süperdi. hevesim kursağımda kaldı. altı buçukta kalkıp 1.5 saatlik yola arabamla gitcem bir de. işkence resmen bu ya

artık sistem hatası da vermiyor, direk sayfa görüntülenemiyor diyo, server ı mı kapattılar ne :shock:

walla ben de bilemiyorum, zaten 2 saat sonra kalkıp gitmem lazım, şimdi yatsam kalkamam kesin. uyumıcam o yüzden, beklicem mecbur. kaçıncı gece bu sabahlanan ya! bu işlerden sorumlu olanlar mışıl mışıl uyuyolardır muhtemelen! YAZIK YAZIK

Geri