E-okula buradan girin.[tek başlık]

Kodla Büyü
hocam takdir ve teşekkürler hocamın dediği gibi pdf biz bugün çıkardık ama kağıt boyutunu A5 yapmayı unutmayın. kolay gelsin...

hocam takdir ve teşekkürler hocamın dediği gibi pdf biz bugün çıkardık ama kağıt boyutunu A5 yapmayı unutmayın. kolay gelsin...

2000 kişinin karnesini kaydettim, takdir teşekkür kaydettim, 5 tane de özel ödül mü ne varmış onları da kaydettim sabahtan akşam 5e kadar. 10 dk.geliyor 2 saat yok, sonra 1 dk var yarım saat yok falan....
Akşam 5te başladım yazıcıdan çıkarmaya. Mürekkep bitmesi,yanlış çıkarma falan filanlarla birlikte az önce bitirdim hepsini ve eve geldim şimdi.Hatta mühürleme işlemini de yaptı birkaç öğretmenimiz.Sadece müdürün imzası kaldı oda sabahleyin yapacakmış. Gönül rahatlığıyla KURTLAR VADİSİ'ni izleyeceğim..

Darısı tüm arkadaşların başına.

Yardım etmeye çalışan müdür yardımcılarına teşekkürler.:) Baktılar ben yapıyorum biri 6da diğeri 7 de çıktı:)

çok şükür benim de kaydetme işlemi bitti, yarın okuldan çıkarırım..Poet hocama çok teşekkürler bu arada o olmasaydı daha e-okul açılacak die çoook beklerdik...

Geri