en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
Yıldızlararası ki bence muhteşemdi. Dram aksiyon bilim hepsi bir arada

dalgal filmi tavsiye ederim çok güzel bir filimdi. sultan filmi ne sanki daha iyisini çekerim gibi mi olmuş anlamadım ama aynı zamanda aynı başlık (güreş) ama içerik farklı güzel filim çekmişler. sultan filmini de tavsiye ederim komik. dangal dram olmuş

Çin Seddi - The Great Wall - Beyazperde.com
http://www.beyazperde.com › Vizyondaki Filmler › Tüm filmler › Tüm filmler - Macera
Kullanıcı oyu: 3,6 - ‎44 oy
Özet: Başrolünde Jason Bourne rolü ile ikonik hale gelen Matt Damon'ın yer aldığı Çin Seddi filmi bir tarihi-fantastik türü örneği. Yönetmen kotuğunda Parlayan ...

Kelebekler - Pervaneha (2011) İran filmi

İran sinemasına önyargısız mutlaka birkez izleyin. Ateist biri olmama rağmen çok beğenirim.

Uzay yolcuları (passengers). Filmde gelisen olaylar tahmin edilebilir olsa da, kurgudaki enteresan fikirleri, filmin görsel efektlerini begendim. Yalniz 3d gozluguyle izlemek iskence gibiydi.. o gozlukler oldum olasi rahatsiz ediyor beni :D

the shallows.

dünyanın en güzel yerlerinden birinde geçiyor film. Filmin konusu çok ilginç olmasa da zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. bir kadının hayatta kalmak için etrafındaki her nesneden nasıl faydalandığını anlatıyor.

Arrival

Mantık hataları var, ilk başta çok merak uyandırıyor ama sonra pek tat vermedi açıkçası. Bilim-kurgu, uzay filmleri hayranı olarak aradığımı bulamadım.

Spectral

Yine bol mantık hatalı bir film, başlangıç iyi sonrasında bozuyor.

Yıldızlararası, Prometheus gibi filmler bekliyorum..

ahmetfx' Alıntı:
Arrival

Mantık hataları var, ilk başta çok merak uyandırıyor ama sonra pek tat vermedi açıkçası. Bilim-kurgu, uzay filmleri hayranı olarak aradığımı bulamadım.

Spectral

Yine bol mantık hatalı bir film, başlangıç iyi sonrasında bozuyor.

Yıldızlararası, Prometheus gibi filmler bekliyorum..

Hocam Arrivalı dün bende izledim aynen dediğiniz gibi başlangıç olarak çok iyi fakat sona doğru istediğimi bulamadım ...
Spoiler
Hatta Herkes paniklemiş bi yerlere dağılmışken kalkıp okula gitmesi amfiyi boş görmesi kısmında koptum :) kendimi kar tatilinde okula gitmiş gibi hissettim

Ben-Hur bence muhakkak izlenmesi gereken filmlerden ama tabi zevkler ve renkler meselesi herkese hitap etmeyebilir.

Geri