en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
MV5BMTY5MTI1MzE5Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMjQzNjEzOTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

7/10

Arkadaşlar en son hangi filmi izlediniz konusundaki amaç birbirimize film tavsiye etmek. Bir filmi tavsiye etmek için de o filmle ilgili bir yorumda bulunmak gerekir. Yorum filmin konusuyla ilgili de olabilir puan olarak da olabilir :)

LOGAN
Logan: Wolverine, James Mangold tarafından yönetilen ve Marvel Comics'in kurgusal karakteri Wolverine'den uyarlanan 2017 yapımı Amerikan süper kahraman filmi.

Çok etkilenmedim (bariz klişeler barındırıyor )ama yinede izlenebilir kategorisinde 6/10

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    13.7 KB · Görüntüleme: 545
dün akşam novaya zemlya isimli bir rus filmi izledim. film gerçekten çarpıcı ve rahatsız edici. ağır cezaya mahkum edilmiş suçluları neredeyse hayatta kalmalarına imkan vermeksizin kutuplara yakın bir adaya yerleştiriyorlar ve olaylar gelişiyor. mutlaka izlemenizi öneririm. bu derece topluma duyarsız, kural tanımaz insanlar birarada yaşamaya çalışmaktansa kaynakları ellerinde tutmak için tam anlamıyla birbirlerini yiyor.

advena' Alıntı:
dün akşam novaya zemlya isimli bir rus filmi izledim. film gerçekten çarpıcı ve rahatsız edici. ağır cezaya mahkum edilmiş suçluları neredeyse hayatta kalmalarına imkan vermeksizin kutuplara yakın bir adaya yerleştiriyorlar ve olaylar gelişiyor. mutlaka izlemenizi öneririm. bu derece topluma duyarsız, kural tanımaz insanlar birarada yaşamaya çalışmaktansa kaynakları ellerinde tutmak için tam anlamıyla birbirlerini yiyor.
ismi tuhaf geldi araştırdım :Novaya Zemlya, Avrupa Kıtası'nın en kuzey uçlarında, Rusya Federasyonu'na bağlı takımadalar. Rusça'da Yeni Yer anlamına gelir. kaynak wiki

http://www.imdb.com/title/tt1234435/

btnotlari' Alıntı:
ismi tuhaf geldi araştırdım :Novaya Zemlya, Avrupa Kıtası'nın en kuzey uçlarında, Rusya Federasyonu'na bağlı takımadalar. Rusça'da Yeni Yer anlamına gelir. kaynak wiki

http://www.imdb.com/title/tt1234435/

Evet hocam, izledikten sonra ben de kısa bir araştırma yaptım, böyle bir ada varmış rusyada. Devlet görevlilerinin kahve içip bach dinlerken mahkumları cehenmemin içine bırakıp gözlemelerini dişlerinizi sıkarak izleyebilirsiniz.

advena' Alıntı:
eski bir film, ilk çıktığında altyazılı izledim. Unutulmayacak bir film.

salesman(satıcı) iran filmi güzel. Amerikan filmlerinden çok farklı bir tat, izlenmeli.

snowden'ı izlemelisiniz.Öncesinde belgeseli çekilen vatandaş 4 izleyin ...mumya ve circle filmlerini heyecanla beklemekteyim.fragmanlardan dolayı beklentim yüksek :++:

Dün akşam ailece Tolga Çevik'ten mükemmel oyunculuk sergilediği "Sen benim herşeyimsin" i izledik. Çok güzeldi. Final muhteşem bir ters köşeydi...

Sarmaşık (Bir DEniz Tankerinde geçiyor, Türk Filmi)
tavsiye, ailecek izlemeyin.

http://www.imdb.com/title/tt4309356/

Kod:
Afrika'ya gitmekte olan bir geminin sahibi armatör iflas eder ve o sırada gemisindeki mürettebattan 6 kişi gemide kalmak zorunda kalır. Zira deniz hukuku gereği gemide kalmak zorundadırlar ve hiçbir yere kıpırdayamazlar. 5 gemici ve bir de kaptandan oluşan mürettebat bu huzursuz bekleyişte hiyerarşik güç mücadelesine girecektir. Gişe Memuru filmiyle dikkatleri çeken Tolga Karaçelik'in ikinci bağımsız projesinde senaryo da kendisine ait. Görüntü yönetmenliğini Gökhan Tiryaki üstlenirken, müzikler de Ahmet Kenan Bilgiç imzası var. 2015 yılının en başarılı Türk filmlerinden biri olan Sarmaşık, 52. Uluslararası Antalya Film Festivali'nde En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo ve En İyi Erkek Oyuncu (Nadir Sarıbacak) ödüllerinin sahibi oldu.

MV5BMTUyNzkyNjkwMl5BMl5BanBnXkFtZTgwODM4NzI3NzE@._V1_.jpg

Geri