Faiş Trafik Sigortası Ve Kasko Ücreti

Kodla Büyü
aracın sigortası bitmişse her geçen süre fiyat artıyor hatta bazı şirketler yapmıyor kalıyon ortada. bu sürede trafik yakaladı ha geçmiş olsun yiyon cezayı oturuyon . üstüne bi de aracını hala sigorlatamazsan veriyorlar otoparka günde 25-30 lira da her geçen gün kapak oluyor rahatlıyorsun

Ilk aracim trafik sigortasını 1200 e yaptirdim bu yil ve kaza yaptim karsi taraf 750 tllik bir hasar var trafik sigortasi ne kadar artar fikri olan varmi acaba,sallayanlar yazmassa sevinirim

KAZADA YÜZDE 20 ARTAR YAZIYOR 2.SINDE YÜZDE 40 ÜÇÜNCÜSÜNDE YÜZDE 60 YANLIŞ BİLMİYORSAM 1440 FLN OLMASI LAZIM

Hocam arkadaş generalinin internet sitesinden teklif istedi ve en uygun orası olunca oradan yaptırdı . Ben de sigortam nette uygun buldum oradan yaptırdım. İnternetten de fiyat araştırın yani.

bende 25 haziranda yenileyeceğim.fiyatı buraya yazarım arkadaşlar bende çok merak ediyorum gerçekten.geçen sene 180 tl idi ( ondan önceki sene 160tl)

haziran 26 sında bitiyor sigorta, şimdiden aramaya başladım.
2011 model kaza filan yok

Geçen sene Generali sigorta 280 TL ye yaptırmıştım

Bu sene Generali 780 TL
Anadolu 560 TL
Allianz 480 TL çıktı.
Diğer acenteler 1200,1400,1500 vb

En düşük olanı yaptırıyorum.

Ha bu arada hakkımı helal etmiyorum. Devlet bile bizi soymaya çalışıyor.
İki gün önce meclisten kayıp kaçak bedeli yasalaştı. Bundan da kimsenin haberi yoktur.

Valla hala bu kadar olaya yaşananlara rağmen destekleyenlere karşı hiçbir lafım yok.
Bize az bile!!!

Karar verdim yaz bitsin satıcam arabayı. :x

metkey hocam 2003 model Opel astra g kasa. Aralık gibi generali den öylesine bir teklif almıştım 340 tl demişlerdi. 300-400 lira arasına mal olacak gibi geliyor banada. Hayırlısı artık memlekete gidince yaptıracağım

Geçen yıl 4 Haziran tarihli 255TL'ye yaptırdım.Bu yıl üzgünüm ama %20 indirimli 695TL'ye yaptırmak zorunda kaldım.

Sigorta bitimine 1 ay kala fiyat teklifi isteyin. Ne kadar önce yaptırılırsa o kadar indirimli olduğu için yaptırmakta fayda var. Ben de işe yaramıştı.

Ziraat Sigortadan 1124 TL ye trafik sigortasını yaptırdım ( diğer acenteler en uygun 1647 teklif vermişti ) kaskoyu da Anadolu sigortadan 1580 liraya yaptırdım .

ben 2015 eylülde 350 ye yaptırdım, 2016 martta başka araç aldım 920 tl ödedim. güya indirimden faydalandık :)...

bu arada çok araştıran biriyim en uygun generali fiyat verdi. bende şaşırdım :D... adı sanı duyulmadıklar bile 1100 tl den aşağı fiyat vermediler.

mayıstan itibariyle bir miktar düşüş olduğunu söylediler.

muhammed' Alıntı:
İnşallah sigorta ve vergiler 10 kat daha artar....
İçinde ben de yansam da hak ediyoruz...

artsın hocam. 2 sene önce benzin 4 lira olsun arabaya binmem diyorduk. şimdi 4,59'dan paşa paşa biniyoruz ve kimseye de artık seslenilmiyor.

ASTIĞIM ASTIK KESTİĞİM KESTİK ÜLKEMDE.

Generali bana 515 liradan sabit fiyat teklifi sözü vermişti 4 ay önce bakalım zamanı gelince sözünü tutacak mı:)

Geri