Farklı Branş Formatörlüğü İptal Davası

Kodla Büyü
hasari' Alıntı:
BT atıl duruma gelmesinden korkan branş dışı arkadaşlar nekadarda kolay 40 çocuğu atıl hale getirebiliyor siz dersinize girmeyince bilin bakalım sizin dersinizi kimlere giriyor mebin çözümü kolay ve basit; ücretli öğretmenler, 2 senelik veya farklı branştan arkadaşlar gelip sizin dersinizi veriyor sizde bu durumdan memnunsunuz yani. İyi diyorum o zaman siz kendinizi formatör olarak tatmin etmeye devam edin.
Yanlış yanlışla düzeltilmez, doğruyla düzelir. Zira yanlışlar, zincirleme gider...

:alkis:

Başka branşların Formatör olmasına Karşı çıkanları anlıyorum.... Ama verilen listedeki Mühendislik Bölümlerini anlamıyorum... Şahsen Öğretmen olacağını sanan mühenditen ise bir sınıfçıyı tercih ederim... Bura Böte mezunuyum Belirteyim...

Çağrı1 hocam siz şu an kendi kendinizle çelişiyorsunuz. :!: hem diyorsunuz ki bu sizin hakkıınız hem de diyorsunuz ki siz yokken biz vardık. zaten biz olmadığımız için siz vardınız. ayrıca yaptığınız hizmetlerden dolayı da paranızı aldınız. formatörlüğü babanızın hayrına yapmadınız rahat iş olduğunu ve full ek ders olduğunu herkes biliyor. ama bizler bu bölümü okuyarak bunu hak ettik siz ise bataklığa sineğin konduğu gibi gelip kondunuz bu kadrolara. sizin bir kadronuz olduğu halde buraları talep ettiniz ve benim birçok arkadaşım hala açıkta iş arıyorlar. bu dava sonuçlanınca 20 bin civarında bte öğretmenine ihtiyaç olacak. ne meb ne de siz bunu istemiyorsunuz. çünkü rahatlığa alıştınız ve bunun bitmesini istemiyorsunuz. sizi de anlıyorum ahlaki açıdan haklı değilsiniz ancak nefsani açıdan haklısınız... :-1:

Geri