Fatih-ESY Kursu sorularının paylaşılması

Kodla Büyü
Elektrik kesilmesi durumunda;
Sınavlara zaten dizüstü bilgisayar ile giriyoruz, İnternet problemini de cep telefonumuzun İnternet bağlantısını paylaşıma açarak çözebiliriz. Ayrıca eğitim güzel hazırlanmış, emeği geçenlere teşekkür ederiz. Eğitimler dikkatli bir şekilde izlenir notlar alınırsa yapılacak sınavda çok rahat bir şekilde başarılı olunur. Zaten sınavdan 45 almak yeterli diye biliyorum.

Arkadaşlar sınav sonucu yazmıyor
Ortalama sınav sonucu yazıyor

Soruları almaya falan hiç gerek yok ben bir defa baştan sona izledim. Tabiki geniş bir zaman diliminde izlediğim için bir kez daha başlattım, hızlı bir şekilde devam ettim. Bu arada Eba Dersi kendim inceledim, örnek birkaç deneme yaptım. Bugün sınava girdim, ortalama bir puan aldım. Soruları istemenin bir anlamı yok, süre 45 dakika zaten.

ben bu kursu almadım, sonra pişman olup mebbisten 8 şubattaki kursa başvurdum, o zamana kadar şimdiden bu eğitim videolarını izleyebileceğim bir yer var mı ??

bu kursu öğretmenlere vermek için gerekli dosya ve videoları nereden temin edebiliriz...
Gerekli belge ve örneklere

sayın hocam
bu kursu öğretmenler kendileri mebbis hizmetiçi eğitim modülünden uzaktan eğitim olarak almaları istenilmektedir.
iyi çalışmalar

Bu notunu yazıp duranlar niye yazma gereği hissediyor çok merak ediyorum. Ben videoları bile izlemedim. Sessiz bir şekilde yanımda duruyordu laptop videolar bitince bastım ilerledim. Sınavıda üstün körü yaptım geçtim. 100 alsanız ne olacak 45 alsanız ne olacak ?

okulda ogretmenlere semıner donemı ıcın basvuru yaptırmıstık ıdarecılerle o sekılde olması daha kolay olur demıstık herkezı laba gecırdım bırınınkı ıle akıllı tahtadan actım onlarda kendı pc lerınden beraber ızledık boylelıkle 15 kısı aynı anda ızlemıs oldu sonra sınava gırdıler azda olsa yardımım oldu ve genelı 70 ıle 76 arası aldı kurtuldum

malesef dıger branslar o kadar alısmıs kı bırıne yaptırmayı ya bırlıkte yapıcaktık yada semıner boyunca onların sorularıyla ugrasıcaktım bu sekılde bır gunde bıtırdık
bu haftada eba ya gırıp gezınmelerı gerekıyor sanırım ona benzer bır yazı gelmıs okula yarısı meslekçi o nedenle bıraz sıkıntı yasatabılırler dedık bakalım bu hafta kacı gırmıs olacak

Geri