Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
Rufus ile boot etmeyin hocam kullanacağınız program Universal USB installer programı videoda açıklamıştım. Programı ilk mesajın ekine eklemiştim. Bu programla flasha boot edeceksiniz programı çalıştırın listeden clone zillayı seçin sonra imaj yolunu gösterip flasha boot edin. Böyle yaparsanız imajın sorunsuz yüklendiğini görürsünüz.
Teşekkürler hocam oldu :)

İmaj için teşekkür ederim hocam yalnız açılışta admin şifresi istiyor alabilir miyim?

Hocam iso dosyasını indirip dediğiniz programla flasha boot ettim. az önce tahtada denedim vesamenu. c32: not a com32r image hatası aldım. acaba neyi yanlış yaptım?

bu hatayı da araştırdım ama bir şey bulamadım.

Teşekkür ederim hocam. Tahtalardan bazıları sapıtmaya başlamıştı. İnşallah en kısa zamanda deneyeceğim. Admin şifresini alabilir miyim?

Hocam iso dosyasını indirip dediğiniz programla flasha boot ettim. az önce tahtada denedim vesamenu. c32: not a com32r image hatası aldım. acaba neyi yanlış yaptım?

bu hatayı da araştırdım ama bir şey bulamadım.
Universal USB installer programı ile boot edeceksiniz boot seçeneklerindende clonezillayı seçmelisiniz aksi taktirde hata alırsınız.

Sa hocam ellerinize sağlık bu emeği verdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Admin şifresi nedir hocam? Faz 1 tahtalarıma win 10 kurmuştum donuyor sürekli win 7 ye geçecem

aslında öyle yaptım ben de universal usb installer programı ile yaptım. yeni bir flash alıp deneyeceğim.

Hasari hocam, vestel'in işe yaramaz image'inden kurtardın beni,3 yıl önce ne uğraşmıştım ona, çok teşekkürler :)

Geri