Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
Arkadaşlar bu sürümde deep freeze yada time freeze sorunsuz çalışıyor mu? Hangi sürümü kullanma mi tavsiye edersiniz

Arkadaşlar bu sürümde deep freeze yada time freeze sorunsuz çalışıyor mu? Hangi sürümü kullanma mi tavsiye edersiniz
Hocam deepfreeze 7 kullan sorunsuz. Bundan önceki sürümde TimeFreeze kullandım imajdan yüklüyordum timefreeze sorun çıkardı bende şuan ki imajdan bu sebeple çıkarmıştım.

Hocam elinize emeğinize sağlık. Şuan indiriyorum imajı. Öncelikle sormak istediğim bir soru var. Yasal süre içinde win10a geçiş yapılmayıp sonradan etkinleştirilmemiş faz1 tahtalar. Bu imajı kurduğumda etkinleştirmeyi otomatik yapar mı yada benim yapmam gereken nedir? Bir de şifre yollarmısınız lütfen

Hocam elinize emeğinize sağlık. Şuan indiriyorum imajı. Öncelikle sormak istediğim bir soru var. Yasal süre içinde win10a geçiş yapılmayıp sonradan etkinleştirilmemiş faz1 tahtalar. Bu imajı kurduğumda etkinleştirmeyi otomatik yapar mı yada benim yapmam gereken nedir? Bir de şifre yollarmısınız lütfen
Etkinleştirme ile ilgili bir sorun yaşamazsınız otomatik etkinleşecek zaten. Win10 yükseltme niyetinde iseniz onu bilmiyorum.

Fatihprj için parola istiyor.administrator devre dışı bıraktım.Nedir parolası ?

Son düzenleme:

Ekli dosyalar

• hdsnc.jpg
    hdsnc.jpg
    43.5 KB · Görüntüleme: 29
Geri