film tavsiyesi

Kodla Büyü
izlemişsindir büyük ihtimalle ama...Zindan Adası...

zik_zak' Alıntı:
apocalypto izlemiştim hocam o gün uyuyamamıştım :) ama güzel filmdi..
O zaman duygusal film istersen artçı şok 2010 yapımı bir film
Komedi istersen Patrondan Kurtulma Sanatı

öğretmelikle ilgili olarak '' koro '' adlı filmi tavsiye etti bi arkadaşım. ben de izlemedim ama güzel olduğu söyleniyor

the hangover hayatımda izlediğim en iyi komedi filmiydi ya harika film yapmışlar :)

benim filmtavsiyelerim şu :

kelebek etkisi
Traitor
son durak 4

furkanhoca' Alıntı:
öğretmelikle ilgili olarak '' koro '' adlı filmi tavsiye etti bi arkadaşım. ben de izlemedim ama güzel olduğu söyleniyor
Tam anlamıyla öğretmenlik mesleğini anlatan ve davranışçı yaklaşımı yerden yere vurup yapılandırmacılığı anlatan bir filmdi, üniversitede izlemiştik de bu aralar moral veren filmleri izlemeye ihtiyacımız var kanımca.

My Name is Khan :+1: :+1:
Şuana kadar izlediğim filmlerden en iyilerinden biri

biçok film varda, benim anlamadığım neden bu imdb de son 10 yıla ait film sayısı yok denecek kadar az? hiç mi iyi film yapılmıyor,yada bilmediğim bişey mi var puanlamada?
soruna gelince tarzını belirtmemişsin ama hangi film tarzını seversen sev,tek geçeceğim film
"A Moment to Remember " , Hatırlanacak Bir Anı...pişman olmayacağınız bir film,şiddetle tavsiye ederim,
ha bi de not: duygusal film izlemek isteyen olursa aranızda, denememiş olabilirsin, g.kore yapımlarını tavsiye ederim,adamlar bu işin ehli...

Geri