film tavsiyesi

Kodla Büyü
hangover part2 :) yeni çıkmış bide horrible bosses her ikisi de komedi-eğlencelik filmler..muhtemelen seversiniz..

Hangi Filmleri izledeğini bilmiyorum ama listeyi verebilirim

Fight Club
Pulp Fiction
Inception
Se7en
The Godfather serisi
Requiem for a Dream
Sin City
Trainspotting
V for Vendetta
Citizen Kane
Reservoir Dogs
Inglourious Basterds

Teachnologist' Alıntı:

Fight Club
Pulp Fiction
Inception
Se7en
The Godfather serisi
Requiem for a Dream
Sin City
Trainspotting
V for Vendetta
Citizen Kane
Reservoir Dogs
Inglourious Basterds
Hepsi güzel de şu vatandaş kane , ne anlıyorsunuz o filmden :)

erakcora' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:

Fight Club
Pulp Fiction
Inception
Se7en
The Godfather serisi
Requiem for a Dream
Sin City
Trainspotting
V for Vendetta
Citizen Kane
Reservoir Dogs
Inglourious Basterds
Hepsi güzel de şu vatandaş kane , ne anlıyorsunuz o filmden :)

Yurttaş Kane senaryosu basit gözükse de kurgu olarak üst seviye bir filmdir. Film de 1941 yılında popülizm olguları işlenmiş. Yani aslında günümüz sınırlarını zorlamakta.

can61' Alıntı:
My Name is Khan :+1: :+1:
Şuana kadar izlediğim filmlerden en iyilerinden biri

hocama katılıyorum ben de bollywood yapımı filmleri son zamanlarda beğenir oldum.
3 Idiots da buna dahil edilebilecek harika bir film bana göre.

Bir başka hocamın tavsiye ettiği kore yapımı A moment to remember filmi de duygusal ağırlıklı etki bırakan bir film hocam.

Duygusal film izlemek isterseniz 500 days of love ve he's just not into you filmlerini tavsiye ederim. Şimdiye kadar izlediğim en gerçekçi duygusal filmler. Böyle sadece tvlerde olan duygusallık, tesadüfler ve aşklar yok bu filmlerde.

arkadaşlar bu konuyu hortlatma ihtyiacı hissettim. Varm ı tavsiyesi olan ? Film türü farketmez..

arkadaşlar "in to the wild" filmini önerdiler internetteki yorumlar da güzeldi ama ben izledim çok sıkıldım filmi izlerken acaba ben de mi sorun var...?

The Social Network.

Mark Zuckerberg Başrol Olmak Üzere
Chris Hughes'inde Oynadığı Facebook'un Kurucularından Nasıl Kurduğuna Kadar Anlatan Başarılı Bir Film..

The-uLtra' Alıntı:
The Social Network.

Mark Zuckerberg Başrol Olmak Üzere
Chris Hughes'inde Oynadığı Facebook'un Kurucularından Nasıl Kurduğuna Kadar Anlatan Başarılı Bir Film..
evet güzel film ben de tavsiye ediyorum ayrıca kelebek etkisini izlemeyen izlesin

only61' Alıntı:
arkadaşlar "in to the wild" filmini önerdiler internetteki yorumlar da güzeldi ama ben izledim çok sıkıldım filmi izlerken acaba ben de mi sorun var...?

beğeniler tartışılmaz tabiki. ama uzun zamandır soluksuz izlediğim ender filmlerden diyebilirim.

Hocam son dönemlerde United filmini izledim.M.United'ın tarihini ve kısmen Bobby Charlton'un hayatını anlatıyor.Spor türü film seversen diye dedim.Ya da benzer Green Street Holigans diye bir film var.Ama vazgeçemediklerim arasında Leon , Godfather serisi , Ip man Terminatorler var.

The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1 (Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1)

Geri