Forumdaki Twitter'cılar

Kodla Büyü
hah deneme anladım ama time line göremedim : :) mentions linkinden baktım. sari_sari hocam bize connectle bi twitter semineri yapsın. :)

Cemal TANER' Alıntı:
hah deneme anladım ama time line göremedim : :) mentions linkinden baktım. sari_sari hocam bize connectle bi twitter semineri yapsın. :)
"Timeline" sana göndermiş olduğum linkte açılan sayfada What's happening kutucuğunun hemen alt kısmında ;)

sar_sarı hocam hususunda sana kesinlikle katılıyorum. sanırım içimizde twitter'ı en etkili kullanan o :)

rtyucel' Alıntı:
Cemal TANER' Alıntı:
"Timeline" sana göndermiş olduğum linkte açılan sayfada What's happening kutucuğunun hemen alt kısmında ;)

sarı_sarı hocam hususunda sana kesinlikle katılıyorum. sanırım içimizde twitter'ı en etkili kullanan o :)

bir de kimlik karmaşası yaşamasam twitterda tam olcak :D

her zaman soru ve sorunlarınız için : http://twitter.com/dilerimki

#bilisimdegelecekvar hadi arkadaşlar trendtopic yapalım olayımızı hadiiii yapabiliriz!!!

rtyucel hocam dön artık Rize'den.. desteksiz kalıyoruz ..

Rize'de internet var ama rtyucel hocamda da göz var.. Rize'nin doğal güzelliklerine bakmaktan twittera ve foruma bakamıyor sanıyorum :)

Daha çok kullanıcıya ihtiyacımız var. BT Öğretmenlerini twitter a bekliyoruz. Burda çok geriliyoruz bazen. Orada sohbet ederek rahatlama şansımız da oluyor. Sosyal ağları kullanın arkadaşlar.

Geri