Forumdaki Twitter'cılar

Kodla Büyü
Nedir ne değildir pek anlamadım gitti bu twitter olayını... Gerçekten 140 karakter sınırlaması niye var? Ne yapabiliyoruz halen anlamış değilim... Arada laf olsun, içime atmayayım diye yazıyorum ama niye yazıyorum halen anlamadım...

Forumlar bana daha cazip geliyor :)

arkadaslar aslında organize olup bir baslıkta anlasıp twit atsakta gündemdeki listeye girsek ornegin bilisimogretmenleridertleri dersimizi istiyoruz vb bunu bence basaracak gucumuz var ne dersiniz.

bir ay önce falan #bilisimdegelecekvar cümlesini tt yapmaya çalışmıştık ama doğal olarak sayımız yetersiz kalmıştı.

iyide pes etmeyelim yeniden deniyelim facede forumlarda felan duyuralım gununu herkesten destek isteyelim

eee hadi o zaman hala bi numara yok, hesapları açmış çoğu, hiç tweet gelmiyor ? #BilisimdeGelecekVar

Kanka millet açtı ne olduğunu anlamadı bıraktı bence :D Sen bir tivitır eğitimi yapsan nasıl olur :)

800 E YAKIN TAKİPÇİM VAR....İZLE PİŞMAN OLMAZSIN..

http://twitter.com/elaleminderdi

TWİTTER NEDİR DİYENLER..1 GÜN GİRMESEM DURMAM SANIRIM

YOLDA BİLE AKLIMA TWEET GELİR GİDİM YAZIM OLURUM:))

BAĞIMLILIK..

elit bi platform türkçe olunca biraz twıtterda amele doldu:))

Bekar erkek hocalarıma; Hilal Cebeci'yi takip etmeniz önemle rica olunur. :puhaha:

ne twit, ne face ısınamadım arkadaş. hotmail'le yola devam :mrgreen:

Haydi buyurun...

#BilisimdeGelecekVar #FatihProjesi #Kasimdaatamabahari #ogretmenler18eyluldeTaksimde

Nerden, kimden estiyse canlandı birden :) Sizlerde katkı verin....

Geri