Galatasaray'dan ihraç edildi

Kodla Büyü

bt3468

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Nihat Doğan, Galatasaray'dan ihraç edildi

Galatasaray Yönetim Kurulu, Özgecan Aslan hakkındaki tweetleri nedeniyle kulüp üyesi Nihat Doğan'ın ihraç edilmesini kararlaştırdı.

Galatasaray Yönetim Kurulu'nun, Türk Telekom Arena'da yaptığı haftalık olağan toplantısı sona erdi. Toplantıda eski yönetici Adnan Öztürk'ün Nihat Doğan'ın sarı - kırmızılı kulüpten ihraç edilme talebi de görüşülüp karara bağlandı. Yönetim kurulu, gelen talebi değerlendirerek konuyu oylamaya sundu. Oylama sonunda Nihat Doğan'la ilgili ihraç talebi olumlu bulundu. Üyelerin tamamı, Nihat Doğan'ın ihraç edilmesi yönünde oy kullandı.
Kaynak

Yalakalığın sonu bu olur işte, bilmediğin konuda yorum yapmayacaksın, sanane laiklikten...

İhraç edecekseniz üyelik için yatırdığım parayı iade edin de hiç olmazsa Filistin'deki mazlum kardeşlerime göndereyim
@GalatasaraySK
— Nihat Doğan (@NihatDogan_ND)
February 16, 2015

Yorum yok diyeceğim ama yorumsuz olmaz, hep riya hep ajitasyon... Hala yalakalık derdinde.

o da topu paralele atmış. vurun abalıya :!: misali.

twit montajmış paralelciler yapmış tübitak başkanı açıkladı ni-hat-do-ğan
ben tatmin oldum

hakanotuken' Alıntı:
İhraç edecekseniz üyelik için yatırdığım parayı iade edin de hiç olmazsa Filistin'deki mazlum kardeşlerime göndereyim
@GalatasaraySK
— Nihat Doğan (@NihatDogan_ND)
February 16, 2015

Yorum yok diyeceğim ama yorumsuz olmaz, hep riya hep ajitasyon... Hala yalakalık derdinde.

nihat doğana kapak gecikmedi:
Kulüp sicil kurulu başkanı Serdar Eder :"Nihat Doğan 2015 aidatını yatırdın mı da paranı geri istiyorsun! Ben bıraktım demen için kaça para istersin? Ben vereyim"

maalesef güzel ülkemde her ciddi olayda olduğu gibi bu olayda da olayın magazinel yönü daha çok konuşulur oldu. Bir "günah keçisi" bulundu (belki de bilerek yaptı bu kıt akıllı) ve biz onu daha çok konuşur olduk. Bu gibi olaylarda "baş aktör" yarattık hep (17 Ağustos'ta Veli Göçer mesela)
Biz olayın vahametini değil twiter'da ne yazıldığını, survivor'dan elenmeleri, gs'den ihraç edilmeyi...
Üzücü maalesef :(

2009 da Nihat doğan AKP ye oy topladığı hatta Recep tayyip ERDOĞAN sizin namusunuzdur diyecek kadar ileri gitmiştir. o günden bugüne akp medyası Nihat doğanı koruyup kollamış, acun ılıcalı dahil akp nin önerisi ile yarışmalardan, spor proğramına magazinden siyaset meydanlarında boy göstermiştir. medyanın besleme çocuğu bu günlerde zor anlar yaşıyor. Yinede nihat doğan korkmasın nihat doğan neler atlattı meşhurluğundan bir şey kaybetmez nede olsa arkasındaki güçler sağlam. Otel odalarında toplu fuhuş yapanları alkışlayacak kadar dindardır benim beyaz müslümanlarım.

forumcu86' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:
2009 da Nihat doğan AKP ye oy topladığı hatta Recep tayyip ERDOĞAN sizin namusunuzdur diyecek kadar ileri gitmiştir. o günden bugüne akp medyası Nihat doğanı koruyup kollamış, acun ılıcalı dahil akp nin önerisi ile yarışmalardan, spor proğramına magazinden siyaset meydanlarında boy göstermiştir. medyanın besleme çocuğu bu günlerde zor anlar yaşıyor. Yinede nihat doğan korkmasın nihat doğan neler atlattı meşhurluğundan bir şey kaybetmez nede olsa arkasındaki güçler sağlam. Otel odalarında toplu fuhuş yapanları alkışlayacak kadar dindardır benim beyaz müslümanlarım.

Fuhuş işlerini muhalefet milletvekilleri iyi bilir :) zaten kasetler adamların ellerinde o yüzden herkes onların dümenine gidiyor şu anda. Bakın ne kadar çelişki içerisindesiniz, şu anda tüm Türkiye nin konuştuğu sapık domuzun sosyal medya hesabında hep bozkurt işaretli fotoğrafları var. Bu partiyi bağlar mı, bağlamaz tabiki. Fuhuş konusunda partiniz taş çıkartır, genel başkan yardımcısı seviyesinde hemde :oops:

Kısaca bu işlerden siyasi rant elde etmeye çalışan hep kaybetti kaybedecek. Biraz Özgecan'ın babası kadar insan olun yeter.
evet MHP ninde chp ninde akp ninde kasetleri var. MHP kaseti çıkan bütün yöneticilerini partiden ihraç etmiştir. siz MHP nin kasedinin doğru olduğuna inanıyorsunuzda akp nin kasetlerine niye inanmıyorsunuz. MHP gereğini yapmıştır ya siz ne yaptınız. sapığın bozkurt işareti ile bir fotoğrafı var. özgecanında bozkurt işareti ile fotoğrafı var. sapığın kini biliyorsunuz ama özgecanınkini görmüyorsunuz. ayrıca sapığın facebook sayfasında tayyip erdoğanı yere göğe sığdırmadığınıda görmüşsündür. sence bu sapık hangi partiye oy vermiştir.

Mhp'nin kasetleri doğru ama akparti kasetleri yalan, onlar yapmaz, onları Allah özel yaratmışmış

Nihat doğan zihniyeti, bu toplumun ortalama zihniyetidir maalesef. Katledilen özgecandan bile daha çok gündem oluyor, nihat doğan bu ülkede...

forumcu86' Alıntı:
Konu dağılmasın. Kaset muhabbetinde mhp li Bask. Yard. Hepsi komplo falan dedi ki doğru söylüyorlardı, ama istifa etmediler, hatta namus ve dürüstlük abidesi bahçeli istifa etseler bile kabul etmeyeceğini söyledi, taki 1 kaset yayımlanana kadar. Sonrasında hepsi topuk. Bahçeli yi takan kim. CHP dede aynısı oldu ve şu anda devam ediyor.

Zaten elleri mahkum emir eri olmuşlar, Baykal dün güzel konuştu, partiyi ele geçirmeye çalışan dini !!! Cemaatten kurtulamamız lazım diyor. Ama kk ve bahçeli bunlardan ne kopaririz diye beraber hareket ediyorlar. Allah mübarek etsin. Birde Erdoğan ayrıştırıcı diyorlar. Dördüzler... Haziranda vizyonda...
dün mecliste paralel yapı araştırılsın diye önerge verildi akp ret etti. buyur burdan yak yıllardır beraber yediniz içtiniz sonra kılıç salladınız ama araştırılmasını istemiyorsunuz neden? ayrıca MHP nin cemaatle hiç bir bağı yok. MHP ye yapılan komplodur ama kasetlerin montaj olduğunu söyleyen olmadı. MHP nin kasetleri kişiseldir ama sizler bunu siyasi olarak kullandınız özel hayat olmasına rağmen ama akp nin ki ise milleti ilgilendirmesine rağmen özel hayat dediniz. makarayı bile savundunuz insan biraz utanır nasıl Müslümanlarsınız siz

12 yıl siz cemaatle iş birliği yaptınız ses çıkaran olmadı şimdi cemaat chp ile iş birliği yapıyorsa niye kızıyorsunuz. her şey size mi mübah

forumcu86' Alıntı:
Konu dağılmasın. Kaset muhabbetinde mhp li Bask. Yard. Hepsi komplo falan dedi ki doğru söylüyorlardı, ama istifa etmediler, hatta namus ve dürüstlük abidesi bahçeli istifa etseler bile kabul etmeyeceğini söyledi, taki 1 kaset yayımlanana kadar. Sonrasında hepsi topuk. Bahçeli yi takan kim. CHP dede aynısı oldu ve şu anda devam ediyor.

Zaten elleri mahkum emir eri olmuşlar, Baykal dün güzel konuştu, partiyi ele geçirmeye çalışan dini !!! Cemaatten kurtulamamız lazım diyor. Ama kk ve bahçeli bunlardan ne kopaririz diye beraber hareket ediyorlar. Allah mübarek etsin. Birde Erdoğan ayrıştırıcı diyorlar. Dördüzler... Haziranda vizyonda...

Bana söyler misin neden akplisin? Bu kadar tartarlık neden? Ekonomi kişiye göre değişir onu konuşmayalım? Dünya görüşüne neresi uyuyor? Adalaeti mi hakkaniyeti mi? Ben akp de evrensel değer olarak hiç birşey göremiyorum.
Benim okuluma gelecek 3 aylık çalışacak işkur elemanını bile akp ilçe başkanı belirliyor, yemin ederim 5 yıldır okulda çalışan bir adam sırf chp li diye adı silindi bugün yerine akp li birini yazmışlar. Bu kadar siyaset mide bulandırıyor, ayıptır adamın çocukları kış kıyamette ne yer ne içer? Bu mu adil düzen....

Diğerlerine çamur atmadan tartışalım, tamam ben kabul ediyorum diğerleri kötü ama akpnin ne farkı var hocam bana onu anlat, diğelerinde olmayan hangi etik değeri var?

forumcu86' Alıntı:
Senin evrensellik dediğin, kabımıza sığalım ne verirlerse onunla yetinelim. Yok öyle yağma, devir değişti.

Hep ezber cümleler, akp konuşma metinlerini kim hazırlıyorsa klasik söylemler, hani kabımızı nerede kırdık, kime sözümüz geçiyor, bir avuç çapulcu pkk bizi esir aldı, cizreye bile giremiyoruz, arap kralı ölünce bayrak indirmek kabına sığmamaksa tüküreyim o kaba

forumcu86' Alıntı:
Ha sen dersin ki bana tek partili veya koalisyonlu dönem iktidarları lazım, bir şey demem.
Diyorumya hep ezber cümleler, koalisyonları savunuyorum nasıl kafandan uyduruyorsun, ben gerçek islamı istiyorum, muhafazarım, yalan dolanı rüşveti kul hakkını adaleti hukuku istiyorum

özgecan da özgecanın katilide bozkurt işareti ile fotoğrafları var. her bozkurt işareti yapanı ülkücü sıfatına koymak yanlıştır. malum medya ise ögecanın bozkurtlu fotoğrafını medyaya servis etmiyor ama katilinin bozkurt işaretini medyaya servis ediyor işte algı yönetiminin açık örneğidir.

Ekli dosyalar

• ozge_4315.jpg
    ozge_4315.jpg
    32.7 KB · Görüntüleme: 400
forumcu86' Alıntı:
ernestososa' Alıntı:
forumcu86' Alıntı:
Ha sen dersin ki bana tek partili veya koalisyonlu dönem iktidarları lazım, bir şey demem.
Diyorumya hep ezber cümleler, koalisyonları savunuyorum nasıl kafandan uyduruyorsun, ben gerçek islamı istiyorum, muhafazarım, yalan dolanı rüşveti kul hakkını adaleti hukuku istiyorum

Gerçek islamı içinde yaşayacaksın.İçinde derken, kitap ve önderimiz belli zaten. Asrı saadet zamanında bile bir çok pislik vardı.Ama o fahri kainat Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) güneş gibi doğdu ve aydınlattı. Siyasete ve siyasilere fazla anlam yüklüyorsunuz, problem buradan kaynaklanıyor.

Eğer gerçek islamı içinde yaşıyorsan, seni hiç bir hadise,parti, patırtı vs. sarsamaz zaten. Ama içinde yaşamıyorsan sürekli başka yerlerden bir şeyler bekleyerek hayatını devam ettirirsin, bu böyle sürer gider. Hidayet siyasette değil kalplerde olur.

Hocam ben zaten iyi yada kötü içimde islamı yaşıyorum ama benim derdim benim gibi olduğunu söyleyip kul hakkı siyasilerle, siyasetçi bu haltı yer sonuçta siyasetçidir ama siyasetçileri hatasız kabul edip, onları dindar ve adaletli sananlarada kızıyorum. Onlar siyasetçidir sadece kendilerine yontarlar, bu adamlara bu kadar koşulsuz destek vermeyelim, biraz kendilerine çeki düzen versinler. Artık 17 aralık darbe süreci (?) geçti, darbe endişesi kalmadı, darbeciler bertaraf oldu şimdi neden muammer gülerin 3-5 kuruşlarını tartışmıyoruz, neden 700 milyarlık saatleri tartışmıyoruz, neden makarayı neden rıza sarrafı tartışmıyoruz? Yoksa doğru muydu?

Ağacı yıkacaklarsa eğer onlar kayboldu şimdi haşereleri temizleyelim, çürük domates kasayı götürür? Makara diyen adam vekil adayı oldu ben ayetle dalga geçen adamın aday olduğu partiye oy vermem.

Geri