Galatasaray'dan ihraç edildi

Kodla Büyü
forumcu86' Alıntı:
Bunlar ağaçta bir kaç haşerat var diye ağacı kesmek istediler, haliyle ağaç sahibi de ağaca haşeresiyle bile sahip çıkıyor. Delide olsa bizim deli hesabı. Siyaset böyledir işte, çok şey beklememek lazım, en az şerli olanı tercih etmek lazım. Tarafsız kalmak din ve .... düşmanı partiye destek olmaktır.
kimdir bu din ve .. düşmanı parti hocam..

Herkesin bir tarafı vardır. taraf olmak o tarafın yanlışlarınıda savunacağınız anlamına gelmez. ayrıca yanlışlar yanlışlarla düzeltilemez.

Birileri senaryoyu yıllar önceden yazar bu millet ise o senaryoyu oynar. milli iradeymiş bu ülkede millete soran mı var. millet kendi vekilini bile seçemiyor. milli eğitimde bile yüzlerce yasa değişti aceba hangisini öğretmene sordular. vatandaşa ilk defa hsyk ve cumhurbaşkanlığını halk mı seçsin diye gittiler onada pişman oldular.

forumcu86' Alıntı:
ernestososa' Alıntı:
Ağacı yıkacaklarsa eğer onlar kayboldu şimdi haşereleri temizleyelim, çürük domates kasayı götürür? Makara diyen adam vekil adayı oldu ben ayetle dalga geçen adamın aday olduğu partiye oy vermem.

O olay netleşmedi, eğer doğruysa vahim değil, çok vahim bir durumdur. Şahsen inandığım, günümüz teknolojisi ile yapılmayacak şey yok. Ayrıca bu doğruysa, bağışı neden partide tutsunlar ki?

Bakın şimdi de muhterem fuat avni efendinin chp li m.v ile yazışmaları servis ediliyor. Neyin doğru neyin yanlış olduğu karıştı artık. Ama ortada bir gerçek var Atatürk'ün partisini artık malum yapı yönetiyor. Zamanında kasetlerle mhp yide ele geçirmeye çalıştılar ve hala çalışıyorlar.

Siyaset böyle işte, kısaca pislik...

Hocam ne desem boş, eğer o makara kayıtı yalan olsaydı Metehan Demir özür dilemezdi, Mehmet Ali şahin bile kabul etti hata yaptılar dedi. montaj deyip kaçmak çok yanlış. Birde şu var hep bu konuları paralele bağlayıp konuyu değiştirmeye çabalıyorsunuz. Bırakın şu paraleli konuya gelelim, muammer güleri tartışalım makarayı tartışalım. Kaçtane akp li ile tartıştımsa hep aynı kaçamaklar hep aynı cevaplar kimse savunamıyor hep paralel hep chp ye sallamalar. Makara savunulamaz.

Makaraya gelince emin olamıyorsun
Çalmaya gelince 1 e 9 oranı pat diye koyuyorsun

Tekrar tekrar diyorum 17 aralıktaki iddiaların incelenmesi gerekiyor, muammer gülerler saatler rıza sarraflar türgev ne varsa incelensin

forumcu86' Alıntı:
ernestososa' Alıntı:
Ağacı yıkacaklarsa eğer onlar kayboldu şimdi haşereleri temizleyelim, çürük domates kasayı götürür? Makara diyen adam vekil adayı oldu ben ayetle dalga geçen adamın aday olduğu partiye oy vermem.

O olay netleşmedi, eğer doğruysa vahim değil, çok vahim bir durumdur. Şahsen inandığım, günümüz teknolojisi ile yapılmayacak şey yok. Ayrıca bu doğruysa, bağışı neden partide tutsunlar ki?

Bakın şimdi de muhterem fuat avni efendinin chp li m.v ile yazışmaları servis ediliyor. Neyin doğru neyin yanlış olduğu karıştı artık. Ama ortada bir gerçek var Atatürk'ün partisini artık malum yapı yönetiyor. Zamanında kasetlerle mhp yide ele geçirmeye çalıştılar ve hala çalışıyorlar.

Siyaset böyle işte, kısaca pislik...
nasıl netleşmedi m.ali şsahin çıktı fezlekelerden sonra
Firelerin yolsuzlukla ilgisi yok. Tepki oylarıdır onlar. 700 bin liralık saate ve Bakara suresine tepki olaylarıdır
dedi sen hala muallak diyorsun. adamlar çokk vahim durumu yaratan adamı savundular akladılar.
budurumu savunanlar da bal gibi din düşmanı olmuyor mu..

Nihat Doğan için ne desek boş.

Ama durum malesef daha da vahim. Bunları zaten bir parti mensubu siyasiler, yazarlar, vs... söylüyordu ama kimse onlara birşey yapmadı. Nihat doğan şamar oğlanı tamam kafa kesilecekti nihat doğanın kafasını kestik. Olay bu mu yani. Bu ülkenin bakanları bile benzer şeyleri söyledi ama kimse birşey yapmadı. Malesef milletimiz iki yüzlü.

forumcu86' Alıntı:
ernestososa' Alıntı:
Makaraya gelince emin olamıyorsun
Çalmaya gelince 1 e 9 oranı pat diye koyuyorsun

Tekrar tekrar diyorum 17 aralıktaki iddiaların incelenmesi gerekiyor, muammer gülerler saatler rıza sarraflar türgev ne varsa incelensin

iyide incelenmedimi hocam, yani illaki incelenmesi demek bu adamları mahkum etmek demekmidir. 1 e 9 oranını kime sorsan verir. Yapılan yatırımlar ve harcanan paralar meydandadır, bu konu polemik götürmez. Eskiden paramı yoktu, vardı, ne oluyorsu işte 9 oluyordu :) Ha bu iktidar ak-pak diyemem, ancak diğerlerine göre çok iyi.

maalesef incelenemedi. 17 aralıkta yakalanan bakan çocuklarının ve rıza zarrabında aralarında olduğu 60 kişinin yargılanması yapılamadı. yani hakim delilleri yereli bulmadığını gerekçe göstererek davayı düşürdü ve hepsi dışarı çıktı. olaya bakan hakim izne ayrılır ayrılmaz yerine geçen nöbetçi hakim olayları incelemeden karar verdi. sizin vicdanınız rahatsa mesele yok

Ülkenin yetiştirdiği en büyük değerlerden birisine, halktan içimizden bir sanatçıya bu yapılanları kınıyorum.. Ah bu paraleller bütün değerlerimizi tahrip ettiler yıprattılar.. Ümit edelimde Nihat Doğan müziği bırakmasın ve daha kötüsü ülkeyi terketmesin.. :p

B-SleqQCUAAVS60.jpg

alın size süper tapeciler
date yerine history yazılmış
start time de TİME yazılmış adam ağır trol. büyük harfle İ yazıldığını ilk defa gördüm
start TİME dan sonra : yerine = yazıllmış

bu ülkede balyozda ergenekonda ne dolaplar döndü herkes gördü. bunlar çok amatör olmuş

g9PAIl4

buda amerikadaki tarih formatı ay/gün/yıl
oysa ki kayıtlarda gün.ay.yıl şeklinde yazılmış

Hocam fuat avninin tapeler gerçek ama makara kayıtları yalan neden derseniz padişahımız böyle buyurdu, dağılın şimdi

ernestososa' Alıntı:
Hocam fuat avninin tapeler gerçek ama makara kayıtları yalan neden derseniz padişahımız böyle buyurdu, dağılın şimdi
doğru diyorsun hocam inanakmı avniye inanmayak mı karar veremedim :mrgreen:

bu ülkede ayakkabı kutları ile dolu paraları, 7 tane para kasalarını, 700 milyarlık kol saatini, delil görmeyen ülkemin hukukçuları bundan sonra hiç bir şeyi delil saymasın. ben bundan sonra hiç bir şeye inanmam. at izi it izine karışmış milletle dalga geçiyorsunuz.

yav he he o kadar ses kaydına inanmadında daktiloyla yazılmış kayıtlara inandın.
hemde start TİME = yazan

forumcu86' Alıntı:
La ben ikisine de inanmıyorum, avnisiniz derken avanak yazmayı unutmuşum. Ama arşivleri sağlam bunların. Gerçek avniyi inceleyin artık cidden s.cmaya başladı, saçmalıyor artık.
ben cemaat falan bilmem. geçmişte sizler gibi ne savunuculuğunu yaptım ne türkçe olimpiyatlarına para toplayıp şimdi ağzıma geleni sayıyorum. ancaak senin müslüman dediğin adamlar bu daktilo yazısını haber diye piyasaya sunup milleti kandırıyor sende buna ses çıkarmıyorsun ya.. daha da bir şey demiyorum.

1 yıldır cemaatin derin devlet bağlantılarını araştırdılar resmi bir şey bulamadılar, 1 senedir cemaatin 17 aralıktaki delilleri çürütmeye çalıştılar ama resmi hiç bir belge çıkmadı, bir senedir fuat avniyi aradılar bula bula emre usluyu buldular. siz bu millet ile dalga geçtiğinizin farkındamısınız. bugün gariban vatandaş bırakın marketi pazardan patates soğan alamıyor. seçim gelecekte üç beş kuruş nasıl sebeplenirim diye bakıyor.

forumcu86' Alıntı:
Resmi belgeler 17 aralık tutmayınca , emniyetten bavullarla kaçırıldı. T.I.B den ne çıkacak bakalım. Şu anda maşalar toplanıyor. Avni caticilari birleştirmiş yine. Mart ayı geldi :) zamanınız.

Her iki uc mesajda bir basa sariyorsun
17 aralik
paralrlciler
Caticilsr

ben böyle devlet yönetimi görmedim. inanın komedi. cumhurbaşkanı tarafsız olması gerekmez mi? tarafsızlık yemini etmedi mi? başbakan ile cumhurbaşkanı ile sanki yer değiştirmiş. ayrıca fuatavni ile cumhurbaşkanı arasındaki savaş devam ediyor. devlette ciddiyet kalmadı...

Bu forumcu üyesi de nerden çıktı? 1 hafta siteye ara verdik. Siyaset meydanına taş çıkartır olmuş, b b net. Beyler öğretmensiniz. Kendinize ve klavye nize hakim olun.
Bu aceminin niyeti ni bilmem. Dolduruşa gelmeyin. Yazdıklarınıza dikkat edin.
Yasal eylem varsa onu tartışın.
İyi pazarlar olsun

bence @forumcu86 yeni çıkacak iş güvenlik yasasından sonra muhalif olarak sudan sebeplerle işten çıkarılacak akp li olmayanları ayırt etme projesinin bbnet trolü, fişleniyoruz beyler bence susmayı deneyin işinizden olacaksınız. Bende dahil hepimizi fişliyorlar; artık yaşasın erdoğan diyen kazanır bici apo diyen kral olur.

forumcu86' Alıntı:
Vay koftehorlar sizi, adam aylardır sözcü yü referans gösterip konu açıyor bir şey yok, biz iki kelam ettik hemen adımız fişçiye çıktı :) korkmayın la o kadar paranoyak oldunuz iyice :) Bu arada okuldan çıkarken karşı kaldırım daki seyyar satıcı var ya, işte sizi asıl fisleyen odur , bu kiyagimi unutmayın :)
sen ne gülüdürkçü adamsın, bir kemal sunala gülmüştüm zübük filmine birde sana, sen sürpriz yumurtadan mı çıktın... memlekette zübük çok
herkes herkesi biliyor sen hala fiş derdindesin fiş toplama devri yıllar önce bitti. milletle oyun oynamayın oyun oynayacaksan bir zahmet uzak yerlerde oyna sonra topun patlamasın

bende diyorum ki millet orucunu niye erken açtı meğer senin top patlamış :puhaha:
millet ne bilsin top sesi duydu mu hangi top diye araştırmıyor ki
yinede o gün tuttuğun oruç oruç olmuyor oruç tuttuğunu zannediyor millet

Geri