Hard diskinizin durumunu öğrenin

Kodla Büyü
güvenilirlik düşük çıktı benimde.

Ekli dosyalar

• hdd.png
    hdd.png
    67.2 KB · Görüntüleme: 805
bu bizim bir arkadaşın ha bire hata veren bilgisayarı. sıkıntısını biliyordum ama bu kadar da kötü olduğunu tahmin etmiyordum.
bilgileri yedeklemekten başka yapacak bişey varmı? ne dersiniz

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    102.9 KB · Görüntüleme: 767
pckopat11' Alıntı:
bu bizim bir arkadaşın ha bire hata veren bilgisayarı. sıkıntısını biliyordum ama bu kadar da kötü olduğunu tahmin etmiyordum.
bilgileri yedeklemekten başka yapacak bişey varmı? ne dersiniz
HDD ölüyor son günleri yaşıyor verileri mutlaka yedekleyin. Şimdiden yeni HDD siparişi verebilirsiniz.

3-4 defa düşürmüştüm Harddiskimi bozulacak diye korkuyordum ama bu teste göre sıkıntı yok. Sadece biraz üşümüş...

Ekli dosyalar

• hdd.jpg
    hdd.jpg
    129.3 KB · Görüntüleme: 762
Şu yazılım ile de öğrenebilirsiniz ücretsiz ve türkçedir.

Ekli dosyalar

• CrystalDiskInfo_5.5.0_Final_TR.rar
    4.1 MB · Görüntüleme: 54
buda benim ufaklık..

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    50.4 KB · Görüntüleme: 684
Arkadaşlar , müdür beyin bilgisayarının durum raporu bu şekilde. Durum vahim mi sizce de?

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    103.3 KB · Görüntüleme: 368
  • 2.jpg
    2.jpg
    186.5 KB · Görüntüleme: 368
  • 3.jpg
    3.jpg
    160.9 KB · Görüntüleme: 367
  • 4.jpg
    4.jpg
    168.7 KB · Görüntüleme: 367
furkanhoca' Alıntı:
Arkadaşlar , müdür beyin bilgisayarının durum raporu bu şekilde. Durum vahim mi sizce de?
Çok iyi olduğu söylenemez şuan nasıl çalışıyor herhangi bir hata mesajı oluşuyor mu mavi ekran gibi şeyler. İşlemci full kapasite çalışıyor mu bilgisayar gürültülü ve çok ısınıyor mu?

hasari' Alıntı:
furkanhoca' Alıntı:
Çok iyi olduğu söylenemez şuan nasıl çalışıyor herhangi bir hata mesajı oluşuyor mu mavi ekran gibi şeyler. İşlemci full kapasite çalışıyor mu bilgisayar gürültülü ve çok ısınıyor mu?

Hasari hocam , açılışta SMART hatası veriyor. Diğer bahsettiklerinizde pek bi sorun görünmüyor. Beni korkutan ise SMART hatası.

Ekli dosyalar

• 20160420_100256_resized_1.jpg
    20160420_100256_resized_1.jpg
    238 KB · Görüntüleme: 469
bayaa kullanılmış :) yüzde 80 e düşmüş neyse 79 düşmesini görürmüyüm bilinmez.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    106.2 KB · Görüntüleme: 467
furkanhoca' Alıntı:
hasari' Alıntı:
furkanhoca' Alıntı:

Hasari hocam , açılışta SMART hatası veriyor. Diğer bahsettiklerinizde pek bi sorun görünmüyor. Beni korkutan ise SMART hatası.
Hocam HDD değiştirme vakti gelmiş elinizde başka HDD varsa onu takın bundan hayır gelmez artık.

geçen hafta devamlı uyarı veriyodu yedekleme yapın diye ve sonra kendini yeniden başlatıp sadece kurtarma seçenekleri çıkıyodu açılmıyodu yani sistem
3. kez kurtarma yaptım 1 haftadır sıkıntı yok gibi duruyor ama bakalım güvenirlik 0 çıktı

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 390
  • 2.jpg
    2.jpg
    310.3 KB · Görüntüleme: 390
mayhem' Alıntı:
geçen hafta devamlı uyarı veriyodu yedekleme yapın diye ve sonra kendini yeniden başlatıp sadece kurtarma seçenekleri çıkıyodu açılmıyodu yani sistem
3. kez kurtarma yaptım 1 haftadır sıkıntı yok gibi duruyor ama bakalım güvenirlik 0 çıktı
Gitti kadar kullanın ama siz genede önemli gördüklerinizi başka yere yedekleyin.

hasari' Alıntı:
mayhem' Alıntı:
Gitti kadar kullanın ama siz genede önemli gördüklerinizi başka yere yedekleyin.
saolun hocam

Geri