Herkes Kod Yazabilir Uzaktan Eğitim Semineri??

Kodla Büyü
Arkadaşlar merhaba bende bu seminer başvurdum. Kabul edildim. 10.06.2020 de başlayacak.deniyor lakin henüz eba sayfamda kursu goremedim. Baska Bas platformdan mi alacağız acaba bilgisi olan. Tesekkurler

arkadaşlar rica etsem aşamalarını başından itibaren yazabilir misiniz. iphone var apple kimlik tamam eğitimler nerede? nasıl ulaşacağız

arkadaşlar rica etsem aşamalarını başından itibaren yazabilir misiniz. iphone var apple kimlik tamam eğitimler nerede? nasıl ulaşacağız[/QUOTE
arkadaşalr eğitimlere nerden nasıl ulaşabiliriz. apple kimliği aldım. macbook var. daha önce eğitimi alan arkadaşlar neler yaptılar acab
şimdiden tşler

İyi günler herkese.Bu eğitimle ilgili oluşturulmuş bir grup var mı?Yeni başladım Anlayamıyorum.Yardımcı olur musunuz?

Apple kimlik oluşturup ardından şifrenizle Apple sitesindeki konulara bakacaksınız hocam.Size gelen mail de altta açıklama var.Sizi yönlendiriyor

Kursun Apple ürünü kullanımı ile ilgili olduğunu bilseydim hiç başvurmazdım. MEB'e yazık kendi sistemi üzerinden kurs düzenleyemiyor.

Kendi adıma söylüyorum, çok gereksiz bir eğitimdi. Gerek dili, gerek içeriği, gerek eğitim şekli olarak. Ne bir satır komut, ne de tek bir kod öğrendim.
Apple reklamı ve propagandası gibi olmuş

Arkadaşlar bende Swift kısmı çıkmıyor. İdad ve Mac kısımlarını bitirdim ancak Learn And Earn kısmında bişey yok. Swift Code diye bir oyun buldum sitede, onda da rozet al kısmı yok.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Gūnaydın arkadaşlar. Ben bu eğitimde Ipad kısmından 4bölūm tamamlayabildim zar zor kendi cabalarımla. 4 rozetim var. 2 tane daha olması gerekiyormuş. Telegrama da şimdi ūye oldum bu 2 kısmın cevaplarını oradan tamamlayayım diye. Ama orda bulamiyorum. Bana yardım eder misiniz. Kurs dūn bitmiş görūnūyor. Ben hala bitiremedim.

Geri