KAÇ YILDA KAÇINCI OKUL

Kodla Büyü
7. yılım 5 okul değiştirdim. Ayrıca 1 milli eğitim görevlendirmem , 1 de okul görevlendirmem var. Onları da sayarsam 7:)

5.yılım ilk atandığım okulumdayım..ama bu okuldaki en eski öğretmenim siz düşünün..müdürden bile eskiyim :D okulum herkesin gelip geçtiği okul...kimsenin kalmak istemediği bir okul..o yüzden gelen kaçtı bir tek ben kaldım... görevlendirme listem de hayli kabarık...ders tamamlamaya gittiğim okullar, görevlendirme müdür yardımcısı olduğum okul, BT Rehberliği, formatörlük vs.vs..... :D :D ama bu yıl inş il dışı atama ile gideceğim...

8. Yıl 7. Okul :) 3 il. 6 okulda görevlendirme 1 İl Milli Eğitimde görevlendirme :)))

nosTRa' Alıntı:
8. Yıl 7. Okul :) 3 il. 6 okulda görevlendirme 1 İl Milli Eğitimde görevlendirme :)))
olmamış hocam 2 yıl bir okulda çalışmışın sen. halbuki bt öğretmeni dediğin her yıl 2 okul yapacak ki bt öğretmeni olduğu anlaşılsın. :cry:

marasliyim' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:
olmamış hocam 2 yıl bir okulda çalışmışın sen. halbuki bt öğretmeni dediğin her yıl 2 okul yapacak ki bt öğretmeni olduğu anlaşılsın. :cry:

Totalde 8 yılda 14 kurum görmüşüm :)

5. sene 2. okul
4 sene norm fazlası olarak aynı ilk okulumda kalmıştım

2,5 yıl oldu.Aynı okuldayım.Bir kaç ay sonrasını bile bilemiyorum.Bu dönem Rize'de formatörlüğü devam ettirdiler.Seneye ne olacak bilmiyorum. :?

nurhayat' Alıntı:
5.yılım ilk atandığım okulumdayım..ama bu okuldaki en eski öğretmenim siz düşünün..müdürden bile eskiyim :D okulum herkesin gelip geçtiği okul...kimsenin kalmak istemediği bir okul..o yüzden gelen kaçtı bir tek ben kaldım... görevlendirme listem de hayli kabarık...ders tamamlamaya gittiğim okullar, görevlendirme müdür yardımcısı olduğum okul, BT Rehberliği, formatörlük vs.vs..... :D :D ama bu yıl inş il dışı atama ile gideceğim...
Hocam bende sizin gibi okulumda en eskiyim müdürden bile:D Herkesin gelip geçtiği bir okul herkes gitti ben hala oradayım.6 yıldır oradayım görevlendirmelerle toplam 7 okulda görev yaptım.Ben de il içini bekliyorum inşallah bu yıl bende gideceğim...

Bu konuyu dernek yetkililere göstermelidir. Halimizi sanırım daha iyi ve net bir şekilde anlatıyor

8 Yıl. 3 ayrı il. (Askerlik hariç) 3 ayrı kadrolu okul. Görevlendirmelerle (3 aydan fazla olanlar) 5 okul. Nasipse tayin istesem diyorum :)

Geri