KAÇ YILDA KAÇINCI OKUL

Kodla Büyü
4. yıl 4 okul.Düştümüğümüz durumlara yaptığımız işlere bak.yazıklar olsun başımızdakilere.

6. yılda 2 il 3 ilçe ve 5. okuldayım :+1:
Suçum ÖSS den yüksek puan alıp zamanın popüler ve yüksek puanlı bölümünü okumak :sleep:

2004-2013 e kadar 5 okul. bunlardan ikisi sözleşmeli diğerleri kadrolu. norm fazlası hiç olmadım.

2005'in eylül ayından beri çalışıyorum.
şu an 7. okulumdayım (görevlendirmeler dahil).

Meslekte 6. yılım 4. okulum.
1. okulum ilk atama gittiğim
2. si asker öğretmen olarak görevlendirildiğim
3. sü il içi tayinle geçtiğim, kadrom hala burada.
4. okula da bu dönem BTR olarak geliyorum.

Kadromun olduğu okul seneye ilkokula dönüşeceği için okulumdaki tüm branşçılarla birlikte yakınımızdaki ortaokula gideceğiz 5. okulum olacak. Orada zaten bir BT öğretmeni var gider gitmez norm fazlası olacağım için 6-7-8... okullar beni bekliyor olacak.

7.yılımı çalışıyorum hala ilk atandığım okuldayım. Çok da memnun olduğumdan değil, her yıla bu yıl artık tayin isterim diyorum ama malum bazen istesek de gidemiyoruz (baska okulda bu okulumdaki gibi ders olur mu diye), bazen istesek de kalamıyoruz. Akışına bıraktım. Norm fazlası olmazsam eğer burdan emekli olurum galiba

9.Yılımı çalışıyorum 8 ayrı okulda çalıştım. Neredeyse her yıl mutlaka bir görevlendirme çıktı bana. Ders tamamlama ve btr.

6. Yıl biri görevlendirme 4. okul
1.İlk Atama
2.Görevlendirme
3.İller Arası Tayin
4.Resen atama

Maşşallah diyorum size... ortalama 1,5 yılda bir okul değiştirmişsiniz.. benim 10.yılım 2. okulum.. Dur hemen halime şükredeyim..:)

sdh' Alıntı:
bir ara gittiğimiz rehberlik okulları hariç tabi. Kars ta rehbelik için 1 günde en az 3 okul geziyorduk 2 arkadaşla ve bunun için M.E.M. kaymakamlıktan özel olur çıkarmıştı,bunlar hariç tutulunca 5 oluyor benim. NE iyi değil mi? Çok tecrübeliyim ben çook :?

benim nişanlım da 2buçuk yılda 7. okuluna bu şubat ayında sağlık özründen atandı. ben hala aynı okuldayım çünkü meslek lisesinde eylül 2010 da başladım göreve

10 YILDA 12 AYRI OKULDA ÇALIŞTIM
Önümüzdeki dönem 13. okulda çalışma ihtimali var.
ilkokul, ortaokul, Teknik eml,anadalu lisesi, düzlise, imam hatip lisesi, bunlarda çalştığım okul türleri
mesleki doyum alarak görev yapılan yer Teml

Geri