Kasım Ayı Ek Ders

Kodla Büyü
79 saat ek ders 4 öğrencidende 800 lira matematik kursu ücreti 1500 lirayı zorlar bereket versin

bahhele' Alıntı:
eskisi neydi 18 saat üzerinden değilmiydi? yeniside aynı değilmi? eski-yeni nedir yahu?
eskisi 4 3 4 3 4 idi.gelmediğin günün ek dersi kesiliyordu.esela salı günü gelmezsen 3 saat kesilir 15 alırdın.şimdi ise günlük 6 saat ders varsa haftalık ders programında 6 saat ek ders kesilir.yeni sistem bu

eses' Alıntı:
bahhele' Alıntı:
eskisi neydi 18 saat üzerinden değilmiydi? yeniside aynı değilmi? eski-yeni nedir yahu?
eskisi 4 3 4 3 4 idi.gelmediğin günün ek dersi kesiliyordu.esela salı günü gelmezsen 3 saat kesilir 15 alırdın.şimdi ise günlük 6 saat ders varsa haftalık ders programında 6 saat ek ders kesilir.yeni sistem bu

Yeni sistem o falan değil bence eskisi nasılsa yenisi de aynı şekilde devam ediyor.Gelmeyince gelmediğin günün ek dersi kesilir, 6 saat falan kesilmez.Zaten genelgede 16.madde özellikle belirtilmiş.

oha be...pardon da ne biçim ek ders bunlar....aynı meslekte deiliz sanırım

yavanna' Alıntı:
özel eğitim liselerinde ek ders %25 fazla imiş btr görevlendirilenlerde bu farktan yararlanıyormu bilen var mı?

özel eğitimde çalışan tüm öğretmenler ek dersi %25 fazla alır, btr öğretmenin başı kel mi :)

rehber öğretemen, idareci ve btr öğretmenlerin ek dersleeri 5-3-3-3-4 şeklinde yazılır mevzuata göre gecen mail geldi .....

ekdersler ay bitmeden kesiliyor o günleri niye eklemiyorsunuz arkadaşlar 79 saatten fazla olması lazım

gülhan35' Alıntı:
ekdersler ay bitmeden kesiliyor o günleri niye eklemiyorsunuz arkadaşlar 79 saatten fazla olması lazım
hocam gun gun yazılıyor kasımın ılk haftasında mesela ılk 3 gun ekım ayında aldık sımdı 2 gun kasıma yazıldı

btnotlari' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
hocam gun gun yazılıyor kasımın ılk haftasında mesela ılk 3 gun ekım ayında aldık sımdı 2 gun kasıma yazıldı

tamam da ben 86 saate imza attım hatta müdür izinli olmasaydın 90 saat olacaktı dedi vardır bir bildiği, müdürüm bu konulara çok dikkat eder gerçekten.

gülhan35' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:

tamam da ben 86 saate imza attım hatta müdür izinli olmasaydın 90 saat olacaktı dedi vardır bir bildiği, müdürüm bu konulara çok dikkat eder gerçekten.

hocam sizde merak edip neden fazla diye sormuyormusunuz? ilginç bi durum..1saat az olsa sorarız fazla olunca neden sorulmaz ki?????

gülhan35' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
btr yim kasım ayı 5 haftalık yatacak yani 90 saat alıcaz arkadaşlar :)
hocam 5 hafta ama tam dıl o yuzden 90 olmaması gerek gunluk yazılması gerek yanı 72 + perseme cuma =79

hocam ben 1 gün izinliydim ondan 86 saat ek dersim görünüyor bu ay kendim gördüm ve imzaladım

hocam sizin ekdersi yapan müdür yanlış yapmış 79 saat ekders alıyoruz arkadaşlarında yazdığı gibi 72 +perşembe(3saat) cuma(4saat) =79 saat 4 yıldır hep aynı
ama bundan önceki ayda size eksik ekders yazdıysa onun telefisini eklemiştir

tcoalngsau' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:

hocam sizde merak edip neden fazla diye sormuyormusunuz? ilginç bi durum..1saat az olsa sorarız fazla olunca neden sorulmaz ki?????
hocam siz antalyada btr idiniz değil mi? sorması ayıp kaç saat ek ders hesaplandı sizin?

bizim perş + cuma geçen ayın ekders çizelgesine eklenmişti. mdr yardımcısı yanlış mı yaptı acaba .
Benim bildiğime göre de kbs ye artık gün gün olacak şekilde yazılmıyor muydu ?

alpi' Alıntı:
rehber öğretemen, idareci ve btr öğretmenlerin ek dersleeri 5-3-3-3-4 şeklinde yazılır mevzuata göre gecen mail geldi .....
yani bu ay kasım için bu dediğiniz şekilde mi yatacak ek dersler :?:

Geri