Kasım Ayı Ek Ders

Kodla Büyü
sevdiceğim' Alıntı:
tcoalngsau' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
ekdersler ay bitmeden kesiliyor o günleri niye eklemiyorsunuz arkadaşlar 79 saatten fazla olması lazım
hocam gun gun yazılıyor kasımın ılk haftasında mesela ılk 3 gun ekım ayında aldık sımdı 2 gun kasıma yazıldı

tamam da ben 86 saate imza attım hatta müdür izinli olmasaydın 90 saat olacaktı dedi vardır bir bildiği, müdürüm bu konulara çok dikkat eder gerçekten.

hocam sizde merak edip neden fazla diye sormuyormusunuz? ilginç bi durum..1saat az olsa sorarız fazla olunca neden sorulmaz ki?????
hocam siz antalyada btr idiniz değil mi? sorması ayıp kaç saat ek ders hesaplandı sizin?
sordum hocam tabiki kendisi doğru dedi

hocam bilmiyorum ilk görünce bende şaşırdım ve sordum bu ay 5 haftalık yatıyor dedi müdür izinli olduğum için de eksik hesaplandı dedi, bence ekimin kalan günlerini ekledi

hocam elinize ek ders çizelgesi gelmiyor mu? her 10 saate 3 saat fazladan ek ders yazılıyor diye biliyorum var mı öyle bir şey?

gülhan35' Alıntı:
hocam elinize ek ders çizelgesi gelmiyor mu? her 10 saate 3 saat fazladan ek ders yazılıyor diye biliyorum var mı öyle bir şey?

onlar normal branş öğretmenleri için geçerli bizlerde ve müdür yardımcılarında 4+3+4+3+4 =18 saat

bilisimci_009' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:

onlar normal branş öğretmenleri için geçerli bizlerde ve müdür yardımcılarında 4+3+4+3+4 =18 saat

hocam yeni atandım çok vakıf değilim konuya açıkçası az önce bir öğretmen arkadaşa sordum o da doğrudur dedi anlamadım ben bu işi

gülhan35' Alıntı:
bilisimci_009' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:

hocam yeni atandım çok vakıf değilim konuya açıkçası az önce bir öğretmen arkadaşa sordum o da doğrudur dedi anlamadım ben bu işi

hocam benim 4.yıl 4 yıldır bu şekilde ek ders yönetmeliğine göre yapılıyor diye biliyorum ama demekki uygulamada farklılık olabiliyor hayırlısı bakalım

bilisimci_009' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:

evet arkadaslar hocamızın dediği doğrudur. bizle 4+3... şeklinde yazılır ek dersimiz...
bu ayda 4+3+72=79 saattir full gidenler için. (ekstrası olanlar hariç. belletmenlik, egzersiz, kurs vs..)
güle güle harcayın dostlarr

az önce müdür yardımcısına sordum, 3 gün ekim ayından (29-30-31) iki gün de kasım ayından (1-2) tam 5 hafta yapıyor dedi. ay başından itibaren hesaplama yapıyormuş. ekim ayından 3 gün kalıyor, kasımda da ilk haftadan 2 gün tam 5 haftaya denk geldi yani

gülhan35' Alıntı:
az önce müdür yardımcısına sordum, 3 gün ekim ayından (29-30-31) iki gün de kasım ayından (1-2) tam 5 hafta yapıyor dedi. ay başından itibaren hesaplama yapıyormuş. ekim ayından 3 gün kalıyor, kasımda da ilk haftadan 2 gün tam 5 haftaya denk geldi yani

olay anlaşıldı hocam sizin müdür yardımcınız diğer öğretmenler gibi sizin ekdersinizide ekim ayından 29 30 31 ini keserek kasım ayına eklemiş ama normelde idarecilerin ve Bt rehber öğretmenlerinde ekdersleri 4+3+4+3+4 yazıldığı için böyle bir uygulama yapılmıyor.Sınıf öğretmenlerinin ve Branşcıların bizimki gibi gün olarak değilde direk hafta olarak değerlendirildiği için son 3 günü sanki hiç derse girilmemiş sayılacağından bir sonraki ayın ilk hafatasına tamamlanıyor.Müdür yardımcınız sizide normal bir branş öğretmeni olarak değerlendirmiş :D

ben geçen hafta btr ye başladım. btr den önce 20 saat derse giriyorum. müdür yar. geçen haftayı da 5 saat olarak yazmış. gerekçesi ise ben 2 gün kendi okulumda derse girdim, 3 gün görevlendirildiğim okula gittim. hocam senin görevin çarşamba başladığı için bu okulda 5 saat yazdık dedi. şaşırdım. görevlendirme 26 kasımda başlıyor, görevlendirmede çarşamba perşembe cuma diğer okula git deniyor. bu ifadeyi nası olurda anlayamazlar şaştım doğrusu. İlçeye soracaklarmış yanlışsa aralığa ekleyecekler.

haftada 20 saat dersim birde kulübüm var. Kaç saat ek ders alırım?

Bilen varmı acaba?

15+5 den 5 saat + her 10 saate 1 saat planlamadan 2 saat + 2 saat kulüpden = 9 saat haftalık ek dersiniz olur.

bilisimci_009' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:

olay anlaşıldı hocam sizin müdür yardımcınız diğer öğretmenler gibi sizin ekdersinizide ekim ayından 29 30 31 ini keserek kasım ayına eklemiş ama normelde idarecilerin ve Bt rehber öğretmenlerinde ekdersleri 4+3+4+3+4 yazıldığı için böyle bir uygulama yapılmıyor.Sınıf öğretmenlerinin ve Branşcıların bizimki gibi gün olarak değilde direk hafta olarak değerlendirildiği için son 3 günü sanki hiç derse girilmemiş sayılacağından bir sonraki ayın ilk hafatasına tamamlanıyor.Müdür yardımcınız sizide normal bir branş öğretmeni olarak değerlendirmiş :D

bu ay için iyi oldu :)

564 lira aldım ay boyunca 1 gün mazeret izinliydim o da cuma günüydü
benim doğru mu? ortaokulda çalışıyorum kurs vs yok

Geri