kaza yaptım

Kodla Büyü
Öncelikle geçmiş olsun hocam. Biz de geçen sene kaza yapmıştık. Aracımızın kaskosu Başak Groupama'dandı. Hiç masraf yapmadan tamiri yapıldı. Yazdığınız maddelere göre siz de problem yaşamayacaksınız. Benim size tavsiyem ilk fırsatta direksiyona geçin, araba kullanın. Allah beterinden korusun.

geçmiş olsun hocam kaskolu olması iyi. Kasko karşıladıktan sonra bence değiştirin aracı içiniz sinerek binmezsiniz.2-3 milyar zarar edip yenisini alırsınız.

Çok Geçmiş olsun hocam , önerim yeni aracınız gelene kadar ikame araç talebinde bulunabilirsiniz.

175_18147_1284717688840_1557079016.jpg

hocam aracın durumuna bakınca ciddi bir kaza atlattığınız ortaya çıkıyor. Büyük geçmiş olsun...

Çok büyük geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Her şeyde bir hayır vardır diye düşün hocam. Canına bişey olmamış. Ona şükür. Allah tekrarından korusun.

Hocam çok geçmiş olsun, nazara gelmişindir, sana tavsiyem en kısa zamanda sadaka ver ! Allah beterinden saklasın , mal gelir geçer ...

Geçmiş olsun hocam. Size ve yakınlarınıza bşy olmamışya. önemli olan bu.

sözleşme şartlarına bakarak anladığım kadarıyla eğer kabul ettirebilirseniz arabanın sıfırını alabileceksiniz.( bi ihtimal ) yoksa benmi yanlış anladım.

öncelikle büyük geçmiş olsun hocam ,araç gördüğüm kadarıyla pert e ayrılcak gibi duruyor ,bu haldeyken yapılsa bile buyuk zorluk çıkar hem kullanırken hem de satmak istediğin zaman zorluklarla karşılaşırsın aşırı değer kaybeder , ayrıca 1 yil dolmadıgı için size aracın 0 parasını ödemeleri gerekir sözleşmeye göre ,burda ki tek sorun servis ve sigorta şirketi arasındaki tutum,umarım hayırlısı olur

hocam çok geçmiş olsun.Allah beterinden hepimizi saklasın.

aracın 5-6 binden aşağı masrafı yok gibi kabaca sanırım..eğer motorda büyük bi sorun yoksa pert olma ihtimali düşük gibi geliyor.. pert olması için sanırım araç fiyatının yarısı kadar felan masraf olması gerekiyor..sözleşmenizi tabi tam olarak bilemedigimden bişey diyemem..inşallah yenisini verir sigorta firmanız..

hocam araç pert gibi görünmüyor. hava yastıklarının açılması ve tavanın hasar görmesi hiç iyi olmamış. motorda hasar görünmüyor. ben geçen sene daha büyük kaza yaptım, motora hiç birşey olmadı sadece radyatörü sanayide tamir ettirdim. bence aracınızı yaptırıp uzun yıllar sürün.Kasko bütün masrafı karşılar merak etmeyin. satmaya kalkarsanız hava yastıkları ve özellikle tavandan dolayı çok fazla fiyat düşecektir. illa satmak isterseniz aracın fotoğraflarını alıcıya göstererek taklalı olmadığını ispatlamalısınız. piyasadaki çakallara da dikkat edin. ama aracın parasını alabilmek en iyi seçenek sizin için. fakat kaza o kadar büyük görünmüyor dediğim gibi. Allah başka kazalar vermesin.

araç çekiciden indirilirken gelen servis ustaları %80 pert dediler. ama kaskoya baskı yapın diye de eklediler.
bakalım bu hafta içinde belli olur herşey
yarın hasar tespiti yapacaklar

geçmiş olsun hocam allah beterinden saklasın. benimde en çok korktugum şeyde gizli buzlanma. allah korusun...

hocam öncelikle geçmiş olsun...
Sözleşmenizdeki "tam hasara uğramaları sonucunda" metninden yola çıkarak sigorta şirketi aracın değerinin tamamını ödemeye yanaşmayacaktır büyük ihtimalle.O yüzden siz aracın pert olduğu fikrini diretmeye bakın ki aracınızın 0 fiyatını alabilesiniz kaskodan.

öncelikle büyük geçmiş olsun..
aracınızın kasko bedeli ne kadar gözüküyor?
bu tip sıfır bir araçta gördüğüm kadarıyla en az 5-6 milyar masraf var gibi duruyor..
aracınızın hava yastıkları ve değişen parçalarından dolayı da bayaa bir değer kaybı olacaktır..
bence kesinlikle pert yaptırmak için diretin..
kaskonuz iyiyse zaten pert verir büyük ihtimalle..
kışın yollara dikkat arkadaşlar..
hele ki yağmur ilk yağdığında.. ve buzda..

Geri