kaza yaptım

Kodla Büyü
hocam buyuk gecmis olsun.honda daki guvenlik sayesinde belkide cana bisey olmadi.arabanin bu halini gorunce ayni kazayi yerli bir aracla yapıldıgında neler olabilecegini dusunemiyorum..

gerçekten çok geçmiş olsun hocam...bende bir honda delisi olarak sormak durumundayım...tabii o anı yasamak istemezseniz anlatmayabilirsiniz....olay nasıl oldu hocam hızın kac km idi.hondada buzlu yollara karşı asr abd gibi çekiş kontrolü yok mu bunları çok merak ettim doğrusu...beni bilgilendirirsen cok sevinirim..

Hocam çok geçmiş olsun.Cana geleceğine mala gelsin zaten araba alırkende hep buna dikkat etmiyormuyuz.???? Güvenlikli olsun araç , 3 kuruş fazla olsun.

selamlar
öncelikle temennileriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim

araç bence güvenlikli
çelik barlar olmasa sağ tarafımdaki yolcu gitmişti
yerli araç direği kucaklardı herhalde

aldığımda aracı niye bu kadar verdin alsaydın bi 20000 lik araç borca girmeden demişlerdi.
para gitti ama can bizde kaldı. ucuz alıp da can gittikten sonra.
arkadaşlar alınmasın herkesin bütçesi kendine göredir.

allaha şükür 20 günlük kızıma bağışladı
para mezara gelmeyecek ya benimle birlikte.
neyse hayırlısı

Büyük geçmiş olsun. Arkadaşlar da söylemiş; Cana geleceğine mala gelsin. Allah (cc) cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etsin...

shanexkr' Alıntı:
selamlar
öncelikle temennileriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim

araç bence güvenlikli
çelik barlar olmasa sağ tarafımdaki yolcu gitmişti
yerli araç direği kucaklardı herhalde

aldığımda aracı niye bu kadar verdin alsaydın bi 20000 lik araç borca girmeden demişlerdi.
para gitti ama can bizde kaldı. ucuz alıp da can gittikten sonra.
arkadaşlar alınmasın herkesin bütçesi kendine göredir.

allaha şükür 20 günlük kızıma bağışladı
para mezara gelmeyecek ya benimle birlikte.
neyse hayırlısı

hocam büyük geçmiş olsun.Yanlız marifetin hepsini araçta aramak yanlış.Allahtan süratiniz yokmuş
SÜRAT çok önemli hocam eğer siz bu kazayı 20 km daha hızlı giderken yapsaydınız, Allahım esirgesin.
Ağır gidelim, sağlam gidelim arkadaşlar

Geri