KOCAELİ FORMATORLUK

Kodla Büyü
arkadaşlar bu ay size kaç saat ek ders yazılıyor...ayın kaçından itibaren yazılacak...?
Bazı okullar 20 sini baz alıyor bazıları imza tarihi olan 27 sini ?sizde uygulama nasıl...?

20 sine göre ayarladı idare. çünkü ben ili arattım ve ne yapması gerektiğini ona birinci ağızdan dinlettim. o yüzden bir sıkıntı olmadı. 65 saatten 429 alıcam

20 sinde vermiyor karamürsel ilçe mem yazıyı ne zaman imzaladıysa o zaman veririm diyor ne yapmak lazım şimdi

20 sinden itibaren kabul etmeleri lazımdı yoksa imza tarihi olan 27 si veya daha sonrasını başlangıç olarak belirtirlerdi. özellikle 20 si diye belirtiliyor ise kesinlikle 20 sinden itibaren seni formatör olarak kabul edip ona göre maaş ayarlaması yapmaları lazımdı. fakat bazı idareler gibi maaş ayarlamasından sonra formatörlük onayınla ilgilendiyseler muhtemelen bunu dikkate almadılar. karamürsel bilgisayar öğretmenlerininde birleşip bu durumada isyan edip ilçeyi bu anlamda uyarmıcağınıda düşünürsek bu ay böyle olacak hocam.

27 sinde onaylanıyor ama 20 sinden itibaren görevli olma durumu zaten o kadar saçmaki. bu kadar zaman neyi beklediler ve neden beklediler çok merak ediyorum. bunun cevabı yok malesef

hocam bana eylül ayı için 62 saat ek ders yazıldı. valla doğru-yanlış artık. müdürden sonra en fazl alan ben oldum ( müdür yardımcısı izindeydi çünki :lol: )

bu sene istek dilekçeleri alındı 2. dönem için ne zaman onaylanır ocakta ek ders alabilecekmiyiz durum ne olur eğitici arkadaşlarım
malum okulumuzda 5 saat ders var başkada bişey yok ne maaş karşılığı doluyor ne ek ders alabiliyoruz nasıl ay sonunu çıkaracaz
kira aidat evde hanım birde çocuk üstüne.... :(

Kocaeli için hala ses yok... Onayın hangi aşamada olduğunu bilen arkadas var mı?

eziyet çektirmeden gelmez illa ki, altı üstü imza ama bekletmek ayrı bir zevk heralde :s

egeman84' Alıntı:
eziyet çektirmeden gelmez illa ki, altı üstü imza ama bekletmek ayrı bir zevk heralde :s
öyllee bu heryerde öyledir keyfi yerinde olduğu bir gün imzalar gönderir merak etmeyin.

az önce izmit ilçe bilgisayar ve sınav hizm. bölümüne sordum, daha yazı gelmediğini belirti...

İl müdürü izindeydi bir süredir , ondan gecikmiş olabilir

eğitici bizim okula kursa geliyor... bugün akşam sorayım bakam... belki bişi söyler

az önce il mem'i aradım daha onaya gitmemiş. Mem müdürü bugun götürmesini bekliyorlarmış. Çarşamba günleri gidiyormus vali'ye imzaya...

henüz bir gelişme yok , çarşamba günü imzalandıysa yarın gelebilir belki

Bugün artuğ bey yazı çıktı dedi ama... ben kurum net'e görmedim. izmit için.

Artuğ bey izmit eğitici formatörü olan değil mi? o dediyse bugun olması yarn gelir. sube müdür imzalaması gerekir okula gelmesi için yerinde olursa bugun kesin gelir...

bende adanadayım bizde de sıkıntılı geçiyor bu süreç. sanırım sizdede aynısı. acınızı anlıyorum derdinizi paylaşıyorum. bir çok ilde görevlendirmeler başladı. sorunsız devam ediyor. böyle bir kaç yerde tıkanıklık var. neyse geçmiş olsun hepinize...

dün aradım ilçe mem'lere dağıtıma gidecek bu gün yarın gelir demişti ama yok halen.

Geri