Konuyu silebilirsiniz , çözülecek gibi görünmüyor :)

Kodla Büyü
hayatın anlamı mı çözüldü... oh çok şükür o zaman... tamam şimdi silebilirsiniz. mazallah görüp mutlu olan olabilir. :)

Hocam öyle ben sorunumu çözdüm bana Eyvallah deyip gitmek yok. Şimdi de biz başlığın altında kördüğüm olduk.

Bu güne kadar hayatta dört şey geri gelmez diye bilirdim; söylenen söz, atılan ok, geçen zaman ve kaçırılan fırsat.
Bu başlık sayesinde yeni bir tanesini de öğrenmiş oldum. :)

Sorduğum şeyin çok basit olduğunu gördüğüm için sayfada yer tutmasın diye konuyu silebilirsiniz yazdım. Kusura bakmayın. Bayadır foruma girmediğim için forum işleyişini unutmuşum sanırım. İyi akşamlar.

Bir uygulamanın hikayesinin ekran görüntüsü vardı , hangi uygulama olduğunu bulmamız gerekiyordu. Instagram olduğunu anlayınca hemen sildim ama malesef olay buralara geldi.
kaç yıldır bir bahçe hortumu daha bekliyorduk. Kısmet sanaymış hocam.

Hortum takıldıktan sonra çözülebilirdi ama hortum takılamayınca diğer sorunlarda zincirleme devam etti.

• Beğen
Tepkiler: omd
Dün dündür hortum hortumdur. Yeni trendimiz bu konudur. Buradan yardırmaya devam. Forum çökene kadar :D

Bilişimcilerin geyiği çok güzel oluyor.Y üz yüze hizmetiçiler açılsa da bir kafa dağıtsak:)

Geri