Led Tv Önerisi

Kodla Büyü
hocam bende uzun süre araştırıp donanımhaberin altından girip üstünden çıktıktan sonra LG50LF650V almaya karar verdim.
Bence sizde bu televizyonu alın.
Hatta sizin verdiğiniz linkteki innavastore satıcısını araştırıyorum. Acaba bu satcıdan alsak kurulumu lg yetkili servisi yapar mı bilmiyorum.
hatta teknosa da gittigidiyor da satış yapıyormuş. daha uygun fiyatta. bi bak istersen.
http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-50lf650v-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-2-gozluk-172680497

Genel olarak LG yi tavsiye ederim. 2015 modeli olması da önemli. Yoksa 2014 modeli olanları uygun fiyata satıyorlar. Bu durumdan haberdar olmayanlar ucuz diye alıyorlar.

lg iyidir hocam. bi tanıdık philips led tv aldı 2 yıl sonra arızalandı ..kullanmıyorlar fiyatı kadar tamir parası istemişler... lg :+1: :)

ragyu' Alıntı:
hocam bende uzun süre araştırıp donanımhaberin altından girip üstünden çıktıktan sonra LG50LF650V almaya karar verdim.
Bence sizde bu televizyonu alın.
Hatta sizin verdiğiniz linkteki innavastore satıcısını araştırıyorum. Acaba bu satcıdan alsak kurulumu lg yetkili servisi yapar mı bilmiyorum.
hatta teknosa da gittigidiyor da satış yapıyormuş. daha uygun fiyatta. bi bak istersen.
http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-50lf650v-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-2-gozluk-172680497

Hocam ben bu satıcıdan geçen sene LG LB serisi tv almıştım. Bu serilerde köşe noktalarda grileşme olduğunu gördüm ve iade etmiştim.
Satıcı güvenilir, zaten kliksa adı altında fatura kesmişti. LF serilerinde bu grileşmenin olmadığını öğrendim. o nedenle LG daha ağır basıyor gibi.
Ama Samsung 6470 kullananlar da memnun gibi. Karar veremedim henüz.

Ben de alacam arkadaşlar. Wifi, 3D 47-49 inç arıyorum. Hangisini önerisiniz. En fazla 2500 tl veririm.
Vestelden uzak durun. Panel bozuldu çöpe attım. Vestelin çamaşır makinesi vardı onu da attım. Yerli üretim diye evime bütün beyaz eşya ve elektornikleri aldım. Yavaş yavaş boşaltıyorum:) Yani yerli sermayeye destek olurum ama o kadadar da enayi yerine konmaz ki insan:)

sibilim_ogretmeni' Alıntı:
Ben de alacam arkadaşlar. Wifi, 3D 47-49 inç arıyorum. Hangisini önerisiniz. En fazla 2500 tl veririm.
Vestelden uzak durun. Panel bozuldu çöpe attım. Vestelin çamaşır makinesi vardı onu da attım. Yerli üretim diye evime bütün beyaz eşya ve elektornikleri aldım. Yavaş yavaş boşaltıyorum:) Yani yerli sermayeye destek olurum ama o kadadar da enayi yerine konmaz ki insan:)

Hocam ben de VESTEL 48" 8175 modelini almıştım. Işık sızmasından tutun da ekran titremesine ve kilitlenmeye kadar her sorunu yaşattı bana.
8 ay sonra iade kararı çıktı da kurtuldum. o yüzden yoğurdu üfleyerek yemeye çalışıyorum tabiri caizse.

Arkadaşlar az önce ben yukarda verdiğim linkteki gittigidiyordaki teknosa hesabından 2099tl ye aldım, 50 tl de bonus verdi.
LG servisini aradım kargo geldikten sonra biz gelip kurulum yaparız eğer televizyonda herhangibir problem çıkarsa lg tarafından tamir veya değişim yapılır dedi.
Bence kaçırmayın daha düşük bir fiyata bulamazsınız, ayrıca vergi zamları da kapıda.
Vergi olayından dolayı acele ettim ben.

ragyu' Alıntı:
Arkadaşlar az önce ben yukarda verdiğim linkteki gittigidiyordaki teknosa hesabından 2099tl ye aldım, 50 tl de bonus verdi.
LG servisini aradım kargo geldikten sonra biz gelip kurulum yaparız eğer televizyonda herhangibir problem çıkarsa lg tarafından tamir veya değişim yapılır dedi.
Bence kaçırmayın daha düşük bir fiyata bulamazsınız, ayrıca vergi zamları da kapıda.
Vergi olayından dolayı acele ettim ben.

Ben de az önce gördüm. Acaba adres olarak teknosa mağazasını gösterip oradan alsak oluyor mu ki?

Hocam 3D'li olması mecbur değilse ben sana başka 47 inç Samsung önereyim. Benim televizyondur kendisi. Ben 1244'e mâl ettim. Sana da bi indirim kombosu buluruz ;)

yasarsahbaz' Alıntı:
Hocam 3D'li olması mecbur değilse ben sana başka 47 inç Samsung önereyim. Benim televizyondur kendisi. Ben 1244'e mâl ettim. Sana da bi indirim kombosu buluruz ;)

Hangi model hocam?

Arkadaşlar tv büyüklüğü kullanılacağı odanın büyüklüğüne de bağlı. Bunu da unutmayalım.

Teşekkürler furkan hocam. Alsam sıkıntı olur mu diye çekiniyorum. Diğer teknoloji mağazalarında 2500 TL, burada biraz daha uygun. :|

Panasonic tvlere de bakabilirsiniz. Bende efsane dt50 serisinden var. Görüntü ve ses kalitesi ise maksat kesinlikle Pana panelleri incelemelisiniz. Yok akıllı olsun yok 3D olsun falan diyorsanız Panasonic, Samsung ve LG'nin gerisindedir. Kaldı ki tvden maksatın da bunlar olmadığını düşünüyorum. Görüntü ve ses kalitesi iyi değilse tv akıllı olsa neye yarar. Tercih meselesi tabi. Takdir sizin.

var hocam

bunlar da bonus benden :lol:

Ekli dosyalar

• led-tv-izleme-mesafesi.jpg
    led-tv-izleme-mesafesi.jpg
    14.1 KB · Görüntüleme: 577
  • zünürlük.jpg
    zünürlük.jpg
    201.1 KB · Görüntüleme: 577
  • lg.png
    lg.png
    34.8 KB · Görüntüleme: 577
  • webos.png
    webos.png
    41.9 KB · Görüntüleme: 577
@habbe hocam bende aynı ürünü pazartesi akşam aldım ama hala kargoya verilmedi sizde durum nedir?

ugurkorkmaz' Alıntı:
Teşekkürler furkan hocam. Alsam sıkıntı olur mu diye çekiniyorum. Diğer teknoloji mağazalarında 2500 TL, burada biraz daha uygun. :|

eğer oradaki satıcı gerçekten teknosa ile ilişkili ise bir sorun olacağını sanmıyorum. sonuçta lg yetkili servisi gelip kuracak. ancak bazı arkadaşlarım internetten alınan tvlerde bazen kör noktaların bulunabildiğini ve satıcıların bunu hatadan saymadığını anlatmışlardı. bu konuda da satıcı ve yetkili servisle görüşmekte fayda var bence.

ragyu' Alıntı:
@habbe hocam bende aynı ürünü pazartesi akşam aldım ama hala kargoya verilmedi sizde durum nedir?

Hocam benimki de verilmedi. Teknosa satıcısı sonuçta sıkıntı olacağını sanmam.

furkanhoca' Alıntı:
ugurkorkmaz' Alıntı:

eğer oradaki satıcı gerçekten teknosa ile ilişkili ise bir sorun olacağını sanmıyorum. sonuçta lg yetkili servisi gelip kuracak. ancak bazı arkadaşlarım internetten alınan tvlerde bazen kör noktaların bulunabildiğini ve satıcıların bunu hatadan saymadığını anlatmışlardı. bu konuda da satıcı ve yetkili servisle görüşmekte fayda var bence.

Hocam en kötü ihtimalle cayma hakkımızı kullanıp iade ederiz. Bu yönden içim rahat.
VestelTV'yi internet TEKNOSA'dan satın alıp adres olarak mağaza Teknosa'yı gösterip
ürünü ordan teslim aldım ama ürün arızalı çıktı. Bence internetten almak daha güvenli cayma hakkı bakımından.

Geri