Maddi Sıkışıklık İçinde misiniz?

Kodla Büyü
papakaa' Alıntı:
34111790.gif

eveeeettttttttttttttttttttt

Çok iyi:)

arkadaşlar sakın inanmayın böyle şeylere paranızı kaptırmayın
eğer para kazanmak istiyorsanız ticari işlere yönelin,web sitesi yapın,alın satın kazanın
ama ne olduğu belirsiz bu işlere kalkışmayın bir vatandaş olarak sizi uyarmak ta benim görevim.

developer' Alıntı:
Emin ol senin gibi düşündüm ilk başta hemde harfiyen :) sana şu kadar söyleyim kulaklarına inanma :) Bak 184 gunde 415 doalr yatırım yaptı yabancı bir vatandaş ve aldığı parayı ben söyleyim tamı tamına 47.750 bin dolar Tl oalrak tamı tamına 78 bin tl ediyor.Şaka gibi geldiğini bende biliyorum bende hala şoktayım ama bu yabancı vatandaş gerçektende aldı bu parayı hatta şirket ödül bile verdi :)
Avrupanın niye krize girdiği belli oldu.... beleşten o kadar para verilir mi?
Developer hocam buraya yazmanız da o işin inceliklerinden mi yoksa... Hem konuyu açmış hem çözüm üretmişsiniz... Kusura bakmayın.. İşgillendim biraz. Millet olarak nesil olarak beleş para kazanmak peşindeyiz ama ramazan bitsin, esnaf nasıl kan ağlıyo gör..

only61' Alıntı:
arkadaşlar sakın inanmayın böyle şeylere paranızı kaptırmayın
eğer para kazanmak istiyorsanız ticari işlere yönelin,web sitesi yapın,alın satın kazanın
ama ne olduğu belirsiz bu işlere kalkışmayın bir vatandaş olarak sizi uyarmak ta benim görevim.
:++:

:) Hocam tamam kimse sisteme girmeisn önce ben gireyim kazanayım ve kazandığım aldığım paranın dekont bilgilerini paylaşayım o zaman görelim :) doğrumu yalanmı hı :)?

düpe düz titan 4 üye bul şu kadar para onlar bulsun sende faydalan üye şu kadar olun ca süpervizör ol ......blablabla
titanin evrimleşmiş ve yasallaşmış hali.
adamlar okadar kurnaz ki yasallaştırmak için üyeleri san ki bir iş yapıyormuş ve bunun karşılığı varmış gibi gösteriyorlar.
o kazanç kolay kolay insanın içine sinecek bir kazanç değil
afedersiniz ama ben bir taş kafalı olarak bir yerlerimden ter akmayınca bunu kazanç olarak görmüyorum.
bu benim düşüncem...
herkesin parasıda emeğide kendini bağlar.

developer hocam, hem insanların ilgisini çekiyosun hem kaynağını ispatlamıyosun hem de ben kazanayım da siz görün diyosun. Boş gündemler yaratıp insanları böyle şeylerle meşgul etmeyin

mse' Alıntı:
bekliyoruz :eek: :eek: Dört gözle...
Tamam hocam sisteme bugün giriş yapıyorum 145$ ile aylık olarak burada sonucu bildirecğeim 11. aya gelince ondan sonraki ehr ay 11.000$ gelir olacak bunuda bildireyim.

cakin' Alıntı:
developer hocam, hem insanların ilgisini çekiyosun hem kaynağını ispatlamıyosun hem de ben kazanayım da siz görün diyosun. Boş gündemler yaratıp insanları böyle şeylerle meşgul etmeyin
Amacım insanları kandırmak değil şirket ismi bannersbroker buyrun oldumu?Kimse inanmayınca ne yapmamı bekliyorsunuz ki önce kendim deneyeceğim resmi oalrak kanıtlayacğaım sonrada burada paylaşacağım.

developer' Alıntı:
Amacım insanları kandırmak değil şirket ismi bannersbroker buyrun oldumu?Kimse inanmayınca ne yapmamı bekliyorsunuz ki önce kendim deneyeceğim resmi oalrak kanıtlayacğaım sonrada burada paylaşacağım.

Hocam ilk önce kazanın o zaman sonra paylaşın bizimle. Aceleniz neydi?

ya hocam internette bunun gibi binlerce örnek var.
hocam kanıtlamana gerek yok .... güle güle harca..

Developer hocam aklınızı başınıza alın. Böyle sistemlerde para kazanmak zor. Çok zor. Ben başka bir firmada çalıştım 2 sene kadar 2006-2008 yılları arasında. Sistem yasaldı. Çok zaman harcadım, çok emek harcadım, para kazanmadım mı kazandım ama az kazandım o kadar emeğe deve de kulak. Benim harcadığım para yanında kazandığım 1/6 oranında kaldı. Emeğimi sormayın bile.

Size ve herkese tavsiyem zamanınızı ve emeğinizi başka bir işe ve emeğe harcayın.Paranızı kaptırmayın. Başkası adına para vermeyin. Bazıları nazarında adınız dolandırıcıya çıkmasın.

Ayrıca bu sistemlerde parayı en baştakiler kazanır. Size pek bişey kalmaz. Sistemin yapısı böyle.

Tecrübeli birinden tavsiyeler .........

developer' Alıntı:
Emin ol senin gibi düşündüm ilk başta hemde harfiyen :) sana şu kadar söyleyim kulaklarına inanma :) Bak 184 gunde 415 doalr yatırım yaptı yabancı bir vatandaş ve aldığı parayı ben söyleyim tamı tamına 47.750 bin dolar Tl oalrak tamı tamına 78 bin tl ediyor.Şaka gibi geldiğini bende biliyorum bende hala şoktayım ama bu yabancı vatandaş gerçektende aldı bu parayı hatta şirket ödül bile verdi :)

developer hocam tek bir sözüm var," hayal ile yaşayanı zevk ile ..."

developer' Alıntı:

sen her söylenene inanıyormusun arkadaşım ya!!!eğer öyleyse bu branşın bu hale gelmesi normal...

titan zincirleri hep böyle çalışır zaten, olayın espirisi bu, safları öne sür voleyi vur..ben sana 1000 dolar vereyim fazla değil seneye 10000dolar ver fazlası senin olsun,ama bunun için noterden onaylı anlaşma yaparım kazanamazsan 1 sene maaşına el koydururum... var mısın arkadaşım..

İsteyen istediğini yapar bu ayrı konu.Ama adamın birinin 50bin dolar kazanmasının benim için hiç anlamı yok.
O zaman piyango oynayanların bazıları bundan kat kat kazanıyor.Piyango oynayıp bu parayı kazananın "piyango oynayın kazanın" demesi gibi bir şey bu.

Şahsen ben 50.000 dolar kazanacak olsam bunu herkese anlatıp herkesin 50.000 dolarının olmasını istemezdim. Çünkü o zaman etin kilosu 250 TL'ye, benzinin litresi 35 TL'ye çıkardı.

hocam kazanırsanız ilgileniriz önce bir siz deneyin bakalım sonuç ne olacak.Çünkü böyle şeyleri daha önce çok duyduk

ismailt' Alıntı:
hocam kazanırsanız ilgileniriz önce bir siz deneyin bakalım sonuç ne olacak.Çünkü böyle şeyleri daha önce çok duyduk
Hele şükür bir kişide olsa beni anladı :) Tamam hocam ben bugün giriş yapıyorum an ve an son durumunu burada paylaşacağım.

bilgisayarbilisim60' Alıntı:
developer' Alıntı:

sen her söylenene inanıyormusun arkadaşım ya!!!eğer öyleyse bu branşın bu hale gelmesi normal...

titan zincirleri hep böyle çalışır zaten, olayın espirisi bu, safları öne sür voleyi vur..ben sana 1000 dolar vereyim fazla değil seneye 10000dolar ver fazlası senin olsun,ama bunun için noterden onaylı anlaşma yaparım kazanamazsan 1 sene maaşına el koydururum... var mısın arkadaşım..

:puhaha: developer buna ne diyeceksin!

Kismeyle tartışacak dğeilim konuyu baltalamaya çalışmayın el insaf. @bilgisayarbilisim60 yıl sonunda o parayı %1000 kazanıcağına eminim şayet önerileri dikkate alırsan.

Ya arkadaşlar ben size fırsat kaynağı gösterdim ben kullanmaya başladım yararını görüyorum diyorum isteyen gelir yardım ederim oda kullanır istemeyenide silah zoru ile getirecek halimiz yok.Buradaki mesajlarımda belirttiğim rakamlar maximum alabilecğeinzi rakamalar yani kimse kolay kolay 285.000 dolar kazanamaz ayda hatta çok çok çok zor kazanması ama istisnalarda olur.Bu sistemde büyük yatırırsanız büyük küçük yatırırsanız küçük alırsınız.

developer hocam, ben girmesem de sistemi anlama amaçlı meraklıyım. Bahsettiğin sistemde de yüzbin kişiden fazla var gibi görünüyor. Bilgi ve düşüncelerini paylaşırsan sevinirim.

Bu arada sisteme inanmayanların da eleştirilerini hakaret boyutuna vardırmamalarını rica ediyorum. Zira bir öğretmene yakışmayacak kelimeler oluyor. Bırakalım developoer hocam bilgileri paylaşsın, açık veya hataları beyin jimnastiği ile çözmeye çalışalım. Sisteme girmedikçe araştırıp öğrenerek birşey kaybetmeyiz, sisteme de zorla sokan yok.

Ama bakarsın ufak veya büyük kârı olan olur.

Ör: http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx? ... egoryID=79

Geri