Maddi Sıkışıklık İçinde misiniz?

Kodla Büyü
Sistem çok basit yatırım yapıyorsun hocam reklam alanı alıyosun o alan işliyor ve kazanıyorsun mantık bu.Ufak yatırırsan ufak büyük büyük kazanırsın :)

repocket' Alıntı:
developer hocam, ben girmesem de sistemi anlama amaçlı meraklıyım. Bahsettiğin sistemde de yüzbin kişiden fazla var gibi görünüyor. Bilgi ve düşüncelerini paylaşırsan sevinirim.

Bu arada sisteme inanmayanların da eleştirilerini hakaret boyutuna vardırmamalarını rica ediyorum. Zira bir öğretmene yakışmayacak kelimeler oluyor. Bırakalım developoer hocam bilgileri paylaşsın, açık veya hataları beyin jimnastiği ile çözmeye çalışalım. Sisteme girmedikçe araştırıp öğrenerek birşey kaybetmeyiz, sisteme de zorla sokan yok.

Ama bakarsın ufak veya büyük kârı olan olur.

Ör: http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx? ... egoryID=79

arkadaşım meseleyi hakaret boyutuna taşırım,çünkü memleketin öğretmeni bu kadar kaz kafalı olamaz, olmamalı...
yarın bir gün çoluğumuzu çocuğumuzu bu adamlara emanet edeceğiz, müdahale etmek zorundayım... ne demek ya %1000 kar felan...

PARSADAN denilen Türk tarihinin en büyük dolandırıcısına hakim soruyor: Neden bu kadar insanı dolandırdın diye(ki zamanın başbakanını bile dolandırmıştır kendisi) adamın verdiği cevap: Bu kadar keriz iştahımı kabarttı kendimi tutamadım hakim bey oluyor..
Adam anlatıyor, korgenerali arıyorum ve diyorum ki örtülü ödeneğe destek için maaşınızın bilmem ne kadarını şu hesaba acilen aktarmalısınız koskoca general 3 dk içinde aktarıyor, desem ki ben Mustafa Kemal Atatürk'üm acilen orduyu toplayın savaş hazırlığı yapın adamlar emredersiniz komutanım diyecek diyor...Olaya bakın ya..Parsadan'ın hayatını anlattığı kitabı alın okuyun, memleketin kerizlerine aklınız duracak ama bir öğretmenin bu kerizler tayfasına dahil olmasına müsaade etmem arkadaş, olacaksa defolsun kendine başka bir meslek bulsun benim kimliğimi kirletmesin o küçük beyniyle..

siz isim vermesenizde ben siteyi anladım çünkü üye oldum iki yakam bir araya geldi. şimdi sıfır araç alacağım. işi bilmeden bu kadar tepki şık değil. kapatın hocam konuyu sizin niyetinizi anlıyorum bilişimci arakadaşlarınıza yardımcı olmak ama gerek yok anlamayanlara. millet bilişimci ama bilişimin getirdiği nimetten haberi yok. selam

bilgisayarbilisim60' Alıntı:
repocket' Alıntı:
developer hocam, ben girmesem de sistemi anlama amaçlı meraklıyım. Bahsettiğin sistemde de yüzbin kişiden fazla var gibi görünüyor. Bilgi ve düşüncelerini paylaşırsan sevinirim.

Bu arada sisteme inanmayanların da eleştirilerini hakaret boyutuna vardırmamalarını rica ediyorum. Zira bir öğretmene yakışmayacak kelimeler oluyor. Bırakalım developoer hocam bilgileri paylaşsın, açık veya hataları beyin jimnastiği ile çözmeye çalışalım. Sisteme girmedikçe araştırıp öğrenerek birşey kaybetmeyiz, sisteme de zorla sokan yok.

arkadaşım meseleyi hakaret boyutuna taşırım,çünkü memleketin öğretmeni bu kadar kaz kafalı olamaz, olmamalı...
yarın bir gün çoluğumuzu çocuğumuzu bu adamlara emanet edeceğiz, müdahale etmek zorundayım... ne demek ya %1000 kar felan...

PARSADAN denilen Türk tarihinin en büyük dolandırıcısına hakim soruyor: Neden bu kadar insanı dolandırdın diye(ki zamanın başbakanını bile dolandırmıştır kendisi) adamın verdiği cevap: Bu kadar keriz iştahımı kabarttı kendimi tutamadım hakim bey oluyor..
Adam anlatıyor, korgenerali arıyorum ve diyorum ki örtülü ödeneğe destek için maaşınızın bilmem ne kadarını şu hesaba acilen aktarmalısınız koskoca general 3 dk içinde aktarıyor, desem ki ben Mustafa Kemal Atatürk'üm acilen orduyu toplayın savaş hazırlığı yapın adamlar emredersiniz komutanım diyecek diyor...Olaya bakın ya..Parsadan'ın hayatını anlattığı kitabı alın okuyun, memleketin kerizlerine aklınız duracak ama bir öğretmenin bu kerizler tayfasına dahil olmasına müsaade etmem arkadaş, olacaksa defolsun kendine başka bir meslek bulsun benim kimliğimi kirletmesin o küçük beyniyle..

Abartma arkadaşım. Saçmalama.

Velev ki doğru söylüyorsun, velev ki bu arkadaş hülyalar aleminde, kandırılıyor.

Ne yani öğretmen kandırılamaz mı? Öğretmen kandırıldı diye kötü öğretmendir manasına mı gelir?

Saçmalamayın, mesleklere kutsiyet, afiyet yüklemeyi bırakın. Öğretmenin de şeyi var, öğretmen de kandırılır. Eksiklik değildir.

sefgat' Alıntı:
siz isim vermesenizde ben siteyi anladım çünkü üye oldum iki yakam bir araya geldi. şimdi sıfır araç alacağım. işi bilmeden bu kadar tepki şık değil. kapatın hocam konuyu sizin niyetinizi anlıyorum bilişimci arakadaşlarınıza yardımcı olmak ama gerek yok anlamayanlara. millet bilişimci ama bilişimin getirdiği nimetten haberi yok. selam

sizin var ya işte.. yeter o bize.

obsearchver' Alıntı:
bilgisayarbilisim60' Alıntı:
repocket' Alıntı:

Abartma arkadaşım. Saçmalama.

Velev ki doğru söylüyorsun, velev ki bu arkadaş hülyalar aleminde, kandırılıyor.

Ne yani öğretmen kandırılamaz mı? Öğretmen kandırıldı diye kötü öğretmendir manasına mı gelir?

Saçmalamayın, mesleklere kutsiyet, afiyet yüklemeyi bırakın. Öğretmenin de şeyi var, öğretmen de kandırılır. Eksiklik değildir.

öğretmende insandır, yanılır, kanar,kandırılır ama kerizlik yapamaz.. bu düpedüz kerizliktir.. 2+2=4 tür arkadaşım.. bunun aksine inandırılan insan öğretmen olamaz..cahil, eğitimsiz insandan biraz farkınız olsun isterseniz..

Kullandığınız kelimelere dikkat ederseniz sevinirim kimseyi kandırdığımız yok arkadşa tamam kullanmayın uye olmayın kazanmayın sistemden bu ne ya bi bövmediğin sövmediğiniz kaldı. :!:

developer' Alıntı:
Vallahi arkadaşlar sisteme ben yeni giriyorum sistemden kısaca bahsedeyim belirli miktarları var misalen 145 dolar yatırıyorsunuz 1 sene sonra aylık 11 bin dolar geliriniz oluyor.Bir tanıdığım 3 ayda 25 bin tl kazandı şaka yapmıyorum dalga geçmiyorum çok ciddiyim hatta bir tanıdık 1.000 dolar yatırdı aylık 3.000 $ alıyor sabit her ay..

osman66' Alıntı:
Türkiye'ye yeni gelen derken?
Hocam mübarek gün kafa zor basıyo zaten fikir de yürütemiyoruz :D
:) Hocam adsense gibi bir reklam şirketi..

Bu kadar parayla o kadar para kazanılabilen bir sistem zaten helal bir yol olamaz.
Daha sı, pek mantıklı da gelmiyor.
Böyle şeylerle uğraşmamak lazım bence, gidip yatsam daha bir hayır işlemiş olurum.

sibilim_ogretmeni' Alıntı:
Maddi sıkışıklık içinde değilim. Çok zenginim. Bi mahsuru var mı:)

Zenginsen boş durma hocam

Git alışveriş yap, internette reklam tıkla, al, al, al, bu bannersbrokers'tan -reklam alanı mı alınıyordu- reklam alanı alanlar daha fazla kazansın. :mrgreen:

100 TL yatır, bir ay sonra 10bin TL al ! Var mı böyle bir saçmalık, arkadaş nabız yoklamak için konu açmış heralde, keriz avına çıkmış.

Maliye bakanına söyleyelim bu sistemide ekonomiyi düzeltsin sonrada bizlere yüksek zam yapsın.

sisteme bende katılmak istiyorum ama şu şekilde olursa,

Ben henüz cevap alamadım.

Arkadaş bu sistem misli misli kazandırıyorsa. Ben size istediğiniz parayı vereceğim. Ancak sisteme kendi adıma girmeyeceğim.

Ben size borç vereyim. 500 tl
Siz kendiniz bu sistemle 50.000 tl kazanın bir senede..
Bana 1 yıl sonunda 10000 tl verseniz yeter. kalan 40.000 tl sizin olsun.
Yani kaç para kazanırsanız kazanın, bana sadece verdiğimin on mislini 1 yıl sonra verin yeter.
Yanlız parayı verirken memur olan 2 kişi yakın tanıdığızdan noter tastikli kefil isterim mutlaka.
senet karşılığı veririm.
veririm parayı ama 1 yıl sonra ben 10 mislini mutlaka alırım.

sen sistemin çok çok kar yapacağından bahsediyorsun.
145 doların 47000 dolar olacağından bahsediyorsun.
ben söylediğine gerçekten inanmadım.

"...Trafiği bedavaya getirmek için Banners Broker’a üye kazandırmanız gerekiyor. Yaptığınız üyenin aldığı her trafiğin yarısı sizin hanenize ekleniyor ve böylece kazancınızı arttırmanız mümkün

Türkiye’de daha yeni doğmuş bu işi gelin birlikte yürütelim!..."

küçük bir araştırma sonucu ulaştığım sonuç üye kazandırmak gerekiyor oldu... :-1:

tayinci42' Alıntı:
sisteme bende katılmak istiyorum ama şu şekilde olursa,

Ben henüz cevap alamadım.

Arkadaş bu sistem misli misli kazandırıyorsa. Ben size istediğiniz parayı vereceğim. Ancak sisteme kendi adıma girmeyeceğim.

Ben size borç vereyim. 500 tl
Siz kendiniz bu sistemle 50.000 tl kazanın bir senede..
Bana 1 yıl sonunda 10000 tl verseniz yeter. kalan 40.000 tl sizin olsun.
Yani kaç para kazanırsanız kazanın, bana sadece verdiğimin on mislini 1 yıl sonra verin yeter.
Yanlız parayı verirken memur olan 2 kişi yakın tanıdığızdan noter tastikli kefil isterim mutlaka.
senet karşılığı veririm.
veririm parayı ama 1 yıl sonra ben 10 mislini mutlaka alırım.

sen sistemin çok çok kar yapacağından bahsediyorsun.
145 doların 47000 dolar olacağından bahsediyorsun.
ben söylediğine gerçekten inanmadım.
Ben şuanda 500le değil 145le başladım.Size o garantiyi veremem çünki şirketle bir nevi anlaşma yapıyorsunuz ve diyorki şirket "Arkadaş sana trafik veririm ama her ay aynı gunde alacaksın aynı saatte alacaksın trafik paketini ne erken ne geç oalacaksın diyor şayet bir durum olurda giremezseniz sisteme alamazsanız 6 ay boyunca ceza veriyor sistem orasıda var.En doğrusu önce benim girmem ben başkasının hesabı ile girdim 5 ay elimde tutacağım ve geliştirecğeim ehsabı 5 ay sonunda alacağım miktarı hep beraber görelim.Ocak 31 dede kendi hesabıma başlayacağım taaaki 2013 aralık 31 e kadar."

twetyynet' Alıntı:
"...Trafiği bedavaya getirmek için Banners Broker’a üye kazandırmanız gerekiyor. Yaptığınız üyenin aldığı her trafiğin yarısı sizin hanenize ekleniyor ve böylece kazancınızı arttırmanız mümkün

Türkiye’de daha yeni doğmuş bu işi gelin birlikte yürütelim!..."

küçük bir araştırma sonucu ulaştığım sonuç üye kazandırmak gerekiyor oldu... :-1:
Hocam o kadar araştırmışsın iyi güzelde biraz daha araştırsaydın sisteme referansının olmadan üye olamıyorsunuz ;)
Yani mutlaka ama mutlaka birisi sizin referansınız olması şart yoksa sisteme üye olmanız mümkün değil.

netame' Alıntı:
merakını gidermek isteyenler için 1 2
evet 1. linkteki sitenin sahibi sayesinde giridm bu işe bilginiz olsun bu arada 2. linkteki arkadaşın hesabında 10 bin tl var 1. arkadşaın ise :) 3 ayda 25 bin tl

netame' Alıntı:
developer hocam referansıyla üye olunan kişinin bundan bir çıkarı oluyor mu?
Elbette oluyor hocam şöyle bir çıakrı söz konusu diyelim benim referansım ile üye oldun sisteme başladın sen 50.000 trafik aldığında banada 25.000 trafik hediye geliyor.Yani bu ben veya baska olsun mutlaka böyledir.

developer' Alıntı:
netame' Alıntı:
Elbette oluyor hocam şöyle bir çıakrı söz konusu diyelim benim referansım ile üye oldun sisteme başladın sen 50.000 trafik aldığında banada 25.000 trafik hediye geliyor.Yani bu ben veya baska olsun mutlaka böyledir.
Peki referansımızın kuvvetli olmasının bir önemi var mı?

netame' Alıntı:
developer' Alıntı:
netame' Alıntı:
Peki referansımızın kuvvetli olmasının bir önemi var mı?
Kesinlikle yok.Ama siz ilerde kuvvetli olursanız referansınıza trafik faydası var.

Sistemde reklam alanı alınıyor, peki bu alan nerede, hangi sitede görebiliyor muyuz? Kendimizinki olması şart değil, sistemdeki herhangi birisinin reklam alanı nerede görülebiliyor mu, mesela belli siteler var mı?

Yok aynı adsense gibi düşünün sizin reklam alanınız var adsense reklamı almak isteyen arkadaş reklam kodları alıyor sitesine ekliyor bunların hangi sitede olduğunu bulamayız ancak yöneticiler bilebilir diye düşünüyorum.

Hocam sabırla cevap verdiğiniz için sağolun, peki sisteme girince reklam verebiliyor muyuz, kim reklam verebiliyor, siz mesela istediğiniz bir sitenin-ürünün reklamını verebilir misiniz isteseniz?

Rica ederim..Sisteme elbette reklam verebilirsiniz yani dilerseniz yayıncıda olabilirsiniz lakin ben o konuyla ilgilenmedim daha çok yatırım yönüyle ilgileniyorum:) Tabi siz isterseniz reklam verebilirsiniz sistemden

Hocam sadece siz değil, Türkiye'de sisteme dahil olanların hemen hepsi yatırım yönüyle ilgileniyor gibi, Türkiye ya da Dünya üzerinde reklam vermeyle ilgili soru soran, merak eden, reklamının bir yerde yayınlandığını gören var mı acaba ya da bunun konuşulduğu bir bağlantı falan var mı baksak..

Geri