MEB Python Eğitici Eğitimi

Kodla Büyü
Gerek mozilla gerekse Chrome denedim. Veri alanlarına giriş yapamıyorum sanmıştım. Neyse enteresan bir sayfa tasarımıymış. Giriş yaptık bakalım.

Son düzenleme:
Python Eğitim ayrı hocam, bir de Eğitici eğitimi var. Veri toplama modülünde eğitim eğiticileri için veri toplanıyor herhalde.
1.JPG 2.JPG 3.JPG

Python Eğitici Eğitimi Başvuru Formu

Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri kapsamında öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerinin desteklenmesi ve genel/özel alan yeterliklerinin arttırılması amacıyla öncelikli Bilişim Teknolojileri alanı öğretmenleri olmak üzere Python eğitimine katılan öğretmenler ile yazılım konusunda tecrübeli öğretmenlerin belirlenmesine yönelik olarak düzenlenmiştir. Bu kapsamda 3 Temmuz - 23 Ağustos 2020 tarihleri arasında düzenlenecek uzaktan Python Eğitici Eğitimine başvuruda bulunacak öğretmenlerden hedef kitledeki önceliklere ve aşağıdaki bilgiler doğrultusunda seçilecek 450 öğretmenimiz 30 Haziran 2020 tarihinde saat 09:00 da gereksinim analizine (e-posta adreslerine gönderilecek link üzerinden) katılacaklardır. Gereksinim analizi sonucunda oluşacak sıralamada ilk 150'ye giren öğretmenlerimiz bu eğitime katılacaktır.

Python eğitimine katılan öğretmenler ile yazılım konusunda tecrübeli öğretmenlerin belirlenmesine yönelik olarak düzenlenmiştir.

Hocam burada yazıyor değim gibi. İlk olarak o eğitimi almanız gerekiyor. O eğitim haricinde aldığınız python eğitimlerini de soruyor.Ben Python eğitimini de aldım. Eğitici eğitimine de başvuru yaptım. Özelde aldığınız Python eğitimleri varsa onlarında sertifikalarını girin bir şansınızı deneyin isterseniz.

Hocam burada yazıyor değim gibi. İlk olarak o eğitimi almanız gerekiyor. O eğitim haricinde aldığınız python eğitimlerini de soruyor.Ben Python eğitimini de aldım. Eğitici eğitimine de başvuru yaptım. Özelde aldığınız Python eğitimleri varsa onlarında sertifikalarını girin bir şansınızı deneyin isterseniz.

Tamam hocam teşekkürler.

Mail geldi arkadaşlar. Netacad sistemi üzerinden olacak yine. İlk 150 dediklerine göre ileri seviye olacak sanırım. Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.

Ben tatildeyim şu an . Laptop yok telefonla yapabilir miyiz? Bir de canlı kamera falan diyor nasıl sınav olacağız?

Sınav kolaydı. Sınava katılan kişi sayısı zaten 100 ü bile bulmadı. 70 barajını geçen herkes sanırım eğitime alınacak. Bu eğitime ilgi az oldu, sebebi de iyi duyurulmamış olması bence.

Telefonunuzu webcam olarak kullanabilirsiniz. Youtube'da birçok video var.
Teşekkürler hocam. Webex hem bilgisayar hem de telefon üzerinden eş zamanlı açılabiliyormuş. Aslında buna da gerek yokmuş. Toplantıya telefondan, sınava bilgisayardan girdim. Sıkıntı olmadı.

Tekrar sayfaya girip bakabilirsiniz. Yazıyor sistemde. Ama yanlışlarını görmenize izin yok.

Geri