Medya Okuryazarlığı dersi uzaktan eğitim başvurusu

Kodla Büyü
herkes kendi bilgisayarından asenkron olarak katılacak arkadaşlar kursa.. ister gece gir bitir kursu, ister sabah.. ne zaman canın isterse yani..

milli eğitimi arayıp sorduk. uzaktan eğitim yoluyla yapılcakmış. yazı yanlış. hangi adresten gircez bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsun

Arkadaşlar bu kursla ilgili bir gelişme var mı? Hangi adresten nasıl gireceğiz? Okullara sadece kursiyer isimleri geldi. Nasıl hangi adresten girileceği yoktu.

böte5578' Alıntı:
http://oyegm.meb.gov.tr/www/medya-okur-yazarligi-tanitimi-kursu-uzaktan-hizmetici-egitim/icerik/227

Burada bilgi var hocalarım eski duyuru üzerinden güncellemişler o yüzden alt sıralarda kalmış duyurularda.

Teşekkür ederim hocam.

ya bu eğitim canlı mı olacak? bu tarihler içinde istediğimiz zaman alabiliyor muyuz?

“Medya Okuryazarlığı Programı Tanıtımı Kursu Programı” ikinci uzaktan eğitim programı 16-27/03/2015 tarihleri arasında uygulanacaktır.        Hizmetiçi eğitim programına giriş için MEBBİS http://e-hizmetici.meb.gov.tr adresinden doğrudan MEBBİS kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılarak dersler izlenebilecektir.-          Bu faaliyete “Medya Okuryazarlığı dersini okutabilecek aln öğretmenleri, MEBBIS Hizmetiçi Eğitim Modülü üzerinden başvuruyla kabul edilmişlerdir.-          Öğretmenlerimiz, “Mebbis Hizmetiçi Eğitim Modülünü” kullanlarak bu eğitimlere alınıp alınmadıklarını kontrol edebilirler.-          Eğitim içeriği 10 bölümden oluşmakta olup her bölümde konuyla ilgili ardışık, sesli slaytlar ve her bölümün başında yer alan bir video bulunmaktadır ve eğitimlerin sıralı olarak bitirilmesi gerekmektedir.-          Katılımcılar, eğitimlerini tamamlamaları ve 10. sırada yer alan değerlendirme sınavından başarılı olmaları halinde sertifika almaya hak kazanacaklardır.-          Öğretmenlerimiz “Medya Okuryazarlığı tanıtımı Kursunu Uzaktan Hizmetiçi Eğitim yoluyla 16-27/03/2015 tarihleri arasında alabilecekleridir

mebbis giriş yapıyorum ama herhangi bir eğitim görünmüyor.. daha atanmadı herhalde..

süper ya harbiden uzaktan bir eğitim oldu
eğitimle uzaktan yakından bir ilgisi olmayan eğitim

Geri