Medya Okuryazarlığı dersi uzaktan eğitim başvurusu

Kodla Büyü
eyolcu' Alıntı:
http://oyegm.meb.gov.tr/www/medya-okur-yazarligi-tanitimi-kursu-uzaktan-hizmetici-egitim/icerik/227
bu adresten ilerledim ve girdim arkadaslar.

Teşekkürler hocam bende bu bağlantıdan girdim. 2 bölümü geçemedim ama tekrar izliyorum.

Tüm bölümleri 1 günde bitirebiliriz herhalde, tabi bölüm sonu değerlendirmeyi geçebilirsek...

arkadaşlar ben hala giriş yapamıyorum aynı sıkıntıyı yaaşayan var mı

Hocam özenerek hazırlamışlar belli. Bakalım. Hepinize kolay gelsin. Kulaklığımı taktım dinlemedeyim :)

biltek2007' Alıntı:
http://oyegm.meb.gov.tr/www/iletisim.php

buradan e-posta gönderin isterseniz.
sağolun hocam gonderdim ama bakalım ne olacak. inatla giriş yapmaya çalışıyorum. bugun giriş yapamazsam sorun olur mu acaba

an itibariyle açılmış..
Değerlendirme soru ve cevaplarını internet ya da benzeri ortamlarda paylaşmayınız. Paylaşanların tespit edilmesi halinde ilgili kişilerin eğitimleri geçersiz sayılacak ve 6114 sayılı yasanın 10. maddesi kapsamında yasal işlem başlatılacaktır. Ayrıca kullanıcıların eğitimi izleme ve soruları çözme süreleri, sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup bu kayıtlar üzerinde sürekli incelemeler yapılmaktadır. Herhangi bir usulsüzlük tespiti halinde sertifikaları iptal etme hakkı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda saklı bulunmaktadır.

faruk8542' Alıntı:
an itibariyle açılmış..
Değerlendirme soru ve cevaplarını internet ya da benzeri ortamlarda paylaşmayınız. Paylaşanların tespit edilmesi halinde ilgili kişilerin eğitimleri geçersiz sayılacak ve 6114 sayılı yasanın 10. maddesi kapsamında yasal işlem başlatılacaktır. Ayrıca kullanıcıların eğitimi izleme ve soruları çözme süreleri, sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup bu kayıtlar üzerinde sürekli incelemeler yapılmaktadır. Herhangi bir usulsüzlük tespiti halinde sertifikaları iptal etme hakkı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda saklı bulunmaktadır.

malesef ben hala eğitim servisine ulaşılamıyor hatası alıyorum. üstelik 3 tarayıcıdan da girmeye çalıştım.

hbbkr' Alıntı:
faruk8542' Alıntı:
an itibariyle açılmış..

malesef ben hala eğitim servisine ulaşılamıyor hatası alıyorum. üstelik 3 tarayıcıdan da girmeye çalıştım.

Ben 4 gibi girebilmiştim şimdi mümkün değil giremiyorum :(

Eğitim servisine ulaşılamıyor3. 2 bende bu hatayı veriyor anlamadım

explorer, cromei firefox hiçbiri girmiyor. saat 7 gibi cromedan girebilmiştim.

HALEN AÇMIYOR ARKADAŞLAR..BENDE GİRİŞ YAPMAYI DENİYORUM AMA..İLÇEDE ARKADAŞI ARADIM..O ÇOK RAHAT GİREBİLDİĞİNİ SÖYLÜYOR..

Eğitim servisine ulaşılamıyor3.
2

diyor baska bisi demiyor evden okuldan dagdan tastan denedim nedir bu arkadas ya iki gündür rezillik
yokmu cozümü

valla anlamadım gitti sorun nerededir?? Meb bu gidişle premium üyelik falan satacak gibi..servera bağlanabilmemiz adına :puhaha: :puhaha:

2. dersde 53 slayt ve izlemeden gecilmiyor digerleride boyle ise yandik 10 konu 50 ser slayt kim bakacak on dakka baktim kafam sisti bir dünya isimiz varken birde bunlarla ugrasiyoruz arkadas ya. demisya erzurum erzurum olalı böyle eziyet görmedi

gzegen' Alıntı:
2. dersde 53 slayt ve izlemeden gecilmiyor digerleride boyle ise yandik 10 konu 50 ser slayt kim bakacak on dakka baktim kafam sisti bir dünya isimiz varken birde bunlarla ugrasiyoruz arkadas ya. demisya erzurum erzurum olalı böyle eziyet görmedi

Zorunlu olarak mı eğitimi alıyorsunuz hocam ?

mdonmez' Alıntı:
gzegen' Alıntı:

Zorunlu olarak mı eğitimi alıyorsunuz hocam ?
evet aynen oyle

düsmüsüz bir kumpasa anlamadim gitti

bt sınıfı yok
ders kitabı yok
sınıflarda projeksiyon var kabloları arıza yenisini alan yok
haftada iki gün lise 18 saat okulda ders lisede bir dünya iş

ugrastigimiz bos islere bak neymis iki saatlik ve sadece bir kez gorelecek sacma sapan bir ders icin angarya bir egitime alınmak sanki baska sorun kalmadi memlekette.

Geri