Milli Eğitim Bakanlığı'nda 15 Bin 200 Personel Açığa Alındı

Kodla Büyü
Kürşat_58' Alıntı:
bidene' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/guncel-haberler-f6/eski-genelkurmay-baskani-ilker-basbug-tutuklandi-t77891.html
Bu başlıktaki mesajların dikkatli incelenmesi gerekir. Zamanında kimler orduya düşmanmış. İlker Başbuğ nasıl hain ilan edilmiş. Mesajlar silinmeden incelenmeli :D
o günleri neydi... hele o gün birisi vardı diyordu ki paşalar yargılamayacak diye bir kaidemi var. suçsuz ortaya çıkar diyordu. adamlar 5 yıl yattı ve suçsuz olarak çıktılar. onun 5 yılını geri verebilirmisin. yada ailesini yada kaybettiklerini.

Bazı kullanıcıların yazdıkları uçmuş gitmiş. Alıntılar kalmış
Başlığı hortlatayım edim hortlamıyor :)

OZOGUL' Alıntı:
dorian' Alıntı:
Duydum ve üzüldüm;
Açığa alınan öğretmenlerden biri, FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ mezunu, Milli Eğitim Bakanlığına öğretmen olarak atanıyor. Ama bilin bakalım hangi branşa;
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak... Asıl büyük bomba BÖTE mezunlarının bile atanamadığı MESLEK LİSESİNDE, Bilişim teknolojileri öğretmeni...
Haber paylaşırken kaynak link verirseniz asparagas mı değil mi anlarız.

<<ZenFone2>>

Kaynak link bağlı bulunduğum sendikamdan bir öğretmen... Okulun adına kadar söyledi... Şaşılacak derecede ancak Net bilgi... Mebbis kayıtları incelendiğinde ortaya çıkacaktır...

Kürşat_58' Alıntı:
geçmişte bu formda balyoz, Ergenekon, 12 eylül referandumu, rahmetli yazcıoğlunun öldürülmesi, şike operasyonu ve Türkçe olimiptaları ağırlıklı olmak üzere siyaset yapıldı. Bunların hepsi aslında olacak darbenin ayak sesleriydi. keşke ben haksız çıksaydım.
Senin gibi vatanini milletini seven biri gecmise sunger ceker kesin eminim. Maalesef ergenekon ve balyoz doneminde dinlemedi kimse bizi evet ama olan oldu. En azindan sizi hic dinlemedik bir ozur dileriz demelerini bekliyoruz ama o da onemli degil. Burada tek onemli olan vatandir...Hatta hatirliyor musun bilmem yazdiklarimizdan oturu bizi savciliga sikayet edecekti biri. Simdi o gercektende savciliktadir herhalde:) Gerci Simdi her akp yi elestirdigimizde de dinlemiyorlar ya neyse canlari saolsun.Mesela Suriyelilere vatandaslik verilmesi yanlistir desem aynu grup yine saldiriya gececek sonra ben 5 sene sonra yine hakli cikacagim. :mrgreen:

Neyse boş verin uzun süre zaten bu formda siyasi başlık açılmıyor. iş işten geçti olan olan oldu bu saatten sonra konuşmanın bir anlamı yok. ben geçmişte bu tuzağı görüp destek veren arkadaşlara teşekkür ederken bir taraftan paraleli savunan arkadaşlara da bundan sonra bu ülkenin geleceği adına ön yargılı davranmamaları adına şapkalarını önlerine koyup düşünmelerini tavsiye ederim. Allah bu milletin birliğini ve dirliğini bozmasın. teröristlere fırsat vermesin.
onun bunun adamı değil devletin milletin adamı olun. eğer bir makama gelcekseniz bunu hakkınızla arayın kula kulluk etmeyin

alpaygunes' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:
bidene' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/guncel-haberler-f6/eski-genelkurmay-baskani-ilker-basbug-tutuklandi-t77891.html
Bu başlıktaki mesajların dikkatli incelenmesi gerekir. Zamanında kimler orduya düşmanmış. İlker Başbuğ nasıl hain ilan edilmiş. Mesajlar silinmeden incelenmeli :D
o günleri neydi... hele o gün birisi vardı diyordu ki paşalar yargılamayacak diye bir kaidemi var. suçsuz ortaya çıkar diyordu. adamlar 5 yıl yattı ve suçsuz olarak çıktılar. onun 5 yılını geri verebilirmisin. yada ailesini yada kaybettiklerini.

Bazı kullanıcıların yazdıkları uçmuş gitmiş. Alıntılar kalmış
Başlığı hortlatayım edim hortlamıyor :)

Hocam bende merak ediyorum o gün bunları yazanlar boru hediye edecem paşaya diye dalga geçenlerin içinde zerre kadar utanma duygusu oluyor mu acaba? 2 ile 4 yıl içeride kalanların hayatını kaybedenlerin yaşadıkları sıkıntıların sonunda hepsinin bir komplo çıkmasına ne diyecekler. Feto ya laf edince hoca efendi diye zıplayanlar neredeler acaba???

Bu güne kadar yaptıkları en iyi seyi.. Yani işlerine ne geliyorsa onu yapacaklar.

Geri