MSİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR ALDIM (Görüşleriniz)

Kodla Büyü

basbag

Seçkin Üye
Seçkin Üye
gx1VRuYA.jpg

Değerli arkadaşlar sınıfımda kullanmak için resimde gördüğünüz MSİ dizüstü bilgisayarı aldım. ürünün özellikleri aşağıdadır. sizin de görüşlerinizi almak istedim. sizce nasıl?

Model : MSI EX610X - 039TR
İşlemci : AMD Turion 64 X2 TL-60 2.0 Ghz - 2 Mb
Hafıza (Ram) : 2048 Mb - DDR II 667
Maksimum Hafıza (Ram) : 4096 Mb
Hafıza (Ram) Slotları : 2 Adet
Sabit Disk : 160 Gb - 5400 Rpm
Ekran : 15.4" - 1280 x 800 WXGA - Parlak Ekran
Ekran Kartı : ATI Mobility Radeon HD 2400 256 Mb (paylaşımlı değil)
Ses Kartı : MS-Sound Uyumlu Ses Kartı, Stereo Hoparlör
Optik Sürücü : DVD Rw
Ethernet : 10/100/1000 Mbps
Portlar : 1 x S-Video (Tv Çıkışı), 4 x USB 2.0, S/PDIF(Coaxial), 1 x RJ-45 Ethernet, 1 x RJ-11(Modem), 1 x Mikrofon Girişi, 1 x Kulaklık Çıkışı
Pil Tipi / Pil Ömrü : Li Ion 6 Cell - 3 Saat
Kamera : Var
Ağırlık : 2.65 Kg.
Kablosuz Ağ : 802.11 b/g
Bluetooth : Var
İşletim Sistemi : Vista
Garanti : 24 Ay

fiyatı 1025 ytl

bilgisayarı aldığım mağazadaki çocukla sohbeti kurduğum için hediye olarak 35 ytl değerinde dizüstü çantası ve 30 ytl değerinde optik kablosuz fare hediye etti.

amd işlmeci ve msi marka pek bilemiyorum ...basbağ hocam güle güle kullan

bu ürün kampanyada mıydı hocam? özelliklerine göre fiyatı uygun görünüyor...

gerçi bu marka hakkında bir bilgim yok ama, inşallah sorun çıkarmaz...

güzel günlerde kullanın :+1:

aysegul_' Alıntı:
bu ürün kampanyada mıydı hocam? özelliklerine göre fiyatı uygun görünüyor...

gerçi bu marka hakkında bir bilgim yok ama, inşallah sorun çıkarmaz...

güzel günlerde kullanın :+1:

hocam normalde bu ürünün fiyatı 1.287 ytl idi. kampanyadaydı. birde okula alacam deyince iskonto uyguladılar artı çantası, kablosuz faresi ve bütün kurulumları da onlar yapacaklar sabah teslim alacağım. özelliklerine baktım gerçekten bu fiyata ucuz. benim birtek handikapım MSI markası daha önce hiç kullanmadım kullanan arkadaşımda olmadı.

basbag' Alıntı:
hocam normalde bu ürünün fiyatı 1.287 ytl idi. kampanyadaydı. birde okula alacam deyince iskonto uyguladılar artı çantası, kablosuz faresi ve bütün kurulumları da onlar yapacaklar sabah teslim alacağım. özelliklerine baktım gerçekten bu fiyata ucuz. benim birtek handikapım MSI markası daha önce hiç kullanmadım kullanan arkadaşımda olmadı.

hayırlısı hocam... özellikleri iyi bence, markası o kadar önemli değil... sorun olmaz, kafanıza takmayın...

ben msi sempron 3500 13.3" ekranını kullandım gayet güzeldi. aldığımda 700 ytl idi. normal ihtiyaclarımı karşılıyordu. yazın 700ytl ye sattım:) ucuz fiyata iyi dizüstüleri var. almayanlara bakın derim

Hocam eğer okulda kullanacaksanız sorun olacağını sanmam. Ancak dizüstü kullanımda AMD pek uygun değil zira çok fazla ısınıyor. Benim de AMD işlemcili dizüstüm var, bazen o kadar ısınıyor ki altındaki vidaların birkaçı genleşmeden dolayı gevşeyip kayboldu. :shock: O kadar yani :mrgreen:

Hayırlı olsun hocam. Parasına göre iyi ama daha yüksek bir model tercih edebilirdin.

merhaba basbag hocam ben msi kullanıyorum geçen ay aldım.
benimkisi VR330X modeli şu anda kullanıyorum gayet de işimi görüyor.
Ben bu bilgisayarı msi satan arkadaşa danışarak aldım.
msi notebooklar hp ve toshiba,acer vb. firmalarla yarışıyormuş
piyasada dengeleri alt üst ettiği söyleniyor.
Fiyatıda hoş olması bence en iyi avantaj....
Güle güle kullanın :D

memof1team' Alıntı:
merhaba basbag hocam ben msi kullanıyorum geçen ay aldım.
benimkisi VR330X modeli şu anda kullanıyorum gayet de işimi görüyor.
Ben bu bilgisayarı msi satan arkadaşa danışarak aldım.
msi notebooklar hp ve toshiba,acer vb. firmalarla yarışıyormuş
piyasada dengeleri alt üst ettiği söyleniyor.
Fiyatıda hoş olması bence en iyi avantaj....
Güle güle kullanın :D

hocam mağazadaki görevliler bu makineyi o kadar çok övdülerki hatta onlar mağazada aynısını kullanıyorlar. özellikleri cezbetti zaten beni o yüzden kaçırmak istemedim ellerinde 1 tane de kalmıştı.

hayırlı olsun

hayırlı olsun hocam ...msı laptoplar hakkında pek fazla bilgim yok ama msı çok iyi bir anakart üreticisidir....bilgisayardaki özellikler iyi ama bir asus yada hp sanki daha iyi durur diye düşünüyorum..

iyi günlerde kullanman dilekleri ile

hocam aslına bakarsanız marka pek mühim değil bana göre, bazen karşılaşıyorum adı sanı duyulmamış markalarla kullanıcısı senerdir kullanıyor bir sıkıntı yaşamamış. marka teknik problem yaşandığında ön plana çıkıyor satış sonrası destek varya işte o. msi da bu konuda biraz zayıf bildiğim kadarıyla. ama bilinçli kullanım sıfır problem mantığıyla bunu da aşacağnızı düşünüyorum.

tek problem şu olabilir: ISINMA, laptopların tek sorunu zaten bu, AMD de bir kere damgayı yemiş ısınma yüzünden. dolayısıyla katmerli bir problem olabilir. uzun süreli kullanım için ideal olmaz. motoru soğutmak gerek.

hayırlı olsun... :+1:

hayırlı olsun hocam. msı iyi bir marka . kullanan arkadaşlarım var.onun ötesinde bu özellikler için bu fiyat gayet uygun güle güle kullan. :+1: :sleep:

bence süper makina hocam
ben birbuçuk yıl önce daha msi türkiyede tanınmamışken vr600 modelini aldım.açıkçası beklediğimden iyi çıktı.biraz ısınma sorunu olabilir.bendeki modelde bu şekilde.diz üzerinde uzun süre kullanamıyorunuz bazen. Adana için kötü tabi :)
ben nümerik klavyesi var diye ve fiyat için tercih etmiştim.msi gerçekten pazarı sarstı ve fiyatları düşürdü bence
bilgisayarda donanım olarak herhangi bir problem yaşamadım.ben xp kullanıyorum.linux-pardus denedim tüm sürücüleri driverları otomatik tanımıştı problem çıkarmadı linuxte
teknik servvis ise gerçekten memnun kaldım.şimdi nasıl bilmiyorum ama aldığımda bimteldi servisi istanbulda var sadece.karşılaştığım bir sorunu mesaj bölümüne yazdım telefon numarasını verdim. iki saat sonra cep telefonumdan aradıllar ve problemin çözümü için yol gösterdiler.
tekrardan hayırlı olsun.en az 400 ytl karla güzel bir bilgisayarınız olmuş.
not:bence firmalar kampayalara işletim sistemi ekleyip fiyatı artırmak yerine bunu tercihe bırakmaları gerek.ben belki vista değil pardus kullanmak istiyorum.bana niye zorla vista satıyorsun. günümüzde bence bilgisayar satışlarındaki tek problem bu.

hocam MSI nın ilk cıktıgında en iddialı modelı ıdı. bende bu modelı almayı cok dusunmustum. herseyı full daha once baya ıncelemıstım bu modelı ama sonra seytana uyup acer 5520g almıstım ıcımde uhde kaldı bu fiyata alabıleceğin en iyi laptopu almıssın gule gule eskıt. hayırlı olsun...çok memnun kalacağından emınım

Geri