MSİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR ALDIM (Görüşleriniz)

Kodla Büyü
hayırlı olsun ama !!!

Hocam hayırlı olsun diyerek söze başlayayım...Bundan 2 sene önce bir MSI alma gafletine düştüm ama makina özellikleri ve fiyatıyla beni cezbetti...Fakat nerden bilesiniz ki makinayı yapan akıllı mahlukatlar makinanın fanı ile hava çıkış deliklerini tam denk getirememiş olacak ki CPU 85 dereceyi görüp :eek: makinayı kilitleyip en son bellek dökümünü verecek gözünüzün önüne...Neyse uzun lafın kısası ısınma problemi yaşadım uzun dönem ve hemen teknik servise gönderildi kendisi ve de yaklaşık 1 ay sonra testler esnasında rahmetli olduğu haberini aldım ...Onu gömmek için tükkana gittiğimdeyse beni daha kötü bir aber üzdü...MSI makinanın içindeki veriler kopyalanamamış ve kül olmuştu :( ...Üzerine birazcık soğuk su içip biraz da $ fark ödeyip ASUS aldım hatta çantasını bile hediye etmediler :) yine de şu ana kadar bir problem yaşamadım... Yani sayın hocam demem o ki ; hayırlı olsun ama umarım siz benzeri bir problem yaşamazsınız... :+1:

ExE' Alıntı:
Hocam eğer okulda kullanacaksanız sorun olacağını sanmam. Ancak dizüstü kullanımda AMD pek uygun değil zira çok fazla ısınıyor. Benim de AMD işlemcili dizüstüm var, bazen o kadar ısınıyor ki altındaki vidaların birkaçı genleşmeden dolayı gevşeyip kayboldu. :shock: O kadar yani :mrgreen:

bende de var amd işlemci ama o kadar da ısınma sorunu olmadı. dizüstülerin pek çoğunda ısınma problemi zaten var.

bu arada hocam özelliklerine göre gayat ucuza almışsınız. msi bildiğim kadarıyla ii bi marka kullanan bi arkadaşım var şimdilik şikayet ettiği bişi olmadı olsaydı haberim olurdu zaten :) güle güle kullanın. elektronik şans işi sonuçta...

hocam bende alacağım zaman msı almayı planlıyordum fiyatı uygun olursa insallah kullanuırken bizimle tecrübelerinizi paylaşırsınız

Geri