NetSupport School Professional v10.70.1

Kodla Büyü
Hocam çok sağalun paylaşım için.

programı indirdim ama aktivasyonu yapamıyorum. Aktivasyon olmadı diyor.

hocam bilgisayar bilişim linkinden 3 defa denendim indirdim. ama acarken arızalı sıkıştırma dosyası diyor. kurulum yapamıyorum. tekrar linkleri atarmısınız.

mutluaya' Alıntı:
hocam bilgisayar bilişim linkinden 3 defa denendim indirdim. ama acarken arızalı sıkıştırma dosyası diyor. kurulum yapamıyorum. tekrar linkleri atarmısınız.

Hocam hatalı olan linkleri söyleyin değiştiririm ancak akşama olur şuan "Üzgünüz , Mesaj panosu yük azalınca açılacak, lütfen bir dakika sonra tekrar deneyin." diye sürekli hata aldığım için size bile zor cevap yazabildim...
Aldığınız hata yoğunluğa bağlı olarak dosyaların hatalı inmesinden de kaynaklı olabilir hocam...

part 5 te rar arızası çıktı tekrar indirdim. kuruldu fakat aktivasyon failed diyor neti kesmemize rağmen. kuramadık yani. yine de teşekkürler netopu kurmayı deneyelim bir de...

mahonyhacettepe' Alıntı:
part 5 te rar arızası çıktı tekrar indirdim. kuruldu fakat aktivasyon failed diyor neti kesmemize rağmen. kuramadık yani. yine de teşekkürler netopu kurmayı deneyelim bir de...

bende de failed hatası verdi...

Aktivasyon dahil her hangi bir sorun yaşamadan kuruldu. Paylaşım için teşekkürler.

şeytantüyü' Alıntı:
teşekkürler öğretmenim ama bende de aktivasyon istedi hem evdeki pc de hemde okuldaki bunu nasıl aşacağız

Hocam antivirüs'ten kaynaklanıyor olmasın???

şeytantüyü' Alıntı:
andariel' Alıntı:
şeytantüyü' Alıntı:
teşekkürler öğretmenim ama bende de aktivasyon istedi hem evdeki pc de hemde okuldaki bunu nasıl aşacağız

Hocam antivirüs'ten kaynaklanıyor olmasın???

değil hocam kaldırım tekrar yükledim neden oda değil

Hocam bu adımları takip ederek yükledim sorun çıkmadı...

1) Unpack and install.
2) Use the registration part of key.gen generate your own
seri.al and acti.vation code and install the program.
3) Disconnect from internet or disable your network for
offline acti.vation.
4) Reboot and run your program and this time it will ask
for acti.vation
5) Use the activation part of key.gen to generate activation
code.
6) Enjoy this release!

Geri