NetSupport School Professional v10.70.1

Kodla Büyü
milli eğitim engeline takılmayan bir yerde paylaşabilirimisiniz hocam yada indiren arkadaşlar paylaşabilirmi?

tamam hocam indirdim ve sorunsuz kuruldu çok teşekkür ederim yalnız öğrenci bilgisayarında araç çubuğu gizlenebiliyormu?

meltem_meva' Alıntı:
tamam hocam indirdim ve sorunsuz kuruldu çok teşekkür ederim yalnız öğrenci bilgisayarında araç çubuğu gizlenebiliyormu?

Evet hocam Ana bilgisayara kurduğunuz TUTOR'dan WIEW>CURRENT SETTINGS>STUDENT TOOLBAR...

win7 kurulu öğretmen bilgisarıma kurunca activation kodu istiyor ama vistalarda problem yok. Activaction kodu varmı ?

hocam o içindeki failed oluyor, vistada kullanıyordum problemsiz ama win 7 de açmaya çalıştığımda kurulum esnasında girdiğim kodların failed olduğunu söylüyor

MSI K9N NEO A7260NMS
anakart

ATLON 64*2 DUAL 4600 (2.41)
işlemcili

harici ekran kartı, olan bir bilgisayara kuruyorum. kurduktan sonra kendi restart atıyor. sonra windows açılırken ekran bir anda gidiyor ve ekran açılmıyor acaba neden olabilir? (format atıp tekrar denedim olmadı)

cvp için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar şu ana çalışıyor mu bu program?. indirmeyi düşünüyorum ama en son atılan mesajlarda aktivasyonla alakalı bir sorun var gibi. :?:

Erdadas2010' Alıntı:
Arkadaşlar activasyo kodu istiyor nereden bulacam

Hocam programın içinde var gerekli dosya...
Gerekli dosyada:
Licensee: Bir isim yazın
Max Client: 9999
Authorization Code: Üstteki iki kısmı doldurunca bu kodu size veriyor, sizde bu kodu gerekli dosyanın içindeki gerekli yere yazın ve aktivasyon kodunu alın...

Hocam dediklerinizin aynısını yaptım hatta defalarca yaptım ama bir türlü aktivasyonu yapamadım. license kısmına dediğiniz gibi isim yazdım max client kısmına 9999 yazdım. serial kısmına ***** programındaki seriali yazdım. ilk kısımdaki authorization kodunu alttaki kısma yapıştırdım. yapıştırınca activasyon kodu olarak verdiği yeri alıp programdaki ilgili yere yapıştırdım ama olmadı. bunun çeşitli varyasyonlarını da denedim ama olmuyor malesef. Lütfen yardımcı olun. Okuldaki bilgisayarlara kurmayı düşünüyordun ama olmadı malesef. :verymad:

Sonunda NSS nin nasıl active edileceğini öğrendim. Çok basit bir ayrıntı yüzünden yükleyemiyormuşuz. Ekteki dosyada nasıl yüklemeniz gerektiği adım adım anlatılmış. Bu adımları harfiyen takip ettiğinizde yükleniyor.

Ekli dosyalar

• NSS.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 536
Clientlerdeki versiyonla tutordaki versiyon farklı olunca sıkıntı çıkar mı arkadaşlar?

Bütün linklerde erişim engellenmiştir :cry:

bbnet indirme kısmında bazı partlarda rardan çıkarırken hata veriyor bilgilerinize..

Arkadaşlar bugün laboratuarıma kurdum sorunsuz çalışıyor. Herkese tavsiye ederim gayet güzel bir program. :++:

habbe' Alıntı:
Clientlerdeki versiyonla tutordaki versiyon farklı olunca sıkıntı çıkar mı arkadaşlar?

Cevabı kendim vereyim bari :D 10.50 yüklü clientlere tutor olarak 10.70 versiyonunu yükledim sorunsuz çalıştı.

öğretmen bilgisayarına sorunsuz kurdum ancak öğrenci bilgisayarında öğretmen ve öğrenci kullanıcı hesabı oluşturdum öğrenci bil. kurmak için öğretmeni admin yaptığımdan ordan kurdum fakat registryde sorun çıkardı...."invalid registiratin information"..çözüm nedir...yardımcı olursanız sevinirim..

Geri