NetSupport School Professional v10.70.1

Kodla Büyü
arkadaşlar birinci sorum bu program xp yüklü bilgisayarda da çalışırmı ?
ikinci sorum bu programı daha önce de kullandım ama hazır kurulu olana konmuştum? kurulum tamamladıktan sonra yapmam gereken başka bişi varmı?

btnazan' Alıntı:
arkadaşlar birinci sorum bu program xp yüklü bilgisayarda da çalışırmı ?
ikinci sorum bu programı daha önce de kullandım ama hazır kurulu olana konmuştum? kurulum tamamladıktan sonra yapmam gereken başka bişi varmı?

tekrar soruyorum

xp de çalışır
kurulum yaptıktan sonra başka bir şey yapmıyorsun.kurulum ile ilgili resimli anlatımı forumda bulabilirsin

hala yokmu 11 in ılacı .. bırden benım agda bazen ıkı fare calısıyor gıbı oluyor( 1 bılgısayar tutor dıgerlerı ogrencı) donmalar oluyor buna bır care yok mu

bunda da netopdaki gibi tüm programları iptal et sadece şunu şunu şunu çalıştır gibi bir seçene kvarmı ?
çocukların oyun kurmasını engelleyebiliyormuyuz ?

Arkadaşlar Netsupport 10.7.1 i kurdum. aktivasyonu gerçekleştirdim. Ancak 11 bigisayardan fazla bilgisayarı görmüyor max clients 9999 da yapsam 11 bilgisayardan fazlası yok. programın about unda 9999 clients görünüyor ve aktivasyonu tamam görünüyor ancak olmuyor . yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.

Elimdeki netop sürümünün client versiyonu win7 de çalışmadığı için mecburen netsupporta döndüm. Okullar açılalı çile bülbülüm çile. Mesela öğrenci bilgisayarı kapanıp yeniden açılınca otomatik olarak bağlanmıyor, sol üstteki refresh düğmesine basmak gerekiyor. Görsel ögelerin, animasyonların veya videoların olduğu bir sayfayı açıp öğrenci bilgisayarlarına kendi bilgisayar ekranımı "show" komutundan paylaşınca çok fazla takılmalar, donmalar oluyor. Lock screen komutunu tıklayınca öğrenci bilgisayarında bilgisayarı yorucu bir uygulama çalışıyor ise ekran kilidi dakikalar sonra aktifleşiyor. "Show" veya "Lock Screen" sırasında CTRL + ALT + DEL kombinasyonu bazen öğrenci bilgisayarlarında çalışıyor. Dosya paylaşım kısmı çok tutarsız çalışıyor vs. Netop 6.2 bulabilsem daha uğramam bu programa ama çaresizlik işte... Bu arada v11 denemedim ilacı olmadığı için. Bu dediğim problemler hep 10.7 sürümü için geçerli. Bu yazdığım problemleri, özellikle de öğrenci bilgisayarının kapanıp aılınca otomatik bağlanmasıyla ilgili sorunu netopta hiç yaşamıyordum. Öğrenci bilgisayarlarım winXP, öğretmen bilgisayarım win7.

arkadaşlar şu 11 bilgisayar sorununa kimse çözüm bulamadı galiba ne yaptıysak olmuyor. bir çözüm öneriniz yok mu ?

diyaraltun' Alıntı:
arkadaşlar şu 11 bilgisayar sorununa kimse çözüm bulamadı galiba ne yaptıysak olmuyor. bir çözüm öneriniz yok mu ?

Hocam bende yeni kurdum 21 bilgisayarın tümünü gördü, herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Aklıma gelen ilk çözüm olarak ip leri elle vermeyi denediniz mi?

Hocam IP lerin hepsini elle verdim zaten. 3 atölyeye de kurdum hepsinde aynı sıkıntı var. 3 atölyede de 11 bilgisayardan fazlasını görmüyor. 9999 clients yazmama ragmen ve programın bilgi kısmında da aktifleştirilmiş ve 9999 clients görünüyor ancak 11 bilgisayardan fazlasını görmüyor. öğretmen bilgisayarı win7 öğrenci bilgisayarları Xp onadan kaynaklanır mı acaba?

diyaraltun' Alıntı:
Hocam IP lerin hepsini elle verdim zaten. 3 atölyeye de kurdum hepsinde aynı sıkıntı var. 3 atölyede de 11 bilgisayardan fazlasını görmüyor. 9999 clients yazmama ragmen ve programın bilgi kısmında da aktifleştirilmiş ve 9999 clients görünüyor ancak 11 bilgisayardan fazlasını görmüyor. öğretmen bilgisayarı win7 öğrenci bilgisayarları Xp onadan kaynaklanır mı acaba?

Sanmıyorum hocam benim öğretmen bilgisayarı win7 20 öğrenci bilgisayarı win7 1 tanesi xp, xp olanı da görüyo win7 olanları da...

Kurulum aşamasında kurulum tipini soruyor. Öğretmen bilgisayarına tutor, öğrenci bilgisayarlarına student kuruluyor hocam.

Arkadaşlar bir sorum olacak,netsupportschollu öğrenci bilgisayarlarında kurduğumda 4 bilgisayar dışında bağlanırken donuyor,neden olabilir?bir de öğretmen bilgisayarlarından ilk ağdaki bilgisayarları seçerken kullanıcı adı şifre gibi bir ekran geliyor her öğrenci bilg. için,bu kısmı da anlamadım?teşekkürler

arkadaşlar bende netsupport 10.01 var öğretmen bilgisayarında win 7 var diğerlerinde vista ve xp var ama öğretmen bilgisayarından çalıştırdığım zaman hiçbir bilgisayarı görmüyor acaba çalışmıyor mu win 7'de

hocam bizim atölyede de win 7 yüklü 16 bilgisayar var fakat 12 bilgisayarı görebiliyorum sadece bağlı olanlardan birisinin bağlantısını kesince görmeyenlerden birisi hemen geliyor yani sorun kesin programla ilgili bir türlü bulamadık ayarlarından yardımcı olabilen olursa çok sevinirm.. bu arada program aktive edilmiş ve 9999 clients olarak görünüyor o kısımda da sorun yok gibi

Geri