Öğretmenler aşılamada tam orta sırada görünüyor

Kodla Büyü
8 ve 12. Sınıf öğrenmeleri de tanımlanıp aşılanacakmış

COVID-19 pandemik aşılaması için belirlenen öncelikli grupta değilsiniz. Aşılama için Bakanlığımızın belirlediği öncelik sıralaması göz önünde bulundurularak durumunuz günlük değerlendirmelerle güncellenebilecektir. Sağlık çalışanı iseniz, çalıştığınız kuruma başvurarak bilgilerinizin güncellenmesini sağlayınız.

Benim gibi dersi olmadığı halde BTR olduğu için okula gelenleri de aşı için tanımlamayı unutmazlar değil mi? Ne dersiniz? Ben pek ümitli değilim.

Her zamanki gibi rehber öğretmenler aşıya dahil edilmiş ama biz yokuz. Dün PDR derneği açıklama yaptı aşıya dahil edilmedik diye bugün şakkk diye aşılanacak gruba alındılar.. Dernek dediğin öyle olur.. Ben de haftanın 2 günü okula gidiyorum sahip çıkanımız olacak mı birgün?

Sırası geldiği halde randevu alamayanlar için yazı

F1853DC3-745D-43D8-8D74-9F5F9D87D1B9.png

Populizm yapıyorsun.
Sen 2 doz aşını olunca korunacaksın işte.
Niye milletin aşısıyla uğraşıp duruyorsun.
Yoksa çok güvendiğin aşıların koruduğuna sende mi inanmıyorsun?

İnsanlara şirin gözükmek için inanmadığım bir şeyi mi kullanıyorum ki popülizm yapmış olayım. Ne alakası var yahu.

Aşı ile ne ilgisi var ya? Ne seni ne de başkasını ikna için yazdım. Aşı sıram gelir gelmez aşımı olacağım. Neden üstüne alındın ki hem? Ouuuu sen covid'e inanmıyor musun yoksa? :Dİnanmıyorsan buyur sen de git bir hastanenin covid servisine, maske gözlük vs. kullanmadan iki hastayla muhabbet et, cesaretin varsa takıl orada. Ne diyeyim. Covid'e inanmayan, halen "komplo teorisi bunlar" diye sayıklayan varsa buyursun gitsin diye yazdım zaten.

8. sınıfların dersine giren öğretmenlere aşı hakkı gelmiş diye ilçe mem mesaj yollamış
ama 8lere giripte aşı randevusu alamayan öğretmenler var

Sadece öğretmen odaklı düşünmeyin. Memurlara bile sıra gelmedi. Tapu, maliye, nüfus müdürlüklerindeki memurlar halkla direk temas halinde iken öğretmen ve memurlar gözden çıkmış gibi geliyor insana.

Neyse artım hayırlısı.

Daha öncede dediğim gibi; Geliyor gelmekte olan. ;)

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, olimpik ve paralimpik sporcuların öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması randevusuna dahil edildiğini bildirdi.
AA

Bana sıra gelmis...hashimato dışı hastalığım yok.. şimdi de hangi aşıyı olmayı kararı vermeye odaklandim

Aşı olmayan öğretmenlere ne zaman sıra gelecek acaba?

Fahrettin Koca: Aşı programında yeni bir kademeye geçiyoruz. Yarından itibaren sağlık çalışanlarımızın eşlerini aşılamaya başlıyoruz. Yarından itibaren randevu alabilecekler. Sağlık çalışanlarımıza bu zamana kadar gösterdikleri fedakarlık ve mücadele için bir kere daha teşekkür ederim.

Fahrettin Koca: Aşı programında yeni bir kademeye geçiyoruz. Yarından itibaren sağlık çalışanlarımızın eşlerini aşılamaya başlıyoruz. Yarından itibaren randevu alabilecekler. Sağlık çalışanlarımıza bu zamana kadar gösterdikleri fedakarlık ve mücadele için bir kere daha teşekkür ederim.
Okul açılmayacak ki öğretmen neden aşılansın? Gerek yok.

Vatandaşla sürekli temasta bulunan nüfus, maliye, tapu memurları bile aşılanmadı. Turizmciler varken ne gerek var. Nasılsa yenisi atanır memurun.

nisan ayında covid olduk maaile. 6 ay içinde aşı yapmıyorlar covid olanlara, 6 ay sonu da kasım ayına geliyor, aslında vakaların patladığı zamana yani. tam zamanında olmuşum diyorum neredeyse. Ama bakalım bakanlık o zaman bize aşı sırası verecek mi, ya da mevcut sıra anca mı gelecek?

Sıranın başı da başmış. Ortaya bir sıra gelmedi arkadaş. Kaynak mı alıyorsunuz öne hayırdır :D

İlk öğretmenler asılacak duyurusu yapıldıktan sonra araya muhtarlar kolluk kuvvetleri sağlıkçı eşleri turizmciler.... Girdi de girdi daha öğretmenler bitirilemedi...

Ortaokul öğretmenlerine aşı sırası gelmiş ama MHRS çökmüş durumda

Ziya Selçuk:

Meslektaşlarımız için öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması sürüyor.
Bugün 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımızın aşı randevuları açıldı.Şu ana kadar 752 bin 600 mesai arkadaşımız için aşı olma imkânı sağlandı.
Randevularınızı e-Nabız'dan alabilirsiniz. Sağlıkla...

Fahrettin Koca:

Bugün aşı kampanyasında yeni bir aşamaya geçiyoruz. Yaş sınırlaması olmaksızın tüm ilköğretim öğretmenlerimizi aşı programına almıştık. Şimdi ise 40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenlerimizi aşılamaya başlıyoruz.

Geri